SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 209735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
jak nie dobijesz do 80kg na wadze to masz w ryja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
A ile mi dajesz czasu na to mistrzu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
masz czas do października.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Łeee myślałem, że znów poniesiesz się optymizmem, i dasz mi czas, do czerwca

A tak już trochę bardziej serio - dziś przychodzi rower (nawet już chyba jest). Znajdę jakąś aplikację na smartphona, na styl Endomondo, tyle, że offline? Do sierpnia jestem trzymany w T-Mobile, i nie mam transferu danych, a i tak płacę po 8 dych za rachunki. Dopiero od sierpnia przechodzę na Play, więc i endomondo pójdzie w ruch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba, że tak, tyle, że ja w tym siedzę prawie 4 lata i trzymanie diety przez 80% tego przedziału czasowego to jest prawdziwa męka
Dlatego huśtawki nastrojów są nieuniknione


Pokaż foto rowera jak dojdzie

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2012-05-22 12:28:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Jasne. Dostałem info z domu, że już jest. Więc przyjść z pracy, poskładać i dokręcić koła - na siłownię już na rowerze

Kurde, dobrze, że jest dostęp do neta w pracy, bo bym się zanudził przy tym komputerze. Masakra.

Byle do 15. I potem na trening. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
k***a. Tylko tyle mi się ciśnie na usta po dzisiejszym ... no właśnie. Brak treningu.

Specjalnie wyszedłem z pracy o godzinę wcześniej, żeby zdążyć złożyć rower, i jechać już na nim na siłownię. O 16 zabrałem się za składanie i ... straciłem rachubę czasu. Kiedy skończyłem była 18:30 ... Jedynie rower na +. Jutro wrzucę fotę, bo nie wziąłem telefonu ze sobą.

Kurde, człowiek tu walczy o masę, a tu ciągle coś. Już 3 dzień bez treningu ... W takim tempie, to nigdy nie dobiję do 80kg. Środa, Czwartek, Piątek <- musi być trening. Trzeba odpokutować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie ładnie się tak op*****lać ;)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Nie masz co żałować przy tych temperaturach źle się ćwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Artur, wolę źle ćwiczyć przy takich temperaturach, niż nie mieć czasu na to. Dziś na bank już zrobię porządny trening, jak i jutro, oraz w piątek.

Dziś postanowiłem, że zrobię dzień bez kawy. Jest ciepło, więc po co jeszcze się dobijać gorącą kawą. Zobaczymy jak będzie organizm funkcjonować. Dlatego też, mleko, które dodaję do kawy w ciągu dnia, dodałem do odżywki truskawkowej - 30g WPC + 200ml mleka 3,2% = to jest konkret. Dopiero teraz poczułem smak tej odżywki, nie to co z wodą.

Panowie, wklejam link do problemu przy dłoniach. Nie wrzucam foty, bo może nie każdy chce to oglądać. Nie fajnie to wygląda, a i chyba same witaminy przy tym nie pomogą ... Co kupić/gdzie się udać z tym fantem ? Na żywo na prawdę fatalnie to wygląda. A podczas zwykłego mycia rąk szczypi jak diabli.


Zdjęcie dłoni

Zmieniony przez - Regenat w dniu 2012-05-23 05:58:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium