SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dokładnie. Czytam właśnie o tym, i oglądam wszystkie dwadzieścia punktów kontrolnych na terenie Warszawy. Albo jestem zbyt pewny siebie, albo jest w tym jakiś haczyk. Bo 4 godziny na tak małą ilość punktów kontrolnych, oddzielonych od siebie niewielką odległością = tak duży rabat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Ogólnie oni mają bzika na punkcie rowerów więc może tak być, trasa jak patrzyłem spokojnie do zrobienia (ja mieszkam trochę nawet sporo nad punktem 17 a pracuję w okolicy pkt 8 czas przejazdu z bagażem - żarcie, ciuchy, buty często też 45-55min)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
teraz masujesz?
bo nie jestem w temacie a widziałem na 28str że chudo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Artur - zacząłem się głęboko zastanawiać, czy po prostu nie zrobić sobie z tatą/kolegami/kim kolwiek wycieczki do Warszawy jednodniowej samochodem + rower O ile będzie w tym roku ta edycja.

Remik - cały czas Chudo? Tam było straszliwie ! (mówię tak, jakbym ważył już z 9 dych ). Ale widzę poprawę już powoli. Następne foty wrzucę jak skończę 6 obwodów P&P, czyli gdzieś okolice czerwca. Mam nadzieję, że już wtedy będzie widać różnicę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dziś dzień P&P, którego bardzo nie lubię. Mianowicie wykroki i nożyce... :/

Mam też pompki z nogami wyżej w rozpisce, ale jako, że daję rade ich zrobić 5-6, to chciałbym je czymś zamienić - tylko czym? Oczywiści pompki będę robił maksymalnie ile dam radę, ale 6 pompek + 4 serie wyciskania to chyba mało, żeby skatować klatę w dniu push ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rób pompki i wyciskania w zupełności wystarczy więcej nie znaczy lepiej

10serii ? w zupełności wystarczy ja robię 9 i uważam że mam za dużo bo ledwo daję radę w 6s jest lekkich a 3 docelowe.

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2012-05-05 11:37:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
6 pompek, znaczy 6 powtórzeń, a nie 6 serii Ok to tak zrobię dziś.

Teraz pytanie z innej beczki. Czy wliczać do dziennego bilansu węgle z truskawek? Zjadłem ich już dziś 250 g do owsianki rano + jeszcze zostało z 5 truskawek, i nie omieszkam ich opędzlować. Razem z truskawkami mi wyjdzie nie całe 250g WW dziś, za to dużo mniej tłuszczy, bo ok 50g (brak bakalii w owsiance = brak tłuszczy praktycznie ... :/ ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz wliczać bo to też węgle i się wchłaniają, tłuszcze możesz dodać w innej postaci zależy co masz za potrawę

Jesteś na masie nie przejmuj się dodatkowymi kaloriami trzymasz dietę wzorowo, nie zaleje Cię bo nie ma takiej opcji waga idzie wolno do przodu tzn że nie masz tendencji do zalewania możesz nawet podbić lekko kalorie jeżeli będzie za mocno to można zawsze odjąć lub dać aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
dokładnie, za bardzo się przejmujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dzięki Panowie.

Nadwyżka kaloryczna będzie od wtorku/środy w dni treningowe, w postaci szejka potreningowego - porcja białka + ww (tylko ile? np. 20 g rodzynek wystarczy, czy za dużo? ).

Na świeżo po treningu powiem Wam, że było świetnie dziś. Nogi i klatę czuję w ch** ! Zamieniłem kolejność w klatce, czyli najpierw spróbowałem zrobić pompki z nogami na wysokości około 15/20 cm od podłogi i zrobiłem pełne 3 serie po 10 powtórzeń A potem dopiero wycisk hantlami. Mega pompa ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium