SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nothing Gonna Be The Same Now! - Świeży start i małe podsum. str. 196

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 209747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No nagrywałem te serie, gdzie ciężar nie jest duży - 80 kg na suwnicy i 60 kg przysiad - żeby pokazać technikę, bo jak więcej kg, to i technika niestety utyka na jedną nogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W przysiadzie nie ma retrakcji łopatek ani wypięcia klatki.
Nic więc dziwnego że lekko podwijasz ogon.

Ściśnij brzuch,ściągnij łopatki(możesz złapać sztangę minimalnie węziej)wypnij tyłek tył-góra.Tej pozycji nie wolno ci puszczać.Mięśnie rdzenia mają znajdować się w izometrycznym ścisku.Ten efekt ciasnoty może trochę przeszkadzać ale organizm się zaadaptuje.Wtedy można mówić że pracuje całe ciało.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-11-03 17:56:40

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Poszedł czteropak i trochę czipsów. Musiałem odreagować bo chyba koniec z kobietą. Poszliśmy trochę w tango z kumplem w klubie, bo takl mnie kobieta wk***iła, że to się w pale nie mieści. Miałem totalnie wyj**ane na wszystko. Przynajmniej odreagowałem i ch**.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Nie poznaję Cię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
E tam. Musiałem odreagować. Może nie koniec, bo to nie moja Panna, ale kto wie Cóż stało się, poszły 4 pod wpływem emocji i tyle. Trudno.


Ronie dzięki za korektę, na pewno spróbuję to wprowadzić, bo sam czuję podczas wstawania, że podwijam ogon...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
E tam! Nie przejmuj się! Tak to już jest z Babami A piwko raz na ruski rok nikomu nie zaszkodziło. A wręcz odwrotnie - pomogła, bo przynajmniej sobie zczilowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Sory chopy za spam, ale tak zaj**iste, że musiałem wrzucić.
W końcu DNT ;)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
grozna muza ale w czasie treningu na dobrych głosniczkach całkiem spoko.

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
pewien bliski mi człowiek swojego czasu mocno Cię krytykował... a Ty dalej robisz swoje i przyznam Ci się że tu wpadam od tamtego czasu,i widze ze jednak jesteś uparty... nie pozwol by jakaś jedna laska zmarnowała Twoje wysiłki

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
A kto taki, i co mówił jeżeli mogę zapytać? Z czystej ciekawości po prostu :) Miałem dzień, a raczej noc słabości, ale to się już nie powtórzy :) Wypiska z poniedziałku będzie wraz z dzisiejszą wypiską. Czuję, że rosnę. Niedługo postaram się jakieś zdjęcia wrzucić.

Od poniedziałku urlop 5 dni! Ale wypocznę elegancko!


Druga sprawa. Strasznie mnie ciągnie do słodkiego, do większej ilości owoców, chleba i innych takich smakołyków. 250/280 g WW to chyba już daje się we znaki...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy dzień na siłowni

Następny temat

Plan FBW do porawy

WHEY premium