SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BAMF - Niemiłe dobrego początki ... a potem będzie gorzej :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 110016

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Co do wypychania dupy do tyłu zamiast kolan do przodu do dzisiaj spróbowałem
Naprawdę jest lepiej jak się na tym skupisz , oczywiście w granicach rozsądku

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Bardziej naturalny ruch. Jak wejdzie w krew to potem nie trzeba myśleć i wszystko chodzi jak zegarek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Przy większym % z techniką już bywa różnie jak przy ciągach

Wiem po sobie. Tam gdzie zaczyna się prawdziwa walka o rekord to z techniką raczej

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dobra, dobra nie przesadzajcie BTW popatrzcie jak Olech podnosi na zawodach.....gwarantuje Wam, że gdyby cokolwiek technicznie spierdzielił to by nie podnosił tyle ile podnosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Gdy sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy

czyli...

zesra.la sie bieda i placze...



TRENING nr 40 13.07.2009

B15
poprzedni B15 - https://www.sfd.pl/Niemile_dobrego_poczatki_..._a_potem_bedzie_gorzej_:_-t461253-s43.html
poprzedni trening (A5) - https://www.sfd.pl/Niemile_dobrego_poczatki_..._a_potem_bedzie_gorzej_:_-t461253-s46.html
poprzedni B (B10) - https://www.sfd.pl/Niemile_dobrego_poczatki_..._a_potem_bedzie_gorzej_:_-t461253-s45.html


czas 2h 05 min



Cwiczenia :

-Wyciskanie od czubka glowy siedzac (z oparciem)
15 x 27,5kg
15 x 37,5kg
15 x 47,5kg (45kg)

-Podciaganie sztangi do brzucha
15 x 27,5kg
15 x 37,5kg
15 x 47,5kg (45kg)

-Martwy ciag
15 x 62,5kg !
15 x 85
10 x 105kg (102,5kg) - ZONK !!!!! plecy poszly sie ...

-Wyciskanie lezac
15 x 40kg
15 x 52,5kg
15 x 65kg (65kg)
+ dociskania 3 x 10 sek (80 kg)

-Sciaganie uchwytow maszyny w dol
15 x 50kg
15 x 65kg
15 x 82,5kg (80kg)

-Czacholamacze
15 x 17,5kg
15 x 25kg
15 x 30kg (30kg)

-Prostowanie nog na maszynie siedzac
15 x 47,5kg
15 x 62,5kg
15 x 77,5kg (75kg)

-superseria wspiecia jednonoz (poltoraki) z hantla plus uginanie nadgarstkow nachwytem
- 0 -

-unoszenia/wypchniecia nog na przemian z unoszeniem tlowia lezac
- 0 -


Komentarz :

1) Wyciskanie od czubka glowy siedzac (z oparciem) - ciezko i z zapasem - bedzie 50 kg za dwa tyg.

2) Podciaganie sztangi do brzucha - ok. Wazy sporo ale zapasu na jakies 3 powt.

3) martwy ciag - pospiechem zalatwilem sie na cacy. Obiecalem koledze byc na 12:00, moja pani koniecznie chciala przygotowac sie do maksow za kilka dni (wiec technika trojbojowa na rzeczy). Wszystko to zlozylo sie na pospiech i dekoncentracje przed martwym ciagiem (plus wystygniecie ciala). Pierwsza serie rozgrzewkowa zrobilem jakby to byl wyscig. Druga troche wolniej ale tez sie nie skupilem na technice i tempie W dziesiatym powtorzeniu serii glownej w pol drogi poczulem "strzal" w dole plecow i sztanga poleciala na glebe. Padlem na kolana i blady strach... kregoslup caly, zadnych dziwnych odczuc w nogach. Wrazenie z samego momentu kontuzji: jakby prostowniki odpuscily na ulamek sekundy - zalapaly znowu gdy sztanga leciala w dol i sie naciagnely.... F.U.C.K. (za glupote sie placi - czasem ciezko) Bol i napiecie w dole plecow, problemy ze schylaniem sie przez pierwsze kilka minut. Bol przy kazdej probie podniesienia z ziemi czegokolwiek z uzyciem ruchu w krzyzu.

4) Wyciskanie lezac - (tu bolu plecow nie bylo) wszystkie serie z zatrzymaniem i ostania z zapasem na 2-3 powt. Zrobilem dociskania.

5) Sciaganie uchwytow maszyny w dol - maly zapas. Bardzo ciezko. Bol znowu sie pojawil po ostatniej serii..

6) Czacholamacze - spory zapas sie zrobil, wszystko ok. (plecy bolaly jedynie gdy sie kladlem i wstawalem z lawki)

7) Prostowanie nog na maszynie siedzac - ciezko i z niewielkim zapsem.

8) superseria wspiecia na palce jednonoz (poltoraki) z hantla plus uginanie nadgarstkow nachwytem - nie zrobilem

9) brzuch - nie zrobilem


Wnioski :

Trening nr 40 - WTOPA. Najwyrazniej glupota mi z wiekiem nie minela. Jak to mowia - madry Polak po szkodzie. Najsmieszniejsze ze obiecalem pomoc koledze wiec po treningu mialem dodatkowe 5 godzin chodzenia i schylania sie (kucalem ), schody sprawiaja bol, kazde wyjscie z samochodu (po kilku minutach siedzenia) znowu spinajacy bol... Jezeli w srode rano bedzie dalej zle sprobuje rehabilitacji by Wodyn czyli w cwiczeniach angazujacych prostowniki podwoje ilosc powtorzen zmniejszajac radykalnie ciezary...


MOC z nami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
U mnie pododbnie dzisiejszy trening nie udany ale nie łam się


MOC musi być

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ojciec 3m się

ja na szczęście pokonałem ból w mig, Tobie też się to uda, trzymam kciuki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
bartek - To nie zalamka tylko blada wscieklosc na wlasna glupote... nawet przyp.....lic w sciane nie moge bo ... plecy bola

studi - dzieki


Zmieniony przez - BAMF w dniu 2009-07-13 19:49:48

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Oby nie było to coś długiego, zobaczymy jak będziesz jutro rano odczuwał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7962
No ja bym w takim wypadku treningu nie kontynuował... miejmy nadzieję, że Ojcu nic nie będzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomózcie

Następny temat

masa sila rzezba sztuki walki

forma lato