SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mi....sie zawsze chce%-)...BLOG TRENINGOWY.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ze mnie sie na siłce śmiali jak targałam maxy w MC i przy 80kg poderwałam sztange z donośnym "o ja pi**dole"

ale to jest silniejsze ode mnie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
"Być kobietą, być kobietą...."

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Milena, podaj prosze dokladny przepis na omlet z wheyem... Zalewasz plynnym owies i juz? Dodajesz jeszcze jajka? Bo do mnie trzeba ostatnio bardzo prostym jezykiem...

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Milena Ty omleciaro Twoja wytrzymałościówka mnie zainspirowała, chyba się pokuszę w przyszłym tygodniu

Ciekawe, czy ktoś byłby w stanie pobić Martunię i mnie w wyrzucaniu z siebie niecenzuralnych wiązanek (dwujęzycznych) podczas wykonywania kompleksiku sztangowego w formie wytrzymałościowej...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
Mayaja roztrzepuje jajka cale akurat albo np 2 jajka jedno bialko co tam Ci pasuje do rozkladu BTW....i po prostu dosypuje wheya w proszku czasem dodaje owies czasem nie jak mi sie chce...i na teflonowa patelnie...z waniliowym Matrixem wychodzi omlet o smaku sernika


iiiii wrocilam z kriokomory...czuje ze te -160stopni odmlodzi mnie o minimum 20lat

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Ciekawe, czy ktoś byłby w stanie pobić Martunię i mnie w wyrzucaniu z siebie niecenzuralnych wiązanek (dwujęzycznych) podczas wykonywania kompleksiku sztangowego w formie wytrzymałościowej...?

no fvcking way!

Milena a często tam chodzisz? bo ja to tak troche jak pies do jeża... chciałabym, a boje sie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
no to zeby byl efekt trzeba seriami brac po 10wejsc....a czego Ty sie Marta boisz?

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
.a czego Ty sie Marta boisz?

Pewnie Yeti
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
łoooo....i dopiero teraz mi mowicie

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a bo ja taki zmarzluch jestem a te -160 jakoś za bardzo pobudza mi wyobraźnie i przypomina scene z Piratów z Karaibów, jak gość chciał sobie rozmasować zamarznięty palec u nogi i mu odpadł

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w planie treningowym.

Następny temat

Damy Rade .

WHEY premium