SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mi....sie zawsze chce%-)...BLOG TRENINGOWY.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ach na tej naszej siłce to już nie ma fajnych widoków...muszę zostawić sobie w pamięci widok bruneta ćwiczącego bez koszulki

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Mnie leczy 4 ortopedow, 3 fizjo + jeden od kregoslupa i wyciagam zawsze srednia z tego co mowia, a przede wszystkim robie to na co mam ochote . Teraz mam nowych kolegow w pracy, troje fizjo + jeden z promotorow to wspomniana ortopeda, wiec bedzie sie dzialo

Przyszlo mi do glowy, zeby sie zapoznac Milena z Twoim lekarzem. Oni mnie zawsze bardzo lubia i nie dlatego, ze place tylko za wrazenia artystyczne

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-07-24 21:01:34

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Lady wiesz, który, no nie?

nie po jedzeniu!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
zacznijmy od rzeczy przyjemnych

pomiary:

waga: -0.4kg
biust: -1cm---->badzmy dobrej mysli i przyjmijmy ze z plecow leci
pod biustem:-1cm
pepek: -1cm
talia: -0.5cm
pon. pepka: -2cm
biodra: -1cm
udo: -1cm
udo srodek: -1cm
nad kolanem: -0.5cm--->pewnosci nie ma bo mi kolanco zapuchlo
lydka: ----
bic: ----


micha:

1. jajka tran

trening

2. jajka tran

3. jajka oliwa

4. indyk MIX owocow

5. indyk MIX owocow

6. indyk MIX owocow

razem:B/T/W 142/40/105 1415kcal


i czas na rzeczy bardziej dratyczne czyli moja dzisiejsza tworczosc treningowa.....

wstalam i pojechalam na silke z mysla o aero ale krwiak na tylku uniemozliwil mi posadzenie go na siodelku....wytrzymka na ckd sredni pomysl z reszta i tak nie moglam sobie zadnej z glowy przypomniec....i co zrobilam?...10x10 50%MAX SQ+DL


10x10 50%MAX SQ---->ambitnie zalozylam ze biore 100kg na przysiad czyli sobie 50kg wzielam....to byl bardzo duzy blad walka juz od pierwszej serii zeby w ogole sie doczolgac do 10powt.

10x10 50%MAX DL----> tez 50kg a co tam...ledwo sie doczolgalam jedynie wizja Marty szarpiacej 55kg w mc sprawila ze sie nie poplakalam i do szatni nie poszlam

czas trwania: 50minut krwawej walki
aero:brak chyba ze liczyc chod na sztwynych nogach do samochodu...dosyc dlugo trwal

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZAAAAAWIIIIŚĆĆĆ® !!! Milena, te spadki


W ogóle w szoku jestem, że na CKD dałaś radę z 10x10 50%max
Masz mój wielki SZACUNEK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
Marta a widzialas moj czas jaki wykrecilam....niekonczacy sie trening

MC to od 5serii robilam po 5 powt. chwila przerwy w przykleku na podlodze i znowu 5

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No a myślisz, jak u mnie było? Tylko honor nie pozwalał mi się poddać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
badzmy dobrej mysli i przyjmijmy ze z plecow leci

no tylko tylko z pleców


ale pomiary...kurde chyba zrobię oględziny w szatni

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde chyba zrobię oględziny w szatni

Siebie, czy Mileny?

Pierdzielę, idę coś potrenować ---> ZAWIŚĆ®, żeby nie było, że wymiękam Pomimo, że ból po piątkowym 10x10 osiąga apogeum


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-07-25 09:58:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
Marta czyli wiem jedno...poprzedni nie byl na 50%MAX...za szybko skonczylam i za malo bolesnie teraz juz to wiem...wychodzi ze nie ma to jak przedobrzyc z ciezarem...wtedy ten trening to najczystsza postac wyuzdanej poniewierki

Kasia no bo jak tu nie drzec o biust jak juz sie zaczyna redukcje prawie bez a tu jeszcze takie spadki

wlasnie Marta wszystko przez Twoj piatkowy 10x10...ciekawe jak ja bede teraz trenowac...ale jak sobie pomyslalam ze to juz ostatni tydzien redukcji to jakos tak zapragnelam godnie zafiniszowac

Zmieniony przez - mala_mi82 w dniu 2010-07-25 10:03:55

I'm
#1
So why
Try harder

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w planie treningowym.

Następny temat

Damy Rade .

WHEY premium