SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mi....sie zawsze chce%-)...BLOG TRENINGOWY.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nooo jakie to fajne lezysz i cwiczysz

Acha, acha i jak wrazenia z glutamina? Jakas roznica w regeneracji widoczna czy trzeba z lupa szukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
a wiesz Iza ze odczulam roznice po glutaminie...czyli jak widac efekt placebo nigdy nie zawodzi


ale oprocz glutaminy zaczelam brac Aspargin we wzmocnionej dawce bo Marta mi przypomniala to kupilam a i jeszcze vitD i niedlugo bede brac wszystko co sie da....ale gdzie nie pojde to ktos chory a teraz na dobitke moj maz sie rozchorowal...i jak ja mam sie przed zaraza bronic

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wałkiem go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
pomiary:

waga: -2.3kg
biust: -1cm
pepek: -1cm
talia: -1cm
pon. pepka: -1cm
udo: -0.5cm
udo srodek: -0.5cm
nad kolanem: -0.5cm
lydka: -0.5cm


no i woda sobie zeszla....pomiary nie najgorsze zwazywszy ze jak zwykle okres dostalam to juz tradycja...a mialam faldy pomierzyc

Iza
z tymi faldami probowalam i sie staralam ale......przy uzyciu zaawansowanych narzedzi jakim jest cyrkiel to chyba sobie lepiej odpuszcze, specjalnie dokonalam 3pomiarow i za kazdym razem wychodzi co innego....jak wklepalam wyniki w kalkuator ten pierwszy z 7danymi wychodzilo mi kolejno: 11%BF 15.3%BF i 18.1%BF...moze moj BF jest gdzies pomiedzy...a moze jakas srednia wyciagne...a najlepiej zostane przy mierzeniu obwodow i lustrze bo nie ma sie jak widac w moim przypadku co sugerowac faldami.





Zmieniony przez - mala_mi82 w dniu 2010-10-17 10:35:25

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no dobra, poniewaz dorwac i pomierzyc cie nie moge to trudno zostana obwody - przynajmniej to pewne.
I zobaczymy za tydzien, ty to sie lubisz odwodnic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Milena niektórzy na forum twierdzili,że mieli niższy BF co nie znaczy,że to było prawdą

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
Milena niektórzy na forum twierdzili,że mieli niższy BF co nie znaczy,że to było prawdą

...11%BF---->a ja po tym pomiarze juz na debiuty sie chcialam szykowac

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
jeszcze masz szansę obetniesz węgle teraz i będzie dobrze

przypomniała mi się Patrycja z siłki

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
nooo pamietam porady tego jej kolegi podobno kulturysty...tylko chyba zapomnial jej jeszcze o paru istotnych "suplach" wspomaniec ktore bierze jak on jest na takiej diecie

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ale o jakich suplach myślisz przecież oni na samych kurczakach formę trzymają

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w planie treningowym.

Następny temat

Damy Rade .

WHEY premium