SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Cnota - it's time to grow - offseason

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Gratulacje! Ogień w chvj

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1078 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39842
Gratulacje ;) z ciekawości zapytam, różnica między 1 i 2miejsem względem Ciebie duża? Czy nie chcieli dać wygrać w pierwszym starcie w pro poprostu ? XD

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
Szacuneczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Dziękuje wszystkim za miłe słowa. To dla mnie ogromny sukces. Jadąc na swój debiut liczyłem - ja i Łukasz - na ogranie przynajmniej 2/3 zawodników, że top 5-6 będzie rewelacyjnym wynikiem, a jak się okazało tutaj walka o najwyższe lokaty. Zadebiutować i wrócić z medalem to spełnienie marzeń. Podejrzewam, że nazwisko Molnar i Tabaciar też robią swoje, że są wyżej w stawce, ale praktycznie nie odbiegałem ani troche, wyrównana walka, więc cieszy mnie to niesamowicie.

Ogólnie forma życiowa, nabicie niesamowite, a do tego pełna kontrola talii i brzucha. Sam jestem z siebie zadowolony i na tym mi najbardziej zależało. A druga kwestia - udowodniłem też wszystkim tym, którzy po wygraniu karty nie wierzyli we mnie, mówili, że wygrałem, bo mała konkurencja i że to nie jest sylwetka na miarę PRO, że jednak gdzieś się tam liczę w stawce i to nie na szarym końcu, a w top3.

Naprawdę - chyba pierwszy start, po którym nie mam wątpliwości, że mógłbym zrobić coś nie tak, coś lepiej, inaczej - wszystko wyszło perfekt, a samopoczucie peetarda

Zresztą, będzie cały vlog z ładowania, wyjazdu itd. Ale powiem tylko tyle - czekałem z ładowaniem do ważenia, do ważenia zjadłem tylko ok 400ww, a od godziny 16 do 23 załadowałem kolejne 1300węgli, więc ogrom żarcia, tak, że już mi się na koniec ulewało Mimo to - najlepsze samopoczucie jakie kiedykolwiek miałem, diurów poszły smieszne dawki, bo nie było nawet takiej potrzeby.

No i to by było takie małe podsumowanie tego wyjazdu Niesamowite przeżycie!

No a jutro trening nóg i nagrywki z Dawidem Olszewskim więc też będzie całkiem fajnie
3

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870260
Masakra, jesteś na pewno jednym z ostatnich zawodników w PL, o których pomyślał bym, że bez sensu wygrali kartę i nic nie ugrają. Jak ktoś tak serio mówił to chyba z czystej zawiści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
prz1993
Masakra, jesteś na pewno jednym z ostatnich zawodników w PL, o których pomyślał bym, że bez sensu wygrali kartę i nic nie ugrają. Jak ktoś tak serio mówił to chyba z czystej zawiści.


Pewien znany kulturysta, tez pro, nagral od razu na drugi dzien relacje na ig. Nie wymienil mnie tam bezposrednio, ale mozna bylo sie domyslec i mi to ludzie podsylali swoja droga - wiem o tym ze przez te problemy z ta jelitowka nie mialem swojej najlepszej formy wygrywajac karte, ale teraz pokazalem wlasnie to co chcialem :D

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870260
To może i lepiej że tego nie widziałem. A to że wygrałeś kartę w swojej nienajlepszej formie, pokazuje tylko ze potencjał jest dużo większy, co pokazałeś właśnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drobne rady przed pierwszymi zawodami

Następny temat

Start Mens Physique 2019

WHEY premium