SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Fornal89 - it's high time...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
Witam!

Po dość długiej przerwie od ćwiczeń postanowiłem powrócić do treningów mimo iż smak piwa podpowiada mi co innego ale koniec z tym

Przez ponad 4 miesiące z tego:

Wiek - 20
Waga - 64
Klata - 98
Talia - 76
Bic - 33

Zrobiło się to:
Wiek - 20
Waga - 65
Klata - 97
Talia - 77
Bic - 31

Postanowiłem wrócić do dawnego treningu czyli FBW. Mój sprzęt to: 2 hantle, gryf lamany 120cm, drążek, ~60kg obciążenia Wiadome jest, że celem jest masa. Mam ochotę na odżywkę ale obecnie jest kryzys więc na razie jedziem na sucho. A to jest właśnie to co sobie "ubździłem" w głowie:

Trening A // B
1. Przysiady 3x10 // Wznosy na schodach 3x max
2. Drążek nachwytem 3 x max // Wiosło hantlą 3x10
3. Pompki 3x10 normalnie + 3x10 z nogami wyżej // Pompki 3x10 normalnie + 3x10 z nogami niżej
4. Wyciskanie nad głowę hantli 3x10 // Unoszenie przed siebie gryfu 3x10
5. Młotek 3x10 // Supinacja 3x10
6. Francuskie hantla 3x10 // francuskie gryfem 3x10
7. Jak wróci kondycja to dołożę brzuch.

Co do diety to stosuje się do wskazówek. Wiem co trzeba jeść w jakich porach wiec z tym nie będzie problemu.

Teraz najważniejsza część a mianowicie motywacja. W tym momencie mam jej bardzo dużo ale zaczynam ćwiczyć od jutra . Proszę więc jeśli to tylko możliwe o kulturalne nap*******ie na mnie żeby mi było raźniej . Chętnie to docenię tak jak wszelkie uwagi na temat treningu. A będzie się on odbywał:
A wolne B wolne A wolne wolne B. Czasem mogą zajść lekkie zmiany ale to raczej sporadycznie. Czekam na krytykę. Zdjęcia obecne postaram się wrzucić jutro. Wpisy będę się starał wklejać po każdym treningu.

Ale na początek proszę o ocenę planu i ewentualne uwagi. Dodam, że wcześniej ćwiczyłem przez prawie 3 miesiące podobnym planem i efekty były zadowalające.



Zmieniony przez - Fornal89 w dniu 2010-05-24 22:54:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
Niestety w zwiazku z tym ze System Eliminacji Studentow Jest Aktywny musze narazie opuscic treningi. Planuje je kontynuowac po jej zakonczeniu ale nie wiem jak je pogodze z praca. Zobaczymy co bedzie. Narazie zawieszam dziennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
Trening 25 maj - 58 minut

1. 4x10 przysiady z 30kg - tak na poczatek
2. Podciaganie nachwytem 6,5,4 - ale spadki :/
3. Wiosło hantla 2x10
4. Pompki na taboretach 4x10 - bardzo powoli robione - weszlo jak malina
5. Wyciskanie nad glowe hantli 2x10 - w tym nigdy nie bylem mocny
6. Mlotek & Francuz 2x10 - powinno byc 3x10 ale czulem sie zbyt glodny :p

Ogolnie jak na 1 raz po przerwie jestem zadowolony. Czuje ze wszystko dostalo. Jutro pewnie bede kwiczec ale trudno :) foty aktualne wrzuce wieczorem. Nikt nie motywuje... ale narazie nie jest zle :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja Cię bedę motywował
Nie da się załatwić gryfu prostego? Ułatwiłby Ci trening. Mamy bardzo podobne stopnie wytrenowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
a w jakim celu byłby mi on potrzebny??:) dzieki za motivation :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
trening 27 maj - 54 minuty

1. Wspiecia na palcach z obciazeniem 15,15,20
2. Podciaganie 5, 5, 5
3. Matwy ciag 3x10
4. Pompki na taboretach 3x10
5. Unoszenie przed siebie gryfu 3x10
6. Supinacja 3x10
7. Francuz 3x10

Mialem nie robic tego treningu gdyz mialem takie zakwasy po 1 treningu ze nie moglem nawet podrapac sie po nosie :P ale wzialem goraca kapiel, porozciagalem sie i jakos dalo rade. Najgorzej bylo przy pompkach bo barki zawsze mam najbardziej zakwaszone i przy opuszczaniu okrutnie piecze. Ogolnie duzo mniej sie spocilem niz przy zeszlym treningu ale przez te zakwasy nie moglem zabardzo poczuc czy wchodzi czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ano dałby chociaż to że możesz wykonywać WL, skos, przysiady ze sztangą co się wiąże z większym ciężarem i mniej męczy łapy, no chyba że zarzucasz krzywkę na barki i z nią robisz siady. Gryf kosztuje 70zł.... Słuchaj a skoro masz taki ładny sprzęt (brak tylko prostego) to może olej to FBW i zrób Split 2x, moim zdaniem to lepsze rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
takim lamanym tez mozna WL robic :) ale trzeba miec lawke a ja takowej nie posiadam. Na plasko jeszcze jako tako by dalo rade. Ale o skosie nie ma mowy. A co do przysiadow to narazie starcza mi hantle. Bardzo nie lubie robic przysiadu z gryfem na plecach. To chyba przez to ze jeszcze nie opracowalem techniki zeby mi sie nie wbijal albo w barki albo w kark. A co do splitu x2. Kiedys bawilem sie w taki na podzial Push/Pull ale jakos mi to nie podeszlo. Z reszta na razie FBW bedzie na poczatek. Jak przestana mnie nekac zakwasy i bede mogl bardziej meczyc miesnie wtedy pomysle nad takim splitem. Dzieki za sugestie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Zmieniłbym troche ten plan. W zestawie drugim nie masz nic na uda itp. Lepiej robić coś takiego:
A/B
Przysiady / Wykroki
Wspięcia / MC na prostych nogach
Wiosłowanie / Drążek
Pompki na taborerach / pompki z nogami wyżej ( jak za lekko to dawaj plecak z obciążeniem )
Wyciskanie hantli / Unoszenie hantli bokiem
Francuz / pompki tyłem
Młotki / Supinacja

Chodziło mi oto żebyś poćwiczył też dwugłowe ud , no i czworogłowe w każdym dniu.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
hmm no sprobuje jutro tak jak mowisz snake126. Tylko ze dorzuce jeszcze drazek bo lubie to cwiczenie :). Jutro trening A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Drążek masz w planie B , nie dodawaj już do A. Jeśli bardzo chcesz mieć drążek w obu planach to wyrzuć wiosło i daj w jednym dniu nachwytem , a w drugim podchwytem.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3785
wlasnie drazek robie tylko nachwytem. jak nie dodam drazka to w A bede mial tylko wioslo na plecy. To wystarczy?? W B jest martwy i i drazek. Wiem ze martwy jest na prostych nogach ale plecy tez pracuja. bedzie lekka dysproporcja chyba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o rady

Następny temat

ćwiczenia na kręgosłup

WHEY premium