SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Ładny. Wygląda jak galaretka trochę . Z czego strzelacie tam ? Bo widziałem że dużo zajęć ze strzelania. I z dużych odległości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
jak go maznąłem delikatnie byłjeszcze ładniejszy,hehe. Strzelaliśmy teraz tylko z krótkiej - Walthera. W dwa dni 85 pestek więc jak na polskie realia w służbie to mega dużo. Potem już tylko raz w roku 5 lub 10 pestek i to wszystko. Odległości różne - 10,15 i 25 m. Do tego strzelania dynamiczne, z ruchomym celem - te szły mi bardzo dobrze. Gorzej z tym na 25 m gdzie mam dużo czasu na mierzenie itd....im dluzej celowałem tym gorzej szło. Zaliczenie jest, ocenę i tak każdy Nas ma w dupie - grunt,że sobie postrzelaliśmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
To ja z Walthera akurat nie miałem okazji strzelać. Faktycznie też jestem zdania że dynamiczne się prościej strzela :p. Ważne żeby trafić w cel, więc nawet jak lekko zerwiesz strzał to i tak gdzieś trafiony będzie. No i dużo ciekawsze są. A co do realiów... No u nas na szkolenie przypada trochę więcej ale to i tak ilości takie że przykro mówić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Sępią na strzały czy wychodzą z założenia, że nie potrzebne bo i tak okazji na wykorzystanie umiejętności nie będzie ( czego w woju sobie nie wyobrażam... nie wiem jak w SW bo nie miałem styczności )?

Jak tak mówicie to aż się dziwie, że na szkole miałem tyle możliwości postrzelania z WISTa 94 i Beryla na 18bpd.



Zmieniony przez - DamiosL w dniu 2017-10-22 18:06:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Nie mam pojecia czemu tak jest . Za krótki jestem zeby odpowiedziec na to pytanie. Kwestia planowania, limitow, tego kto w jakiej jednostce sluzy itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
nie wiem czy oszczędności czy cos innego, nie wnikam. Takie sa zwyczajnie realia. I tak pewnie nie będzie sytuacji, gdzie faktycznie mialbym tej broni użyc,tzn. oby nie było.
Dzisiaj DNT, przybyłem na szkole, w planie bylo sie nieco pouczyć ale 2 sezon Belfra się zacząl na canalu wiec pyknalem i idę w kimę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
No i fajna siłeczka
Racka faktycznie musi brakować...
Sobota intensywna widzę, nie nudzisz się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Trening z wczoraj,tj. 23.10.17 - KLATKA, BICEPS, BRZUCH

1. wyciskanie hantli w skosie - 21 x 10, 28 x 10, 37 x 10, 45 x 10
2. wyciskanie sztangi w skosie(poziom wyzej ni hantle) - 50 x 8, 85 x 8,8,8
3. rozpiętki na plaskiej - 10 x 15, 17 x 15, 19 x 12
4. brama - 3 x 15
5. młotki stojąc - 17 x 12, 19 x 10, 25 x 10
6. modlitewnik z prostym gryfem - 25 x 15,15,14
7. allachy, spięcia po 3 serie

Trening wszedł dosyć dobrze, za tydzien zmienię sobie chyba kolejnosc i sztangę bede robil pierwszą dla odmiany, hantle 45 szły bardzo lekko. Przerwy dosyć krótkie, przed ostatnią tylko ciut dluzej odpoczywalem. Na biceps pierwsze młotki i już pompa ostra, potem modlitewnik z prostym gryfem bo lamana byla zajęta i tu bardziej wolnym ruchem i spieciem się zająłem, bo przy ciezszej sztandze bolały by nadgarstki no i nieszczęsny łokiec/przedramię.

Dzisiaj DNT, tradycyjnie jak co wtorek saunę zaliczę i parę dlugosci na basenie. Jutro polecą plecy i dwugłowe,a w czwartek juz zjeżdżam do domu bo zajecia piątkowe odwołane. Dobrze się składa, bo i bareczki z tricem machnę na spokojnie w pt rano, a wczesniej na badania krwi sobie skoczę - jestem ciekaw jak to wygląda na "moście", żarciu kowalskiego i lżejszych treningach. Postaram się tez o foty kontrolne....jak nie wpadnę wczesniej w depresję

Poniżej wklejam dietę z wczoraj i dzisiaj, do tego niedzielny obiadek w domu - lopatka, kopytka i marcheweczka oraz wczorajsza czesc potreningowego - ta made by me czyli owies,chocoszki,jabłko,cynamon i twaróg:














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
25.10.17 Plecy, dwójki
1. face pull - 20 x 12, 12, 30 x 12
2. wiosło ze sztangą - 70 x 8, 80 x 8, 90 x 8, 100 x 8
3. ściąganie do klatki podchwytem, szerokośc barków - 75 x 10,10, 85 x 9
4. przyciąganie do brzucha siedząc - 45 x 12, 12, 12 w tempie 3-0-1-1
5. mcnpn - 100 x 8, 110 x 8, 120 x 8, 130 x 8
6. zbieranie grzybków - +19kg x 14, +21kg x 12
7. unoszenie w opadzie na lawce skosnej - 8 x 20, 10 x 15,15

Fajny, szybki trening. Przerwy przy ostatnich wioslach i mc nieco dluzsze. Powolutku dokladam sobie kg, teraz nie czas na szalenstwo z kg. Suplementacja podstawowa, żarcie średnie wiec z treningiem tez nie ma co szaleć, Snu za to jest 6,5-7h dziennie i to mnie cieszy. Nauki sporo w tym tygodniu, do czego mój łeb nie jest przyzwyczajony - jak miałbym się o diecie i treningach nauczyc to z chęcią ale tutaj średnio ciekawe rzeczy muszę przyswoić. Udaje się jednak jakos zaliczać. Jutro egzamin koncowy z pierwszego modułu i zjeżdżam do chaty - oby do przodu. W poniedzialek zaczynam drugi moduł...jeszcze wiecej nauki
W diecie ochydny kawałek mięsa dzisiaj na obiadjedna wielka żyła więc dopijałem bialkiem. Do tego tunczyk, twaróg, kabanosy na drugie sniadanie - jakoś leci. Do konca pazdziernika machnę jakies foty tak jak pisalem aby udokumentować te moje januszowe żarcie i jego wplyw na muskuły.

W planie na teraz miałem się uczyć....ale ciekawy filmik od PFF z Łukim więc wybór jest prosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium