SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5796 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106148
Jeśli grupa jest zgrana a dowódcy "normalni" to będzie to Twoja najlepsza decyzja w karierze sw;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
arturl1986
Jeśli grupa jest zgrana a dowódcy "normalni" to będzie to Twoja najlepsza decyzja w karierze sw;)


Zobaczymy, najpierw trzeba się jeszcze dostać bo kilku chętnych jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5796 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106148
masz już kilka lat doświadczenia to wiesz jak jest, kto się ma dostać to się dostanie nawet jak ze złamana noga przyjdzie na te testy ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
arturl1986
masz już kilka lat doświadczenia to wiesz jak jest, kto się ma dostać to się dostanie nawet jak ze złamana noga przyjdzie na te testy ;p

W tym wypadku akurat niekoniecznie, akurat te testy sprawnościowe trzeba wykręcić w miarę dobrze. Wiadomo ze ktos jest bliżej, ktoś dalej ale swoje trzeba zrobić. Nie napalam się ale jak już się zdecydowałem to fajnie by było jakby pyknelo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5796 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106148
to nie temat na takie rozmowy ale jak ktoś przyjdzie z polecenia od okręgowego albo będzie ziomek specjalisty to testy nic niebbędą znaczyć a ktoś do niech nawet nie przystąpi a będzie na papierze miał najlepsze wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Nie no wiadomo ze pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Tak jak mówisz, to nie temat na takie rozmowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Nocka spokojna, potem odespane do prawie 11.30....a i tak zamulony, ech. Pojechałem do Mamy po Małą, po powrocie chill. Ok. 17 wjechał trening na ogródku
05.07.2021
1. Spięcia leżąc 3*40, 35,35
2. Bieg z 20kg krążkiem - 6*15metrów, 2 takie serię(31 i 30 sek)
3. Pompki + burpees (3*20 + 2*10)
4. Spacer farmera z dwoma krążkami 20kg każdy + przysiad z wyskokiem (3*60metrow + 3*20)
5. Bieg - 1.35km - 8.40sek

Lekko naciągnięta dwójka w lewej nodze, dlatego jutro potrenuje głównie górę w jakiś seriach łączonych.
Mega lipa mieć taką wydolność, wiem ze głównie dla sylwetki się dotąd trenowało ale.... To jest zwyczajnie momentami żałosne wyglądać w miarę fit.... A dyszeć jak parowóz po przebiegnięciu kilkunastu metrów lub zrobienia czegoś dłużej niż 12 powtórzeń. Dlatego trzeba to zmienić i dobrze w sumie że się złożyła ta opcja przejścia i przez to nieco trening zmieniony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5796 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106148
widzę trening pod testy już ;p

a biegłes na maksa ten 1,35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
arturl1986
widzę trening pod testy już ;p

a biegłes na maksa ten 1,35


Generalnie.... Biegłem cały czas więc to już sukces. Ja nie pamiętam kiedy bym ciągiem tyle przebiegł. Akurat tyle wyszło takie "okrążenie" U mnie w okolicy domu. Będę chciał takie kółko robić coraz szybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, dzisiaj dnt i dniówka. Weszło niespełna 17 tysi kroków ale jakoś sprawnie poszło bo nie nakładała się jedna robota na drugą.
Wczoraj trening z rana, tempo podkręcone bo Mała na recepcji oraz sali fitness sobie hasała więc nieco serii łączonych, m. In. Dipsy, podciąganie z podpartymi nogami z przodu (nie pamiętam jak to się fachowo po ang nazywało) unoszenia boczne, oho itd. Zakończone interwalem na airbike'u. Przy kółku na brzuch pociagnelo w dolnych rejonach i momentalnie przestalem. Muszę powoli te nowe treningi wprowadzać bo jak widać ciało nie przyzwyczajone(albo takie zniszczone) . Jutro zatem brzucha nie tykam, dwójka już praktycznie nie ciągnie więc coś podziałamy innego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium