SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, weekend majowy minął - w sumie jaka to różnica jak ten poyebany okres jest.
W piątek się ostatecznie nieco nayebalem,trochę whisky i potem bimbru oraz wiśniowy - made by Kolega który Nas odwiedził. Dobre mu to wyszło, sb czułem się nawet spoko ale słabo spałem i tak cały dzien z dupy, a jeszcze na nockę szedlem. Jako że w piątek nie dojadlem zbytnio w drugiej części dnia to wszedł w sobotę burger z frytkami zanim do pracy pojechałem.
W niedzielę po odespaniu patrzę przez okno ale raz coś świeciło by zaraz deszczem lało. Pomyślałem, najwyżej zmokne nieco więc cyk pod garaż i poszedł pull
- ściąganie szeroko + narciarz z gumami 4x20-15+4x15-12
- wiosło hantlą jednoracz 4x12 (42-46kg,wiecej mi nie wejdzie z tych krążków co mam)
- wiosło pendlaya 60,70,80,85 x8
- mcnpn 60x12,12 4010
- face pull + odwodzenie jednorącz 3x15+3x15
- uginania stojąc ze sztangą 30x15, 40x15,13
- młotki 12x 15, 20x12,11
- Allachy z gumą 3x max
- spiecia do siadu 2x30

Bardzo fajny trening, tylko dzisiaj coś mnie w lędźwiach naparza. Przy pendlayach może coś nie przytrzymalem, nie wiem. Dzisiaj w planie push z klatką , chyba skocze na ZK. Jakoś z tymi plecami dam radę, gorzej z girami bo są następne w kolejce do trenowania. Jutro dniówka i dnt.
Fizjo który mi pomogl z barkiem kiedyś od 11 już czynny w Opolu także udam się z drugim barkiem oraz ten dwugłowy wybadamy w następnej kolejności. Czas tylko muszę wygospodarować, a z Małą w domu to tak czasem ciezko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, w poniedziałek wpadł push. Mega fajnie się trenowalo.
Wczoraj dnt i dniówka... Szczerze to się cieszyłem, bo ten dom mnie dobija już.
Dzisiaj wstałem i bez kitu jakieś początki depresji mam chyba. Kompletnie nic mi się nie chce, przedszkola dalej zamknięte, do tego dzisiaj straszna pogoda. Zjadłem póki co 2 razy, zaraz wpadną jakieś cornflakesy z wpc i lecę na nockę.
Brakuje mi już "normalnego" zycia z przed 2 miesięcy.
Jutro odeśpię nieco i lecę na trening... Nawet z depresją, hehe. Mała będzie dzisiaj nocowała u Mojej Mamy abym wlasnie rano mógł odespać... Wiec wykorzystam ten czas i odbiorę nieco później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, wczoraj dniówka i dnt. Bez historii dzień, lajt w robocie wiec nie ma więcej do pisania. W piątek wpadły nogi popołudniu, zestaw podobny do ostatniego, krótsze przerwy. W siadach przy 120 już bolała dwójka więc więcej nie robiłem a i tak obolałe do dzisiaj.
Dzisiaj z rana poszedł szybki push, potem Cardio i UWAGA-BIEGŁEM. w sumie spoko, bo ostatni raz biegałem jakieś 6 lat temu chyba.
Zrobiłem zawrotne 3.4km w 27 minut, czasem idąc, czasem truchtając. Czas mnie już naglił bo bym sobie jeszcze potruchtal.
Potem potreningowy, chwila oddechu i w Opolu byliśmy sobie w plenerze zjeść burgera, pizze, pospacerować. Burger z Hamburga, mega smaczny. W porównaniu z np. Zdrowa Krową dużo lepszy.
Cieszy widok jakiejś grupy ludzi bez masek, jednak większe miasto to ludzie bardziej świadomi tej ściemy. U mnie póki co rzadki widok w mieścinie.
Wieczorem kurs na nockę i tyle.
Jeszcze tydzień i zaczynam powolutku misję MRZEŻYNO 2020 czyki jakieś redu na lato. Nie jednak jakis hardcore i wyrzeczeń milion. Bankowo jednak odejdzie ilość lodów, jakiś ciastek, wleci więcej Cardio, mOe Wlasnie więcej truchtu. W tym tygodniu nie weszło żadne Cardio aż do dzisiaj.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, wczoraj po nocce dnt. Pogoda bardzo się zyebala ale znalazłem wczoraj godzinkę gdzie akurat nie padało i pognałem do pobliskiego lasu. Znowu coś potruchtalem, dzisiaj nieco nogi jakby zmęczone ale generalnie fajnie się tak lata. Będzie fajniej myślę, jak nieco wytrzymałości wleci i kilka kg w dół pójdzie.
Dzisiaj w planie trenibg pull w ZK ale to dopiero ok 16.
Wczoraj przyszedł mi Optigrill z Tefala. Po rekomendacji Domino w końcu się zdecydowałem. Chociaż kosztuje nieco to już po jednym dniu stwierdzam, że to mega dobry zakup. Już same tosty to jI inny wymiar niż w tych opiekaczach zyebanyvh. Poszedł też wczoraj wieczór stek, tortilla z kurczakiem. Wszystko mega także polecam








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
To się cieszę że zakup udany, niech służy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151005
A mi się identyczny spalił w tą sobotę jak go wyłączałem, aż gniazdko się zapaliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
BroStyle
A mi się identyczny spalił w tą sobotę jak go wyłączałem, aż gniazdko się zapaliło


Nawet mnie nie strasz. Ile Ci posłużył? Wyłączasz przyciskiem tym On i tyle czy z gniazdka od razu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151005
Pożyczyłem od brata, miał go ponad rok na pewno. Pracował dość długo na wysokim grzaniu bo niecałą godzinę i przy naciśnięciu przycisku poszła w gniazdku iskra i korki na klatce. Gniazdko poszło na pewno bo już sprawdzane, ale grill jeszcze nie podłączany z powrotem żeby zobaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja wole tego z lidla klasyka. 140zl a 9 tostow na raz robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
dmq92
Ja wole tego z lidla klasyka. 140zl a 9 tostow na raz robi

Miałeś tego z Tefala też?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium