SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, wyjazd do Gdańska póki co mega udany. Jutro po 12 wracamy więc z rana jeszcze ostatni spacerek wzdłuż Motławy. Dzisiaj odwiedziliśmy jeszcze Sopot i molo/plażę.
Dla mnie Gdańsk bezsprzecznie najładniejsze miasto w jakim byłem. Poniżej kilka fit dań jakie wpadło. Od niedzieli już "sztywniutko" Po tym swiateczno-noworocznym luziku.














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
tylko sobie człowiek smaka narobił bo wygląda mega ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Widziałem na insta, że smacznie sobie zajadacie Jest coś w tych nadmorskich miastach, mają to coś co przyciąga

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
georgu
Widziałem na insta, że smacznie sobie zajadacie Jest coś w tych nadmorskich miastach, mają to coś co przyciąga


No ja ubolewam, że mieszkam tak daleko od morza, jeździł bym czesciej. A sam Gdańsk ma coś w sobie, mega klimat. Moje ulubione miasto. Knajpki nad Motławą, urokliwe uliczki, do tego sporo miejsc do zwiedzenia które akurat z Mała teraz nie atakowaliśmy. Do tego świetna komunikacja za sprawą Szybkiej Komunikacji Miejskiej(SKM) gdzie pociąg jeździ co 10min i można mykać od Gdynii przez Sopot az do Gdańska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Muszę się wybrać, bo dawno nie byłem
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Wczoraj 2 ćwiczenia na barki + łapy i brzuch, po powrocie w sobotę wieczorem machnelismy jescze po 3 drinki więc w nd jakoś werwy na nogi nie miałem ale trenować już tak.
Nogi weszły dzisiaj, mega fajnie. Mam już wpisane w dziennik ale fotki nie machnalem to uzupełnię jutro.
Jutro dnioweczka, nie chce się ale taka kolej rzeczy. Dietetycznie już się uspokoiłem., heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, wczoraj dniówka i dnt. Po jeszcze jeden personal. Wpadło coś ok. 16 tysi kroków, dniówka całkiem przyjemna. Już coś ok. 16.40 miałem giry na blacie wywalone, słuchałem radyjka i piłem kawkę.
Dzisiaj wleci push klatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Tak wiec weszła klatka, mega fajnie się trenowało. Potem już tylko szybki wypad do Biedry, udało się walnąć po południu kimke blisko godzinę. Daaawno mi się to nie zdarzyło bo nie było kiedy także mega spoko. Zaraz zmykam na nockę. Jutro prawdopodobnie dnt, w piątek plecy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Wczoraj miał być dnt ale wstałem po nocce czując się bardzo fajnie, w planie do ogaru nic nie było więc zjadłem, poczekałem aż pranie wypralo, do suszarki, a ja po kawce i kofeinie pognalem na trening. Weszły plecy, mega fajnie. Naszła mnie ochota na klasyczny martwy ciąg i machnalem sobie po 3powt, kończąc na 180. Wynik nie jakiś wybitny ale satysfakcja z treningu na plus.
Dzisiaj zaraz śmigam ba personale, potem swój trening-barki + łapy. Po jeszcze personal, pod wieczór dwa więc pracowity dzień.






Zmieniony przez - opalinho w dniu 2022-01-14 06:18:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Jak pisałem rano pracowity dzień, wszedł dobry trening barków j łap, tzn. Triceps tak bardziej pod pompe bo bolą trochę łokcie. Frajdę sprawia OHP po dluzszej przerwie, lubię stojąc wyciskać nad głowę.
Jutro dnt i dniówka w pracy.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium