SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania wiosna 2022 bez tabu

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 241
Witam.
Na początek kilka słów o mnie. Jestem Paweł Jędrzejewski. Mam 27 lat. Choć zaraz mi stuknie 28. Ale ten czas leci więc tym bardziej nie ma na co czekać. Obecnie pomieszkuje w Toruniu.
Trening siłowy to coś co towarzyszy mi praktycznie od zawsze. Pochodzę z małej miejscowości z okolic Płocka i choć przez długi czas nie miałem dostępu do siłowni to wieś pod tym kątem oferuje szereg opcji(worki,taczki,wiadra xd). Także ta zajawka była zawsze i to chyba coś na całe życie. Plany o starcie były już od dłuższego czasu ale raz,że pandemia, dwa ciągle ta sylwetka mi się nie podoba..no ale nie będzie się pewnie podobać nigdy a jednak chce startować..chce pokazać sobie że mogę..że potrafię. Chciałbym tu opisywać wszystko. Czarno na białym. Bez tematów tabu. Trening,dieta,doping. Prowadzę się póki co sam bo lubię pewne schematy testować na sobie. A analizowanie pewnych rzeczy,chęć zgłębienia pewnych aspektow czuję,że mnie napędza i rozwija. Na okres redukcji pod zawody pewnie się do kogoś zgłoszę bo wiadomo jak jest z naszą ocena własnej sylwetki. Łatwo przedobrzyc,łatwo coś popsuć. Krytyczne oko osoby doświadczonej,jej chłodna głową jest wtedy nieocenione. Będzie sporo nagrywek, relacji, zdjęć.
W następnym poście opiszę dietę,trening,co leci. Zapraszam do śledzenia bo będzie się działo. Gwarantuje..
Kilka zdjęć na zachętę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 241
26.07
Cardio
30 min na czczo na rowerze..
10 min vacumm
3 rundy pozowania

Trening
Padło na push z naciskiem na barki
1.wyciskanie skos dodatni
2*6 85 kg rir 2
2.wyciskanie hantli
2*6 40 kg rir 2
3.wąskie wyciskanie Smith
2*6 70 kg rir 2
4.rozpietki z ziemi
2*9 27,5
5.hummer imitujący pozioma ławkę
1*6 70 kg rir 1
6.crucyfix
3*14 rir 1
7.unoszenie w przód
10*16 kg
8.francuz leżąc do czoła
2*9 40 kg rir 2
9.lydki siedząc
3*12 70 kg rir 2/1

Trening świetny..czuć powoli,że siła idzie w górę..hantle na barki nic nie ważyły więc za tydzień może 45..zobaczymy..rozpietki z ziemi też bardziej siłowo ale faza negatywna bardzo wolna i w martwym punkcie z 2 sekundy..

Dieta
1.kleik ryżowy,omlet z białek jaj i 2 żółtek
2.ryz, podudzia z kurczaka,warzywa
3.pre
Płatki kukurydziane, wpc
Intra
Dextroza,Eaa, Kreatyna
4.tosty z dżemem, płatki kukurydziane, wpc
5.ryz,filet z kurczaka,warzywa
6.twarog, masło orzechowe

Suplementacja i towar bez zmian
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 241
Kilka zdjęć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 241
Samoj**ki cd xd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 241
Łapsko







Zmieniony przez - koko1111 w dniu 2021-06-16 07:40:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 241
Łydka akurat nie jest zła..jako jedyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 241
Gacie w dół

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Witaj.
Na wstępie przeczytaj regulamin forum i nie wrzucaj odnośników do prywatnych social media ;)
Zasady działu opisane są dodatkowo w temacie podwieszonym, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 241
Banan
Witaj.
Na wstępie przeczytaj regulamin forum i nie wrzucaj odnośników do prywatnych social media ;)
Zasady działu opisane są dodatkowo w temacie podwieszonym, pozdrawiam

Dzięki. Zaraz się zapoznam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Witamy w dziale! Śledzimy
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Klucze na na prawdę ciekawy dziennik

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 241
No dobra. Jedziemy z koksem
Obecnie jestem w 3 tygodniu minicuta. Prawdopodobnie ostatnim. Waga na czczo dziś wskazała 95,1 kg choć była już niższa(w niedzielę 94,6). Czuję,że delikatnie coś mi siedzi na kichach.
Na ten moment jestem względnie zadowolony z formy. Masę kończyłem mając 98,3 więc zleciało myślę 3,5 kg.. woda zeszła,wrażliwość insulinowa poprawiona...jedynie jestem płaski jak szczur ale no tak musi być. Taki etap.
Obecne makro:
Dt
330 g B,300 g W,35 g T
Dnt
305 g B,160 g W,50 g T
Dzisiaj wypada akurat dnt
1.55 g B,60 g W,5 g T
2.50 g B,10 g T
3.50 g B,60 g W,5 g T
4.50 g B,10 g T
5.50 g B,40 g W,5 g T
6.50 g B,25 g T

Taki rozkład w dnt u mnie się bardzo dobrze sprawdza..Nie czuję prawie wcale głodu. Glikemia jest wręcz książkowa.

Trening
Trenuje w systemie periodyzacji blokowej. Obecnie faza akumulacji. 3 tydzień. Objętość powoli rośnie.
Opiszę wczorajszy Pull 2
1.podciaganie chwyt na szerokości barków
CC+2,5 kg 4*7 rir 2
Faza negatywna 3 sekundy
Przerwy 4 min
2.wioslowanie końcem sztangi jednorącz z deadstop
2*7 rir 2/1
Przerwy 4 min
3.sciaganie chwyt neutralny
2*9 rir 2
Przerwy 3 min
4.focze wioslo
3*9 rir 2/1
Przerwy 3 min
5.trap y raises
3*15 rir 1
Przerwy 1,5 min
6.odwodzenie z linkami wyciągu na tył barku
3*13 rir 1
Przerwy 2 min
7.uginanie na biceps ze sztangą prosta
40 kg 3*9 rir 1
8.uginanie młotkowe z hantlami w oparciu o modlitewnik
2*11 rir 1

Mam dwa zestawy push(w obu objętość na klatkę jest większa bo muszę ją poprawić),dwa zestawy Pull i dwa Legs.
Muszę na pewno poprawić klatkę bo w pozach przodem ginie,nogi głównie przywodziciele i szerokość nóg..ogólnie muszę wszystko poprawic ale to najbardziej.
Towar:
125 mg enan e2d
50 mg prop e2d
100 mg NPP e2d
Letro 1/4 tab e4d(aromatyczny ludzik)
Cabaser 1/2 e10d
T3 12,5 mcg ed(przez pierwszą naturalną jeszcze redukcję zajechałem sobie tarczycę i już nigdy nie wróciła na właściwe obroty..obecnie nie mam dostępu do Novothyrolu)
Melatonan 500 mcg ed(ciągnę przez cały okres minicuta na poprawę wrażliwości insulinowej a przy okazji kolorem też się zgadza)
Bpc 157 500 mcg ed..dokucza mi przedramię/nadgarstek..zapalenie pochewek polsciegnistych
Suplementacja
Omega 3
Magnez
Ala
Berberyna
D3+K2
Cynk
Selen
Witamina A
Postaram się wstawić jeszcze jakiś filmik z wczorajszego treningu. Pozdrawiam
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zdobyć kartę pro oraz dostać się na Mr Olimpie? Krok po kroku

Następny temat

Przygotowanie do intensywnego wysiłku

WHEY premium