SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, weekend bez treningu. Pierwotnie mieliśmy być w Istebnej, leżeć sobie w jacuzzi, wdychać górskie powietrze i popijać winko.... Ale uj głupi zamknął hotele i lipa. Zatem wczoraj Mała i tak wg planu pojechała spać do Babci, a My w pociąg i do Opola. Pizzeria czynna stacjonarnie oraz pijalnia wódki i piwa. Zjedlismy, napilismy się i pociągiem do domu. Bardzo przyjemnie. Dzisiaj z rana lekka susza, resztę dnia chill. Wpadło 25min szybkiego marszu, do tego spacer po parku itd.
Jutro dniówka więc 3 dni bez treningu. Zatem we wtorek już bankowo wleci.... Chyba że termin szczepienia dostanę. Dostalismy niewiele tych dawek tym rzutem.... Podobno na liście "wybrańców" Na pierwszy strzał jestem m. In.Ja.Zatem z tymi treningami może być różnie jak mnie rozłoży po tym strzale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 1848 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208494
Istebne bardzo miło wspominam. Byłem tam za małolata 2 razy na letnim obozie językowym. To był ten wiek, że robiliśmy 2 browary na wieczór i każdy był porobiony

De czego dochodzi, żeby kulturyści się jednego strzała bali %-D Oczywiście żart. Z opowieści znajomych szczególnie Ci po Astrze mieli 2-3 dniowe objawy przeziębienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Jestem prawie dwa msc po Pfizerze. Zero sidów po pierwszej i drugiej dawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2496 Napisanych postów 5804 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106199
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Kolega w sobotę się szczepił, to mówił, że noc z soboty na niedzielę tragedia. Niedziela też, dziś już ponoć dużo lepiej. Szczepiony Astrą
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Żona po pficerze 1 dawka nic druga dawka trup 3 dni, znacznie gorzej nic koronę jak przechodziła. Także co jak komu siądzie. Chłopaki z mundurówki u mnie podopieczni to po astrze każdy jeden odchorowal


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-03-29 18:22:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Większość po Astrze chorowała jak słyszę... Cóż.... Dowiem się niebawem... Bo jutro 16.45 strzelam.... A potem zostajemy na nocce. Nie wiem kto to wymyślił, liczą, że do 6 "nie zdążymy się źle poczuć" Hahaha. W każdym razie paracetamol i neosine forte jutro ładuje cała noc, heh.
Dzisiaj moje magiczne 250T i pojutrze będę Hulk. Aaa, jeszcze pull pojadę jutro yebnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, żyje. Minęły właśnie 24h od dawki Astry. Czuje się cały czas spoko, zero jakis sajdow póki co,troche ramię boli. Jedynie zamula jak to po nocce bo mialem w nocy częstszą kontrolę zleconą na oddziale, dk tego z rana jakoś nie umiałem zasnąć i taki wymiety ale to z pewnościa nie efekt szczepionki.
Wczoraj krótko przed zjadłem 1g paracetamolu, po 6h kolejny + neosine, witamine C. Z rana jak wróciłem do chaty to jeszcze 500mg . Szczepilo się ode mnie że zmiany 6 osób, 5 jest fit na maxa, jedna w nocy z gorączka i zlana potem.
Wczoraj wszedł pull, nie chce już mi się wypiski montować. Jedynie sobie pendragon rows dałem zamiast t-bara, fajnie weszło. Jutro jak będę się dobrze czuł to jade na trening, oby było tak jak do tej pory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Te szczepienia to żarty jakieś, przynajmniej moim zdaniem, ale niestety niektórzy są zmuszeni...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium