SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Na gorąco to gabarytu bankowo, bo większość zdecydowanie większa ode mnie. Przygotowaniem i forma od niektórych co weszli bankowo nie odstawalem. Nie wiem jak to że sceny i w tv wyglądało. Ale... Znakomite uczucie samo wyjście na scenę, atmosfera fajna, przyjazna. Także teraz może zakleję się batonami albo jakaś kilka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
czekamy na jakieś zdj i jakie dalsze plany ;) zadolwony ze startu? nie chodzi mi o miejsce ale o sam start jak sie czułeś itp


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-02-23 12:21:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Marian... Czułem się znakomicie, a już jak wyszedłem to wręcz rewelacyjnie. Jestem mega zadowolony, że wystartowałem.troche żałuję miejsca odległego, bo nie będę pisał że liczył się start itd bo startowalem aby zająć też jak najlepsze miejsce. Widocznie jednak w debiucie zasłużyłem na takie a nie inne miejsca. Było wielu dużo większych, ja zrobiłem ile mogłem u soelnilem jedno z marzeń. Z tego jestem zadowolony, z samego miejsca już średnio. Fotki wkleję na spokojnie z dłuższą relacją.
Tu tak na szybko z rana na sucho oraz jakieś z pompowania








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
Jak ja Cię szanuje za to co napisałeś. Każdy jedzie tam z myślą o jak najlepszym miejscu. Jak ktoś pisze, że miejsce się nie liczy, to jest zaklamaną pisdą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
100% racii, a jadę a uj z miejscem... No nie uj, to jest też rywalizacja i sklamalbym gdybym pisał, że miejsce nie było ważne. Mimo że ocenia ludzkie oko to chce zająć wysokie miejsce. Pisałem z Dawidem, Łukaszem, do Adama wysłałem swoje spostrzeżenia, Tomek Marzec powiedział na miejscu offen-kosy u ciebie nie było-i ja mu zbijam szczera piony bo może być duuuzo lepiej i cenie takie opinie. Natomiast gdy piszę że nie posiadam się z radości że stanąłem na scenie, te smarowanje, cała otoczka-to spelnilem i się mega ciesze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Gratki Grzechu wiem jak sie czujesz, sam jechalem z mysla ze chociaz final bedzie ale j**ac to. Wyszles zrobiles co trzeba. Sama jakosc pasowala a na reszte przyjdzie czas. To jest maraton nie sprint wiec bedzie tylko lepiej. A spelnienie marzenia ze sie wystartowalo jest nie do opisania Jeszcze raz gratulacje i lecisz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dokładnie zawsze sie chce jak najlepsze miejsce ale pamiętaj ze to debiut no i najważniejsze ze Marzenie spełnione tetaz trzeba dalej pracować i kolejny start w lepszej wersji siebie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Gratulacje formy! Bardzo ładnie prezentowałes się na scenie

Ogólnie czołówka z +180 I do 180cm bardzo dobre formy wg mnie!



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dzięki Ron!
Powoli trzeba wracać to codzienności ale weekend pełen wrażeń i z pewnością zapamiętany na całe życie. Postaram się wieczorem skrobnac dłuższe podsumowanie.
Póki co zjadłem już rano omlet, nieco ogarniecia na chacie. Zaraz lecę na jakieś zakupy i kilka spraw załatwić. Po 15 skocze na trening, zrobię nogi bo co innego ale po nie na 100% bo czuje się jeszcze wymeczony.
WAGA pokazała dzisiaj... 87.8 czyli 700gr MNIEJ niż na weryfikacjach, do tego dalej sporo pije bo suszy mnie czasem w pysku + minerały i witaminy więc zaraz wróci wszystko do normy. Najważniejsze to, że sraka(wiem Dawid, znowu, hehe) ustąpiła,bo jeszcze 1-2 dni i szedlvym do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium