SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
vexoo0104
Też ostatnio chodzę przeziębiony i jak katar zawsze po 3 dniach puszczał, to teraz bujam się z katarem 1,5 tygodnia i do tego ból gardła. Leci wszystko gripex, witamina C, wiadomo jakieś witaminy i minerały. I poprawa taka sobie. Wcześniej tak nie miałem, 2-3 dni się pochorowało i człowiek wracał do żywych. Może faktycznie to przez te szczepionki. Tak samo na 3 dawkę się nie piszę.


Wiesz co, nie wiem sam co o tym myśleć ale dziwny ten wirus tej jesieni. Tak z dvpy to się dawno nie czułem. Tzn. Teraz już jest super. Spotykam się z kolei w ostatnich dniach z ciężkimi przypadkami wśród ludzi. Nie z TVN tylko tutaj miejscowo słyszę, że np. 33 latek tak covidem doyebany że finalnie jakiegoś udaru dostał i gadać nie umie. Itp historię - w zdecydowanej większości jednak nieszczepione. Nie ma reguły i ciężko może przejść każdy. Póki co... Nawet premier mi esa nie wysłał że zaprasza na e dawkę więc mam focha i sam nie ide
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Hejka, dzisiaj intensywny dzień dlatego zaraz się kładę bo dalej mam postanowienie kłaść się w miarę wcześnie.
W skrócie to 4 personalne, mój trening pleców oraz mała sesja zdjęciowa do nowego studia gdzie pizgamy treningi z ludźmi.
Trening wszedł mega fajnie, odrobinę dolozone powtórzeń.
Co do sesji to jedną foteczke dostałem na szybko, zero tam przeróbek tylko konkret światło, sprzęt itd itd.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
No i elegancko
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No powiem Ci że klasa! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dzięki, czekam na resztę jak to wyjdzie bo chyba wszystkie obowiązkowe udało mi się machnąć z tego co kojarzę.
Dzisiaj dnt, dniówka, zmeczony dosyć ale w kime za 20min...gra moje Man United i nici z planu chodzenia w kime po 22.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Jak będziesz je miał wszystkie to dawaj też tutaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
Jak będziesz je miał wszystkie to dawaj też tutaj ;)


Jasne, pewnie że dam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, dzisiaj nieco zalatany dzień. 3 personalne, potem swoje nogi. Ogar jeszcze kilku podarunków na jutrzejsza akcję, wieczorkiem jeden personal i teraz odpoczywam. Idę zaraz w kime. Nogi już bolą jak cholera, niestety ten plegar w odcinku lędźwiowym znowu mocniej.
Jutro wyjazd do Łodzi, mega się cieszę
Jeszcze wypiska poniżej, zacząłem od hipow dzisiaj, mega fajnie na smithcie wchodzą. Finalnie weszło pięknie wszystko.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106168
tez na smith robię i dużo wygodniej niż ze sztanga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium