Mimo że od dawna nie bierze udziału w zawodach, ośmiokrotny Mr. Olympia Ronnie Coleman jest cenioną osobą w kulturystyce. Regularnie bierze udział w branżowych imprezach jako gość, udziela się w podcastach i ma kontakt z fanami. Chociaż ma poważne problemy zdrowotne spowodowane wieloletnimi, morderczymi treningami, to wciąż trenuje z niezmienionym zapałem. Regularnie wrzuca na Instagram filmiki z treningów, a także prowadzi popularny kanał YouTube, który ma prawie 1,7 miliona subskrybentów. 

 

Legenda kulturystyki Ronnie Coleman poinformował właśnie, że po 26 latach ma zamiar się przeprowadzić. Sprzedaje swoją rezydencję w Arlington w Teksasie o wartości 495 000 USD i planuje kupić większe lokum. Dom Colemana ma trzy łazienki, pięć sypialni i domową siłownię. Na Instagramie napisał:

„Po 26 latach w moim pięknym domu w końcu go sprzedaję, aby przenieść się do większego. Mam nadzieję, że ktoś inny zakocha się w nim tak, jak ja się w nim zakochałam. Planowałem zostać tam na zawsze, ale moja żona chce większy dom dla naszych dorastających dziewczynek. Wiesz, co mówią - Szczęśliwa żona, szczęśliwe życie. Ten dom ma najlepszą siłownię w historii i najlepsze pokoje w historii. Właśnie zainstalowaliśmy zupełnie nowe jacuzzi, które dziewczyny uwielbiają. Więc przyjdź na wizytę, jeśli chcesz kupić trochę historii”.

Chętnych do obejrzenia domu legendy z pewnością nie zabraknie. W niedawnym wywiadzie dla Gilesa Thomasa Coleman wyjaśnił, w jaki sposób terapia komórkami macierzystymi uratowała mu życie. Ma nadzieję, że zastrzyki, które wykonuje co cztery miesiące pozwolą mu pewnego dnia znów chodzić bez pomocy.

 

Polecamy również: Ronnie Coleman mówi, że leczenie komórkami macierzystymi zmieniło jego życie

https://youtu.be/3AxKqHTUGas

Komentarze (2)
lordknaga

on ma ten dom dosyc duzy, duzo przerobek w srodku, nic sie nie sypie, texas, wiec cena nie jest jakas wysoka.

0
_Knife_

Masz rację, jedziemy.

0