SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
pewno pisaleś, ale mam jeszcze ciut zaległosci po urlopie:d ile ten wyjazd/szkolenie bedzie trwac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17
pewno pisaleś, ale mam jeszcze ciut zaległosci po urlopie:d ile ten wyjazd/szkolenie bedzie trwac?




do 9 grudnia przy czym co weekend zjeżdżam....chyba, bo nigdy nic nie wiadomo. Potem miesiąc jestem w domu i 8 styczeń - 9 luty jadę jeszcze na część specjalistyczną. Wtedy juz absolutny koniec i zostanie równy rok na zrobienie formy pod zawody w 2019, mam nadzieję że starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
Cześć, co to za szkółka jesli mozna wiedzieć, w tle treningi z samoobrony, fajnie.., ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Leon_ee
Cześć, co to za szkółka jesli mozna wiedzieć, w tle treningi z samoobrony, fajnie.., ???

szkoła podoficerska, jestem pracownikiem SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
powinno szybko zleciec tym bardziej zena szczescie sa powroty do domu sila piszesz ze tez tam jest, miche jako tako ogarnac i bedzie dobrze ;-0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
08.10.17 GÓRA + łydki
1a . face pull - 3 x 15
1b . wyciskanie hantli w skosie - 3 x 15
2a . ściąganie szeroko do klatki - 3 x 15
2b . wycisk na smithcie w skosie - 3 x 12
3. unoszenie hantli bokiem stojąc - 3 x 15
4a . ściąganie drążka wyciągu - 3 x 20
4b . uginanie naprzemienne z supinacją - 3 x 15
5. odwrotny butterfly - 3 x 15

DIETA:
1. 4 jajka, 50gr mąki ryzowej, 100gr banan, 20gr nutelli, 5gr masla klarowanego
2. potreningowo - ok.400gr ziemniaków, 2,5 schabowego, surówka z marchwi i jabłka, kawalek ciasta
3. 115gr makaronu, 200gr piersi z kury
4. 125gr twarogu+jogurt owocowy+100gr ananasa
5. 200gr piersi z kury, 3 wafle ryzowe, 200gr ananasa
6. 40gr odzywki bialkowej, 40gr masla orzechowego

SUPLEMENTACJA - same podstawy, rozpiszę jutro.Po treningu 25gr carbo+20gr anticatabolix z AN+4gr soli him.

OPIS:
Weekend w domu z Rodzinką, Mała się w piątek ucieszyła i przykleiła jak wziąłem na ręcę na dobrych parę minut...kto ma Pociechę ten wie jak się miło Ojcu wewnątrz robi także super było zjechać i dobrze, że jest taka opcja. Dzisiaj obejrzałem jeszcze Naszę kadrę i o 20 ruszylem z powrotem, a teraz trzeba lecieć niebawem w kimę.
Pierwszy "trening" po tygodniu resetu o ile mozna to nazwać treningiem. Głód treningowy już jest ale chcę powoli zacząć, ściegno w lewej ręce dalej boli więc lipa ale jakoś to będzie. Olfenu już nie jem, wczoraj zjadlem ostatniego tabsa więc tydzień bralem i starczy, szkoda bebechów. MSM+wit C caly czas 2xdziennie.
W tym tygodniu jesli chodzi o trening to porobię górę/dół + może basen raz. W nastepny weekend rozpiszę jakiegos splita tak, żeby czwórki robić w domu bo tu srednio ze sprzetem,tzn. stojaków nie ma, maszyna jedna i srednio wchodzi.
Dieta juz w miarę trzymana...ale generalnie ten tydzien to jadłem strasznie slabo jakosciowo. W czwartek pizza do meczu, w piatek kebab, w sobote byly foodtrucki i wjechal burger....efekt to kilogram mniej niż przed szkołą!? Dzis rano 91,6 na budziku. Przywiozlem twaróg, tunczyki, orzechy wloskie, rodzynki, wagę kuchenną i pare dupsów wiec od jutra juz jakos bede ogarniał.Miałem plan upiec placka z przepisu Bzyka ale brakło mi czasu. Ogarnę za tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
09.10.17 LEGS + brzuch
1. siady na maszynie poziomej - 3 x 10
2. goblet squats - 4 x 10
3. bułgary - 2 x 15 + jedna seria wykroków chodzonych 1 x 15 na nogę
4. mcnpn z hantlami - 3 x 10
5. zbieranie grzybków - 2 x 12
6. allachy - 3 x 15
7. spięcia na ławce - 3 x max

SUPLEMENTACJA:

Po śniadaniu – 1 x kaps kompleksu Wit-min, 1g Omega3, 1gr Wit C+4gr MSM,1 x probiotyk
Przed snem – magnez, Wit d3mk2, 50mg cynku, 1x probiotyk, 1gr Wit C + 4gr MSM, 200mcg różeniec górski
Dodatkowo - 2 x 5gr ostropest, kwas Ala – 2 x 300mg + 2 x 200mg pikolinianu chromu, 2 x 1 tabs enzymy trawienne, 2 gr omega 3


OPIS: Dzien zlecial szybko, intensywnie, 1,5h samoobrony do poludnia, potem obiad i dalsze zajecia, o 16 kawka i po 40min poszedlem smyrnąć nogi. Na kolacje lasagne x 2...bo ziomek odstąpił. Generalnie często ktoś czegos nie lubi....i od razu kierują się z pytaniem do mnie, a ja nie odmawiam
Suplementacja jak widać podstawowa, dobijam bialko w diecie i zobaczymy jaki bedzie efekt.
Trening bardzo lajtowy, jutro skoczę na basen chyba. Sroda zrobię pull, czwartek push, a w weekend juz polecę u siebie nogi z naciskiem na czwórki, by od nastepnego poniedzialku leciec splitem:

pon - klatka, biceps, brzuch
śr - grzbiet, tył barków i dwójki
czw - barki(przód, bok), triceps i lekko biceps(jakas łączona z ostatnim cwiczeniem na tricki), brzuch
sb lub nd - czwórki, łydki, lekko dwójki

Tak bym to widzial ale może jeszcze cos zmienie - sugestie mile widziane, tylko żebym czwórki mial w weekend. wtorki i czwartki mam dostepny basen i saunę wiec ktorys z tych dni chcialem dnt, aby iśc sobie na relax. Trening szybki, bo sporo czasu też muszę poswiecic na naukę.

DIETA:

+ 250gr twarogu, puszka tunczyka, 80gr owsa+50gr rodzynek, 100gr banan, 40gr masla orzechowego, 60gr wpc




Zmieniony przez - opalinho w dniu 2017-10-09 20:48:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Jakie enzymy trawienne oraz ALA stosujesz ? Zauwazalna roznica?


Zmieniony przez - Creative w dniu 2017-10-09 21:57:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Creative
Jakie enzymy trawienne oraz ALA stosujesz ? Zauwazalna roznica?



Zmieniony przez - Creative w dniu 2017-10-09 21:57:32


enzymy z Now, Ala ze Swansona. Enzymów mam pierwsze pudełko i wrzucam po nabardziej obfitych posilkach, nawet jak roznica jest subtelna to uważam, że trzeba wspomagać trawienie nawet jak namacalnie nie odczuwasz jakiś mega efektów. Do tego San Probi Formula biore juz od dluzszego czasu i nie mam takich gazów jak kiedys, to na pewno. Ala to swietny antyoksydant.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
10.10.17 DNT
OPIS: Nic specjalnego dzisiaj, standard czyli zajęcia, szamka. Po kolacji byłem jedynie na saunie, chwile na basenie gdzie machnąłem dla relaksu 5 długości.

DIETA: To co na zdjęciu + 60gr wpc, 250gr twarogu, 40gr masla orzechowego i parę ciastek HIT





Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium