SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 213629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
domino1664
Powoli Powoli ale ciężar idzie do góry. Nie podbijaj makro tylko dodaj jednego loda więcej ;)

Podbijam... Ja lodów nie wliczam... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
opalinho
domino1664
Powoli Powoli ale ciężar idzie do góry. Nie podbijaj makro tylko dodaj jednego loda więcej ;)

Podbijam... Ja lodów nie wliczam... :)

Typowy oldschoolowy kulturysta nie liczy makro tylko podbija gramature produ... Pffff lodów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
Gdzieś właśnie słyszałem że z lodów się kcal nie wlicza xD bo ciało tyle energi musi zużyć później do podgrzania organizmu po zjedzeniu takiego loda że bilans wychodzi na zero xD haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
Gdzieś właśnie słyszałem że z lodów się kcal nie wlicza xD bo ciało tyle energi musi zużyć później do podgrzania organizmu po zjedzeniu takiego loda że bilans wychodzi na zero xD haha

O to to to, właśnie o to chodzi. Domino młody adept to jeszcze nie zna "Biblii kulturystyki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
opalinho
winterR
Gdzieś właśnie słyszałem że z lodów się kcal nie wlicza xD bo ciało tyle energi musi zużyć później do podgrzania organizmu po zjedzeniu takiego loda że bilans wychodzi na zero xD haha

O to to to, właśnie o to chodzi. Domino młody adept to jeszcze nie zna "Biblii kulturystyki"
On to cukierka by wliczył xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
O wy chamy jedne ..... Dużo nauki przede mną jeszcze za niedługo będę miał pierwszą lekcję ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
Domino nie martw się :D z mojego kochanego ryżu też się śmieją :D a to moja miłość :D zaraz po piersiach xD z kurczaka oczywiście :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
Domino nie martw się :D z mojego kochanego ryżu też się śmieją :D a to moja miłość :D zaraz po piersiach xD z kurczaka oczywiście :D

Z ryżu absolutnie, sam bardzo lubię... Z ilości i to nie była beka tylko szczera rada także luzik.
Swoją drogą jam widziałem ładowanie Juana Morela to od razu Ty mi się skojarzyłes.on leci cream of rice, Ty ryż ale z ilością byście się dogadali, hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Daj mi cream of rice to wszystko zjem ;) Tu to wiem że na żarty się podsmiech**a gorzej w robocie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
domino1664
Daj mi cream of rice to wszystko zjem ;) Tu to wiem że na żarty się podsmiech**a gorzej w robocie :/


Ciekaw jestem czy taki cream of rice uncle bensa różni się dużo od kaszek ryzowych albo nawet tej papki z mąki ryżowej. Poza ceną oczywiście
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej