SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, dzisiaj dnt i dnioweczka. Mega lajtowa takze spoko, weszło do teraz 14600 kroków. Byliśmy jeszcze po mojej pracy na pizzy z Mała także dzień zakończę nie jak zwykle pp dniowkach posilkiem z większą ilością wegli ale bialkiem i w kimę, hehe




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Przecież dobrej jakości pizza to głównie węgle i fat wg dodatków.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
georgu
Przecież dobrej jakości pizza to głównie węgle i fat wg dodatków.


Pizza jest bardzo dobrej jakości bo znam właściciela ale no ładunek kcal i Fatu to jest choćbyś nie wiem jak sobie to chciał liczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Pizza to życie, nie ma nic lepszego na czita. :D
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
robertjudi
Pizza to życie, nie ma nic lepszego na czita. :D


Właśnie z Moja tak wczoraj gadalem że jak coś takiego czitowego mam zjeść to żaden kebab itp tylko właśnie dobra pizza.
Burgera to nawet nie zaliczam jako posiłek oszukany jak jem. 200gr wołowiny, bułka, warzywa. Coś tam z sosu wleci czy sera to wtedy marzę że to w łapy idzie.... I jakoś jeszcze się spełniło więc muszę mocniej wierzyć... Albo więcej ich jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
W cieście do pizzy masz praktycznie tylko mąkę, wodę, drożdże i sól. Sos pomidorowy, to pomidory + przyprawy. Ja mozzarellę daję light, bo fajnie się sprawdza, a przy okazji fatu ma nie wiele. Reszta już wg uznania. Zazwyczaj mieszczę się w okolicach 15g fatu na placek

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
georgu
W cieście do pizzy masz praktycznie tylko mąkę, wodę, drożdże i sól. Sos pomidorowy, to pomidory + przyprawy. Ja mozzarellę daję light, bo fajnie się sprawdza, a przy okazji fatu ma nie wiele. Reszta już wg uznania. Zazwyczaj mieszczę się w okolicach 15g fatu na placek


Ja pizzę... Jem w lub z pizzerii. Nie chce mi się rzeźbić w domu. Poza tym chodzi też o wyjście z domu . Także do końca nie wiem ile czego leży więc... Mam w dupie ile to btw i kcal.
Wczoraj trening nóg po nocce, weszło mega fajnie. Dolozone tam gdzie planowałem, super hipy na Smithcie czuję. Bulgary przed siadami też mega i nawet jeśli mam mieć czwórki nieco zmęczone mocniej to kolana dogrzane i jakoś pewniej mi się siada. Po siłce kino z Małą i dzień zleciał.
Dzisiaj z rana 3 personalne, teraz leci cardio już po trening push-klatki. Hammera dzisiaj zrobiłem zamiast hantli, a linki dałem niżej i coś jak Bennett robił kilka dni temu i weszło super. Zaraz do chaty zjeść i potem jeszcze trochę treningów i jutro dniówka
W diecie dołożyłem sobie 20gr węgli po treningu czyli 140 wchodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Tu się zgodzę
Chociaż ja akurat lubię kręcić placki, więc wychodzę na coś innego niż pizza

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dzisiaj dnioweczka i dnt. Po pracy jeszcze personal jeden. Mecz Man United teraz wciągnąłem i lecę w kimę bo na 5.50 budzik....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium