Influencer fitness Chuck „Kali Muscle” Kirkendall nieustannie testuje granice własnego ciała za pomocą stosowania różnych diet i innych wyzwań. W niedawnym filmie na YouTube powiedział, że ​​już szósty dzień nie spożywa posiłków, aby oczyścić się z toksyn, w wyniku czego schudł 4 kg. Kali Muscle zawsze skupiał się na swoim wyglądzie, ale dopiero po zawale serca zaczął uważnie przyglądać się temu, co dzieje się w jego ciele. Teraz konsekwentnie opowiada społeczności fitness o niebezpieczeństwach związanych ze stosowaniem środków wspomagających zrobienie formy, które jego zdaniem doprowadziły do problemów zdrowotnych. 

Jakiś czas temu chcąc poprawić swoje samopoczucie zdecydował się na jedzenie tylko i wyłącznie arbuza przez dziewięć dni, w wyniku czego schudł do 85 kg. Aktualnie bierze udział w kolejnym wyzwaniu, a mianowicie Muscle nic nie je i pije tylko wodę z cytryną. Twierdzi, że ​​jego obecna rutyna ma na celu oczyszczenie organizmu ze wszystkich zbędnych toksyn, które gromadziły się przez lata. 

„Dzień szósty, zaraz zobaczę, ile ważę. Wydaje mi się, że wczoraj miałem 83-84 kg, więc pójdziemy i zobaczymy, jak będzie dzisiaj. 82 kg, czyli schudłem 4 kg. Prawdopodobnie, kiedy skończę, będę ważyć 81 kg, czyli około 4-5 kg mniej. Sześć dni bez jedzenia, tylko zwykła woda. Robię to w celach zdrowotnych”.

Choć niektórzy mogą kwestionować ten tygodniowy post, Kali Muscle twierdzi, że naukowcy i lekarze udowodnili jego korzyści zdrowotne.

„Ludzie mogą twierdzić, że to niezdrowe i tak dalej, ale naukowcy i lekarze udowadniają, że jest inaczej. Jeśli nigdy nie czyściłeś swoich wnętrzności, nigdy w życiu, bracie, masz w sobie odchody z 30 dni, po prostu siedzisz, dlatego twój oddech śmierdzi. Dlatego jesteś stęchły. Dlatego dużo się pocisz. Ogólnie czuję się dobrze. Kiedy odczuwam mdłości lub coś w tym stylu, zwykle wieczorem piję wodę z cytryną, ale przez resztę dnia to tylko zwykła woda. To najdłuższy okres postu, w jakim kiedykolwiek byłem. Wcześniej były to 2-3 dni, ale dowiedziałem się, że to za krótko”. 

 

Chociaż jego sposoby mogą być nieco niekonwencjonalne, Kali Muscle nadal dąży do poprawy zdrowia. Twierdzi, że brał sterydy przez ponad 13 lat swojego życia, co odbiło się na jego organizmie. Jest zdeterminowany edukować innych kulturystów na temat konsekwencji ich stosowania i pozostaje nieugięty w tej sprawie.

https://youtu.be/yntjkd9_vwY

Komentarze (6)
F1.08

Od skrajnosci w skrajnosc. Typowe

1
lodzianin1

Typowy dzban

2
rarytas1

Panowie on nie jest dzbanem. Robi to dla forsy. Siedzi i myśli co by tu zrobić czego ludzie jeszcze nie pokazali i realizuje filmiki . Gdybyśmy wiedzieli jak mi się to na kasę przekłada pewnie każdy by się na to pisał

2
M-ka

W Ameryce nie jedzenie jest czymś w rodzaju sportów ekstremalnych, więc pewnie zdobywa zainteresowanie.

2
lordknaga

jak mozna dalej promowac tego internetowego idiote... juz niektorzy chyba zapomnieli kiedy pokazywal jak jesc na mase i pokazywal ludziom jak przyzadzac najtanszy ramen z dodatkami chemii albo jak bral najciezsze preworkouty i zapijal je kawa czy mieszal z cola? on byl mega niezdrowy i to promowal przez dlugie lata, do tego siedzial w pierdlu pewnie za niewinnosc? pozniej sam doprowadzil do swojego 'zawalu' swoim idiotycznym trybem zycia i nagle otworzyl oczy? wkreca d****om( bo jak inaczej nazwac ludzi, ktorzy mu wierza? ) ze zyje zdrowiej jedzac same arbuzy albo nie jedzac wcale? to jest internetowy klaun, przez ktorego na 100% nie jedna osoba zrobila sobie kuku a dalej jest wszedzie promowany... jednak taka era na swiecie, ze ten internetowy kicz - blyszczy najbardziej i najbardziej sie klika - przykre.

1
M-ka

Po prostu mu zazdrościsz dresu z zasłonowego materiału ze złotymi motywami, podobnie jak ja zazdroszczę kobietom z tamtych stron, że zimą chodzą w puszystych różowych albo niebieskich futerkowych bamboszach po ulicy... bo futerko oznacza przecież coś ciepłego :)
(nie żebym była złośliwa, ale zawsze mi się przypominają rodzinne anegdotki jak to po wojnie Rosjanki, żony radzieckich oficerów w Polsce, chodziły po ulicach wystrojone w koszule nocne albo próbowały płukać obrane ziemniaki w muszli klozetowej - ziemniaki oczywiście "znikały" :D ).
Chciałam przez to powiedzieć, że za wiele wymagasz, lol.

1