SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stary mi nie je %-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Witam. Jest taki problem i tak sobie pomyślałem że jakiś suplement mógłby to rozwiązać. Mój stary nic nie chce jesć. Zawsze był chudy i jadł mało ale teraz to już jest przegięcie. Wygląda ****a jak po wyjściu z Auschwitz. Pali dużo papierosów, jest to napewno duży powód tego. Ale rzucenie papierosów odpada, prędzej rzuci moją starą. Noi teraz czekam na wasze odpowiedzi. Co mogłoby mu pomóc. Ale żeby tak okrutnie nabrał apetytu i zaczoł wkońcu wp*****lać. Dzięki z góry za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8233
namow starszego na taki "zabieg" z plytkami pod pradem
moj starszy palil z 25 lat albo i dluzej, poszedl na to raz ze dwa-trzy lata temu (zaplacil 50zl) i od tego razu nie ruszyl cmika (nawet w wakacje jak pije z wujasem, ktory pali to tez wogule nie ma ochoty na cmika)
tylko ze moj nie ma problemu z jedzeniem (taki typ ze pol roku je potem pol sie odchudza i tak w kolko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470278
może DM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
megace u lekarza dostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Tak tak, megabol Rules Ale prosze o poważne odpowiedzi. Po tym to ****a jeszcze schudnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2887
Dm,fakt jeśli na apetyt to polecam,polecam syrop Citropepsin

polecam jeszcze krople gorzkie bardzo tanie i skuteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
hmm, to by było dobre te megace, z tymże mój stary nie pójdzie za nic do lekarza. Jemu sie wydaje że jego waga jest dobra Wiecie o co chodzi. A z tym coś trzeba zrobić, bo to ****a nawet z takim na impreze pójsc nie da rady bo wypije kilka głębszych i już leży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
" Ale rzucenie papierosów odpada, prędzej rzuci moją starą."

Basta, leze i kwicze Dibencozide na moje oko nic nieda bo gosc nie bedzie chcial tego jesc to raz, a dwa to ze b12 nic nie pomoze jak ktos cale zycie nie je. Megace jak mowi elite to moze dobry pomysl, masy nabierze, ale raczej nie mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
No dobra, a co powiecie o kreatynie ?? Serio mówie. A jak nie to co. DM mówicie?? może i na niego podziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 335 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2887
ja jednak polecam moją wypowiedź wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
OK. Piszcie coś jeszcze jak macie pomysł. Ja jak narazie wykombinowałem tyle, że poprostu poprosze ciotke o wypisanie recepty na ten megace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Kreatyna nic nie da bo jak nie bedzie cwiczył to nawet jak kilo krety zje i galon wody wypije to bez treningu i diety z duzą iloscia kalori gowno

PS:najlepiej jakbys go z matką związał i zaaplikował mu troche deci, albo omke jak macie malo kasy. Wejdzie mu napewno

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2005-06-05 13:09:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto stosował NITROBOLON

Następny temat

Basen + ???????

WHEY premium