Sylvester Stallone wydaje się być w doskonałej formie! 71-letni legendarny aktor, najbardziej znany z ról jako Rambo i Rocky z pewnością nie stracił swojej charakterystycznej, muskularnej sylwetki! Wciąż regularnie ćwiczy i wykonuje mocne treningi. Wczoraj pochwalił się filmem na Instagramie, na którym wykonuje podciąganie z hantlem o wadze 100 funtów (ok. 45 kg)!

Stallone obecnie pracuje nad kilkoma nadchodzącymi filmami, takimi jak Creed II, Backtrace i Niezniszczalni 4. W przeszłości zdobył dwie nominacje do Oscara. W 1977 roku za film "Rocky", a drugą w 2015 roku za "Creed". Za ten drugi wygrał Złotego Globa. Może nie wiecie, ale ma również na koncie kilka antynagród “Złota Malina”. Stallone na początku roku, gdy dowiedział się o rolach, w które ma się wcielić napisał, że pora wrócić do formy sprzed lat. Chociaż zdaje sobie sprawę, że ze względu na wiek jest to niemożliwe, to zrobi wszystko co w jego mocy, by wyglądać jak najlepiej. “Jesteś tak stary, na jakiego się czujesz”- napisał.

Najwyraźniej, Stallone nie czuje się na swój wiek i mocno atakuje, przygotowując się do roli w Creed II, który trafi do produkcji jeszcze tego lata. Jesteście również ciekawi jaką formę zaprezentuje legenda?

Komentarze (3)
maceek

Małe sprostowanie...nie podciąganie na drążku ale na "linach"...100% mocy do chwytu. Najlepiej spróbować samemu jaka jest różnica:)

0
nuras

szacun zyczyl bym sobie choc w polowie takiej formy w tym wieku :) ale zus na to nie pozwoli

0
domosos

Koleś się trzyma jak stara ekipa z tamtych lat, no ale sterydy swoje też robia, bez nich by nie byl iw stanie utrzymać sylwetek.

0