SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Hmm, no leciał właśnie teraz dziennie litr herbaty z pokrzywy, mięty i czysta. Od jutra już tylko woda idzie, kawa bo lubię i nie mam po niej rewolucji i tak do 1litra pepsi max... Albo nawet wcale. Po konsultacji poszedl na wieczór teraz loperamid i neosine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
I jednak mnie coś dopadło, w nocy jeszcze o 2 jak byłem lać to z tyłka woda gowniana poszła. Rano samopoczucie złe, brak apetytu. Omlet poszedł, 2 następne posiłki także ale kłuje mnie w żołądku. Do tego z dupy woda popołudniu znów poszła. Katastrofa, do tego Mała ma coś podobnego. Nie wiem co to będzie, oby jutro było już lepiej. Treningu dzisiaj raczej nie zrobię, może na gumach coś wieczorem pomacham...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Dobrze będzie! Odpoczywaj i ostatnia prosta dosłownie

Będę kibicował na żywo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
ładuj nifurokzazyt jak skurcze to nospe
musi byc kurde dobrze
ja w 2016 pmaietam na mp miałem taką sraczkę ze maskra, nie mogłem z hotelu wyjechac na hale, goniłem co chwile do kibla a nie jadłem nic to byłem płaski ale jak przyszło pompowanie, przyszła adrenalina to przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
150km DO Gdańska, sraka na szczęście ustala. Wczoraj po podwójnej srace wieczorem walnalem więcej loperamidu, nospy, po chwili nifuroksazyd i jakby ustali. W nocy tylko okropne gazy ale i ulga niesamowita jak się takie soczyste bąki wali. Waga z rana 89.4 więc powinno być na luzie. Także 3majcie kciuki, może być już tylko leoiej chyba. Nie tak ten tydzień miał wyglądac ale takie życie. Teraz lekko popijam wody, jem ryż z miodem i odrobina kury i lecimy... A jutro.... Święto czyli debiut, uwiecznienie mych podrygow że sztangą i moje Marzenie jeszcze ze szkoły średniej aby wystąpić więc musi być dobrze. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Ogień Grzechu !! 3mam kciuki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 432
nie TY pierwszy i nie ostatni z przygodami przed startem, oczysc glowe i daj z siebie jutro maxa oraz nie zapominaj ze to sa debiuty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Głowa czysciutka, może być już tylko lepiej. Zakwaterowanie pierwsza klasa, jest wszystko co potrzeba. Teraz godzinka relaksu i ruszam na weryfikację,a potem miejmy nadzieję już zabawa startem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Napisz ile pokazała tobie waga na weryfikacji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium