SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Dzisiaj dnt, z rana wleciało 30min rowerka i skonczylem Ślepnąc od Świateł. Mega dobry serial. Potem trochę ogaru na ogródku, grilla wyszorowalem, Kaufland odwiedziłem. Mięso odebrałem. 5kg zamarynowanej swinki (karczek, polędwiczki, schab), 2lg swojskiej kielby, 2 kisty piwka... A więc to co najbardziej potrzebne... Na urodziny 4-latki, haha. Nie no inne rzeczy też ogarniałem żeby nie było.
Popołudniu wizyta u Fizjo, kurde nie dość że ta szyję mocno rozluźnil to jeszcze ten bark lekko naprawił, pokazał gdzie może jeszcze być przyczyna tego bólu który mi już trochę towarzyszy. Jestem mega zadowolony, zobaczymy jak będzie w następnych dniach.
Z rana jutro muszę skoczyć na badania, bo jak cholera jutro nie pojadę to od poniedziałku już Mała jest w domu wiec nie będzie jak. Dlatego w planie badanie, potem jakiegoś szejka łyknę i na trening push.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Wczoraj udało się zebrać rano na badania, jednak część wyników dopiero w poniedziałek. Taki lab. Z tych co już mam to morfologia cała w normie,crp w normie. Hdl coś ok. 21 więc trza go podnieść nieco, cholesterol 202 przy normie do 202. W poniedziałek jeszcze estro, prolka.
Potem machnalem szejka, pojechałem umyć auto, odebrać Małej dowod z ratusza i na trening push, dobra pompa weszła
Push
1. Ściąganie w bramie stojąc 3x15
2. Skos na smithcie 105x14, 120x8
3. Unoszenie bokiem z linka wyciągu 3010 3x15,12,11
4. Hammer na klatkę (średni u mnie ale dawno nie robiłem i nawet weszło) 4010 4x15-10
5a. Unoszenie bokiem na maszynie 3x20
5b. Sznur na triceps 3x15-12
6. Dipsy 2x15 3010
7. Ściąganie w bramie siedząc 3x20-15 3011
Cardio 30min
Zacząłem oglądać na HBO Czarnobyl, też dobry serial tak jak większość pisała w necie. Nie chciałem się za niego zabierać bo mam te HBO do jutra do północy ale to tylko 5odcinkow więc machne, 2 jeszcze zostały
Dzisiaj impreza urodzinowa Małej na ogródku, pogoda przednia więc powinno być fajnie, smacznie i wesoło.
Off od siłowego dzisiaj i jutro. Za tydzień o tej porze już będę nad morzem zatem nadchodzący tydzień jeszcze potrenuję 3-4 razy, zobaczę jak z czasem będzie i potem 10 dni luzu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
siemka, sobotnia impreza przebiegła wysmienicie. Pogoda dopisała, dzieciaki rewelka sie bawiły, Starzy relaks przy grillowanym miesku, kiełbie i piwkach (tzn. Olga i Kolezanki waliły wódę ). Ale z kulturką wszystko, sam machnałem chyba z 7 piw(spokojnie, byl trzezwy opiekun w osobie Babci jakby się jakis prawilniak znalazł). niedziela w planie był lezing na ogródku ale czulismy się na tyle fajnie, ze ok. poludnia zerwalismy na miejski basen, szalu nie robi bo akurat w okolicy to najgorsze kąpielisko ale Malej sie podobało wiec posiedzielismy cos ok 2h. Popoludniu dosmazylismy pozostale po sobocie mięsko , potem kawka i zlecialo. Pokręciłem sobie juz w niedzielę 30min wieczorem.
Poniedzialek wleciały Push, w zasadzie barki + triceps, biceps. Wiecej cwiczen, a ciut mniej serii ciezkich
1. ohp 82.5 x 7, 70x11
2. unoszenia bokiem siedząc - 7.5 x 20, 12.5 x 15
3. hammer na barki siedząc - 60x11
4. wl wąski chwyt smith - 120x10
5. unoszenia bokiem maszyna - 27.5, 30 x 20,18
6a. francuz lezac hantle - 2x20
6b. modlitewnik 2 x 16,14
7a. sznur 2 x 15
7b. uginania wyciąg dolny 2x15
8. allachy 4 x max

cardio 20 min ale na nieco wyzszym tempie

Wczoraj nogi, tez bardziej na pompę
1. uginania siedzac 4x20-12
2. odwodzenie na maszynie 3x15
3. wyciskanie nogami na platformie 4x15, ktorkie przerwy
4a. goblety 3010 3x12
4b. mcnpn z hantlami 2 x 12, mocno prostownik czulem, trzecią odpuscilem
5a. ghr 3 x 10
5b. przywodzenie nog 3x20-15
6. wykroki chodzone - 3 x 15-14(CC, 20kg, 25kg)
7. prostowania 4x 10 + w ostatniej podwojny dropset
8. wspiecia siedząc 3 x max

cardio 20min na rowerku

Dzisiaj off od treningu, jutro w planie klatka, lekko bok barku i triceps, w piatek pull.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, wjechał właśnie push, a w zasadzie klatka, triceps bo na barki tylko 3 serie unoszen z linką
1. Ściąganie linek w bramie 4x20-15
2. Hantle w skosie 20,32.5,37.5,42.5 x 12
3. Skos na smitchie(nieco wyższy niż hantle) 115x10, 105x12
4. Unoszenie bokiem z linka wyciągu 3x15-12
5a. Rozpiętki w skosie 2x15
5b. Dipsy 2x15,14
6. Prostowanie drazka wyciągu 3x20,14,13
7. Plank 2xmax, spięcia do siadu 2x30,20

Teraz lecę Cardio 20min,trening bardzo fajny, dawno hantli nie robiłem w sumie, a Smith byl zajęty. Bark bardzo dobrze i poszło 42.5 na kontrolowane, fajne 12 ruchów. Dalej Smith z dłuższą przerwa... Bo stałem w oknie i czekałem jak peleton Tour de Pologne przejedzie. Ale zap*****laja na tych rowerach, fajne wydarzenie tak na żywo w takiej mieścinie jak Moja.
Jutro z rana wpadnę coś plecy popompowac, znów mnie lekko szyja ciągnie dlatego trzeba jeszcze ja porządnie rozciągać dzisiaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, w piątek wpadł tak jak planowałem pull, dobrze czułem plecy, biceps też. Poszly jeszcze łydki i do chaty się do pakowac, ogarnąć auto itd...
I tak jestem od wczoraj w Mrzezynie nas Naszym Bałtykiem. Podróż koszmarna, blisko 9h. Wypadki, korki po drodze. Jednak soboty to kiepskie dni na podróż. Mogłem wyjechać jak rok temu już o północy i bym sobie od rana nam piasku czekał aż się domek zwolni, a nie za kółkiem. Zmęczeni ale dotarlismy o 13,obiad i nurem w Bałtyk rąk jak stałem w tych badejach w ktoecych jechałem. Potem kilka piw z wieczora, bułki z pasztetem i nutlove i do spania
A jako ciekawostkę podam, że danie dnia w bardzo smacznej jadlodajni wychodzi mnie 18pln.wczoraj schabowy, dzisiaj udko. Do tego zupa. Wieczorem wjadą rybki wedzone, jutro smażone. Już wstępnie widziałem, że np. Wedzony halibut za 100gr 6.50-7.00pln, smażony dorsz chyba coś ok. 8pln więc . .. No kurde dop*****lam magnumami i Budweiserem żeby napisać jaki to Bałtyk drogi... Żart Panowie. Pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka po urlopie, tzn. Jeszcze mam wolne do wtorku ale wyjazd nad Bałtyk dobiegł końca. Jedne z lepszych wakacji ba jakich byłem. 10 dni super pogody, cały pobyt słońce, lekki wiaterek od Morza czasem więc ideolo.
Z aktywności wpadło kilka razy rozciąganie na dworze w drodze po bułki(raz się nawet podciagalem w 2 seriach, hehe). Jakże popularnych teraz kroków wpadalo całkiem sporo jak na mnie, w Gdańsku dziennie praktycznie ok. 20tysi. Dlatego hyc może waga... Ani drgnęła, bodajże jakieś 300gr do przodu więc całe 96.wiadomo, że człowiek trochę sflaczaly wrócił itp. Dlatego dzisiaj na siłce było dziwnie ale i pompa sroga. Już wczoraj machnalem 30min rowerka w chacie, a przed chwilą wpadla GÓRA
1. Dead bug, side plank, dog-bird(czy jak to się zwie) po 2-3 serię + rotatory itp
2a. Face pull 3x
2b. Butterfly 3x
3a. Ściąganie szeroko do klatki 3x
3b. Wyciszanie hantli w skosił 3x
4a. BP wąsko na Smithcie 3x
4b. Wioslowanie hantlami w oparciu3x
5. Ohp 5x10
6. Mlotki 2x15
Cardio 20min.

O urlopie dużo by pisać, jadlem smacznie ale nie jakoś przesadnie dużo (tak mi się wydaje), wpadalo piwko pszeniczne. Raz się skulem mocno. Mrzezyno już znane ale dalej dla mnie bomba, Gdańsk przepiękny i będę tam wracał, Sopot przereklamowany mocno i jakoś mnie nie urzekł.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, dzisiaj trening z rana bo ładna pogoda to trzeba trochę na ogródku ogarnąć, w aucie przyda się odkurzyć... I kawę na leżaku machnąć pogłębiając opalenizne:D
Machnalem sobie dzisiaj dla odmiany dół
1.odwodzenie 3x15
2.uginania siedzac 3x15
3. Prostowania 3x15
4. Ślady na smithcie 4x8
5. Mcnpn 3x10
6. Wyciskania na Platformie 4x15(dwie wąsko, dwie szeroko)
7.przywodzenie 2x20
Cardio 20min
Tu fotka z wczoraj nogi po treningu góry


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, wczoraj dnt. Popołudniu mały grill, przyjechała kuzynka od Mojej z Niemiec, ciotka itd. Zjadłem 1,5 kiełbasy, surówki, domowego tzatziki z dużą ilością twarogu chudego i popilem wpc, jeszcze kawałek ciasta po czym walnęło burzą i trza się bylo ewakuować.
Dzisiaj z rana trening góry, teraz jade 20cardio
1a. Skos na smithcie 4x12
1b. Wiosło że sztanga 4x10
2a. Krzyzowanie linek siedząc 3x12
2b. Ściąganie szeroko do klatki 3x12
3. Unoszenie bokiem ba maszynie 2x20
4a. Wyciskanie na barki Hammer 3x15
4b. Mlotki naprzemiennie 3x12
4c. Sznur 3x12
Przed treningiem jeszcze trochę dla core ćwiczeń + trap y razie
O 13 obiad u kolejnej ciotki z okazji rocznicy ślubu więc jak wrócę teraz po 11 to wypije tylko białko + może owoc. Poczekam już na ten obiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, poprzednie 2 dni bez treningu. Wtorek dniówka i sporo przechodzone, wczoraj siedziałem z Mała bo Zona korzysta z ostatniego tygodnia swojego urlopu więc także dnt wpadł. Dużo mniej węglowodanów przez te 2 dni.
Dzisiaj po powrocie z nocki śniadanie b50t15w75 i po pobudce od razu kawa + porcja przedtreningowki i na trening góry. Fajnie się trenowali, już teraz lekki głód więc spoko. Właśnie kręcę cardio 20
Potem szejk 30w+40b i jadę na obiad do Rodziców (indyk z ziemniakami ma być)
Treningu nie wypisuje ale wpadl face pull+ rozpietki na maszynie, ściąganie + handlu w skosie, ohp,wąski chwyt Smith + wiosło z hantlami, uginania z hantlami + u noszenie w opadzie.
Jutro nogi i w weekend jakiś plan sobie rozpisze, suple teraz ograniczone więc nie będzie spektakularnych przyrostow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium