SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Opalinho (prawie Weteran) - Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174886
hmmm, zarażenie docelowe 60-70% populacji jest oczywiste, byle doszło do tego jak najwolniej.
Bo chyba mi nie powiesz, że lekarz na pierwszej lini frontu POZ - przyjmujący po 50-70chorych dziennie w końcu nie zarazi i ni sprzeda kolejnym 300 osobom?
a z drugiej strony - lekarz ma prewencyjnie nie pracować?
błędne koło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Kwachor-lekarze są mega narażeni, nie mówie ze ma nie pracować i prewencyjnie zostać w domu ale w tym konkretnym przypadku ani się jie pucnal gdzie był. Dla świętego spokoju swojego i pacjentów by się przebadał po powrocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Aha, dzisiaj drugi potwierdzony przypadek... A miasteczko 18tysi....ja i tak póki co kończę pull ale nie wiem czy pozostałe dni już w chacie nie zostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, smutny okres teraz więc i średnio jakoś wypiski chce się dawać. Po środowym pushu, w czwartek był pull. Piatek już odpuściłem, bylem popołudniu machnac sobie 35min szybkiego marszu wokół wioski. Dzisiaj dnioweczka. Jutro z rana jak pogoda pozwoli ruszę sobie znowu w teren. Potem nocka.
Co do treningów siłowych to w sumie mam możliwość pójścia na siłkę w ZK, nawet spoko jeśli chodzi o sprzęt. Poczekam jednak parę dni. W piątek oraz jutro są widzenia, mimo iż będą mierzyć temp itd każdemu kto wchodzi to jednak wolę pojawiać się w pracy tylko na służby. Nie muszę chyba gadać co się stanie jak wleci taki wirus do ZK-chwila i mają wszyscy.
Wczoraj wieczorem Małą też gorączka złapała i dalej w nocy mimo nurofenu to 38 się trzymała. Dzisiaj wieczorem już zeszło na szczęście, poza tym zadnych objawów, katar jedynie więc zwykle przeziębienie raczej.oby jutro było już tylko lepiej.
Poki co sytuacja jest jaka jest i nie zamierzam marudzić "aaa, gdzie trening zrobię"... Tak jakby to teraz najważniejsze było. Jak się sytuacja wydłuży to zaczne się martwić, bo nie wyobrazam sobie nie trenować długo. Ale silki raptem 2 dni zamknięte, a już płaczę na grupach, forach widać... Bez jaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, przed wczoraj Cardio 35min w terenie, wczoraj trening z gumami, sztangą 20kg i... Małą na plecach. Bardzo fajnie, robiłem sobie jedno ćwiczenie po drugim - floor Pressy, wiosła, ohp, tric i bić - że sztangą i oporem gum,potem pompki i przysiady z Małą na plecach. Na koniec 25min Cardio na rowerku... A potem już czułem, że mnie łamie. Dzisiaj już gorączka rano 38,teraz nieco zbite bo 37.2-37.4. Leci z nosa, kicham. Przeszło z Małej na mnie, wziąłem opiekę na małą na kolejne 3 dni w pracy. Nie ma co wozić DO dziadków jak Małą tez brało coś teraz. Ja dzisiaj przeleże praktycznie cały dzień, witamina C, neosine, paracetamol i oby jutro było lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siedzenia w domu ciąg dalszy, dalej choroba męczy. Przede wszystkim kaszel dosyć mocny, pojechałem szybko do apteki po ACC, zawsze mi to pomagało. Gorączki jak nie miałem od wczoraj tak teraz przed 16 pokazało 38. Uj wie, może to faktycznie ta korona ale póki się nie duszę to nie zawracam głowy tym w szpitalu bo mają i tak przeyebane. Najgorsze te siedzenie, do tego z Małą i choć kocham Ja nad życie to przy tak kiepskim samopoczuciu mam juz czasem dosyć nawet głupich puzzli i nie będę udawał kreatywnego ojca jak to w necie można obserwować-leci głównie Shrek, psi patrol, peppa, barbie itp . Machnalby człowiek trenibg, nawet taki domowy na gumach itd ale póki co musi mi to przejść.
Na netflixie machnalem serial the Stranger-mega dobry, 1 sezon z 8 odcinkami. Wczoraj wjechał Proceder i historia Chady... Robią z niego nie wiadomo kogo, a to był zwykły bandzior, pijak i narkoman i sam ściągał na siebie kłopoty. U mnie pracy rzecz jasna dla większości pensjonariuszy to git-ziomek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, choroba w Rodzinie chyba puściła na dobre. Cała trójka juz we wzgledbie dobrym zdrowiu.
Dzisiaj machnalem sobie trening domowy
A. Floor Press + wiosło + OHP +francuz z gumą 3 x 20 powt każdego, jedno po drugim
B. Przysiady z Córka na grzbiecie i gumą + dzień dobry 3x20
C. Pompki + przyciąganie gumy + unoszenie bokiem z gumą + unoszenie przed siebie 3 x 25

Pompa, zadyszka-super się czułem. Jutro chyba przyjdą hantle 2 x 20,poroboe więcej na nogi. Ten tydzień chyba właśnie tako trening domatora porobie, a przyszły już będę się starał uderzyć na siłkę na ZK w miarę możliwości czasowych.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151011
opalinho
+francuz z gumą


Szanuję za całkowitą ostrożność w tym czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Siemka, hantle dojadą jednak dopiero dzisiaj(mam nadzieję). Wczoraj zatem zrobiłem 30min Cardio oraz brzuch. Po treningu z poniedziałku zakwasy na tricach, klacie. Jeszcze co urośnie na tych p***zielskich treningach, hehe.
A poważniej rzecz biorąc, może na tych seriach łączonych, większej liczbie powt nieco się kondycja polepszy i już nie będzie się sapać jak to często miało miejsce więc jakiś plus trzeba znaleźć.
Jak przyjdą hantle to dzisiaj pykne nieco więcej "dołu". Także czekam na kuriera... Oglądajac Psi Patrol, rysując, wycinając... Już mnie szlak trafia w tej chacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Włącz masze i niedźwiedzia to rosyjski poćwiczysz ;) Ja z młodym wv piłkę gram dopóki czegoś nie rozwalimy w domu..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dominik Dudziak - Przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

[BLOG] Fabio.

WHEY premium