SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Budujemy formę z ALLNUTRITION i SFD

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
no wiatrak jedynie daje pozorne uczucie chlodu, jednak lepsze to niz nic%)
najgorsze jest to ze wracam do domu i jeszcze musze ogarnac materialy an egzaminy w weekend, jeszcze z ustawa, prawa podatkowego gdzie mozg sie lasuje od samego ciepla a co dopiero jeszcze myslec logicznie. dlatego niestety biore urlop 2 dni od jutra by od rana siedziec w ksiazkach
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Też zastanawiam się jak rozwiązać problem z chłodzeniem, mam balkon na którym mógłbym zamontować ale szkoda mi okien dziurawić, jest opcja z taką rurką co się odprowadza za okno ale w praktyce też lepiej byłoby jednak przedziurawić i podłączyć do niej , pacjentka mi też mówiła o urządzeniu co wkłada się kostki lodu i schładza w pomieszczeniu temp o kilka stopni ale trzeba je uzupełniać co jakiś czas (co na noc odpada).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
postawcie sobie butelke z zamrozona woda w srodku przed wiatrak i jest cacy darmowa klima

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
slyszalem o tym patencie, ale nie probowalem jeszcze%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Lodówkę do pokoju i otworzyć :D niech chłodzi całe pomieszczenie :D haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
winterR
Lodówkę do pokoju i otworzyć :D niech chłodzi całe pomieszczenie :D haha


Rachunek za prund miliony złotych monet


Zmieniony przez - FighterX w dniu 6/12/2019 12:26:57 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
haha ale cel osiągnięty :D Albo z rowerka stacjonarnego zrobić prądnice xD i cardio 24 na dobę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
wiatrak daje rade, pomimo tego ze czuje sie jakbym siedzial kolo smiglowca
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
ja wlasnie dzis zakupiłem i czuje sie o wiele lepiej jak mi wieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
U mnie w pracy dzisiaj w pokoju było 31 stopni
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Startować Czy Nie?

Następny temat

JAK przytyć ??

WHEY premium