SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Budujemy formę z ALLNUTRITION i SFD

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 545608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
haha no dokladnie%) zadycha jest przy cwiczeniach
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314

01.07.19
PUSH
-wyciskanie hantli lawka pozioma rampa 10
-wyciskanie sztanga skos dodatni 12-10-10-8
-wyciskanie barki maszyna 4x12
-wznosu w przod z hantlami 4x20
-wyciskanie francuskie lezac sztangi 4x6
-allaszki, podciaganie kolan, spiecia pilka, russian twist


Suple
Śniadanie omega, d3, k2, Liv 52, NAC, Omega 3
Przed treningiem kreatyna 10g, 10g BA, 15g BCAA,
Po treningu
WPC 60g
W ciągu dnia magnez, boswellia, MSM, różeniec górski
Do ostatniego posiłku Liv 52, NAC,
Przed snem ZMA, Play Hard, Ashwagandha


Dieta
B 355g
W 262g
T 57g

obecnie mam mocny kociol w pracy, nie spodziewalem sie ze w lipcu bedziemy miec az tyle roboty i problemow%)
niestety praca za biurkiem potrafi mocno zmeczyc psychicznie, po 8h mam ochote polozyc sie i zaszyc w domu i nie wychodzic nigdzie%)
az lapie mnie pewne zwatpienie czy jestem w odpowiendim miejscu hehe niestety machina panstwowa potrafi mocno dac po dupie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wiem o czym piszesz :D ja też się spodziewwałem że lipiec sierpień będzie mniej pracy a tutaj boom wszyscy przed urlopem chcą "wypchnąć" wszystko od siebie :D Ja to się teraz cieszę że siłkę mam u siebie w piwnicy xD teraz widzę ten plus :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
TomQ-MAG

obecnie mam mocny kociol w pracy, nie spodziewalem sie ze w lipcu bedziemy miec az tyle roboty i problemow%)
niestety praca za biurkiem potrafi mocno zmeczyc psychicznie, po 8h mam ochote polozyc sie i zaszyc w domu i nie wychodzic nigdzie%)
az lapie mnie pewne zwatpienie czy jestem w odpowiendim miejscu hehe niestety machina panstwowa potrafi mocno dac po dupie



w większości pracy pojawią się podobne problemy (kocioł i te sprawy) ale rzeczywiście podobno na Państwowych dochodzi jeszcze czynnik 'specjalny'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314


02.07.19
PULL
-naraciarz aktywacja 3x15-20
-wioslwoanie sztanga rampa 8
-przyciaganie jednoracz chwyt neutralny hummer 4x12
-sciaganie wyciag gorny 4x12 plus uginanie lezac 4x12
-martwy ciąg na prostych nogach rampa 8
-uginanie stojąc 4x12 plus uginanie przedramion ze sztanga 4x8


Suple
Śniadanie omega, d3, k2, Liv 52, NAC, Omega 3
Przed treningiem kreatyna 10g, 10g BA, 15g BCAA, johimbina z black bombsem
Po treningu WPC 60g
W ciągu dnia magnez, boswellia, MSM, różeniec górski
Do ostatniego posiłku Liv 52, NAC,
Przed snem ZMA, Play Hard, Ashwagandha


Dieta
B 362g
W 276g
T 62g

dwa dni z rzędu braklo czasu na cardio, wiec mam 5 dni by ogarnac 6 sesji cardio po 45 minut
ktorys dzien weekendu zapowiada sie cardio rano na czczo i wieczorem powtorka%) chyba niedziele sobie taka zafunduje%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
dzisiaj nogi
ospukac w niemalowane dzien nieco mniej nerwowy niz wczoraj, ale jeszcze 2,5h pracy wiec lepiej nie krakac%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
winterR
Wiem o czym piszesz :D ja też się spodziewwałem że lipiec sierpień będzie mniej pracy a tutaj boom wszyscy przed urlopem chcą "wypchnąć" wszystko od siebie :D Ja to się teraz cieszę że siłkę mam u siebie w piwnicy xD teraz widzę ten plus :D


no dokladnie%) polowy ludzi nie ma i trzeba robic to co nie ma sie w zakresie obowiazkow...


BPL-G
TomQ-MAG

obecnie mam mocny kociol w pracy, nie spodziewalem sie ze w lipcu bedziemy miec az tyle roboty i problemow%)
niestety praca za biurkiem potrafi mocno zmeczyc psychicznie, po 8h mam ochote polozyc sie i zaszyc w domu i nie wychodzic nigdzie%)
az lapie mnie pewne zwatpienie czy jestem w odpowiendim miejscu hehe niestety machina panstwowa potrafi mocno dac po dupie



w większości pracy pojawią się podobne problemy (kocioł i te sprawy) ale rzeczywiście podobno na Państwowych dochodzi jeszcze czynnik 'specjalny'


czynnik specjalny w postaci szefa, ktory wymaga cofania sie w czasie czy rzeczy ktore sie dzialy jak byles na urlopie%)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
widać wymaga kreatywności i niestandardowych umięjętności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402345
...a ja mam pytanko o trening a dokładnie jak to wygląda u Ciebie , bo serii sporo na daną partię/duża objętość , jeżeli chodzi o kolejne serie robisz z jakimś zapasem , do upadku czy jak masz to rozplanowane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
zaplanowana progresja
nie trenuje obecnie do upadku, zostawie tego typu sposob wykonywania serii na okres masy
teraz pomimo redukcji udaje sie pwooi gdzies tam jeszcze progresowac, wiec nie ma tragedii
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Startować Czy Nie?

Następny temat

JAK przytyć ??

WHEY premium