SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Budujemy formę z ALLNUTRITION i SFD

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 548315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
WEEKEND

pod znakiem szkoly,
mialy wpsac 2 treningi cardio, a niestety obowiazki na uczelni przygniotly mnie do tego stopnia, ze z soboty na niedziele siedzialem po nocach, a w niedziele wrocilem wieczorem i jeszcze musialem szlifowac podyplomowke, bo terminy oddania zblizaja sie wielkimi krokami
zostalo 10 dni aby oddac gotowce wydrukowane w dziekanacie.

caly weekend wiec dieta LC, jedynym plusem takich weekendow jest to, ze nie kusi mnie nic do podjadania, bo nie mam czasu na to aby rozmyslac o glupotach%)

po raz kolejny powtierdza sie regula, ze musze odj**ac wszystko w tygodniu, trenini plus cardio, bo nie zrobie tego w weekend i tak bedzie tez tym razem, bo najprawodopodobniej przejade sie na targi do wawki 25-26 maja, wiec jak ktos bedzie niech da cynka
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
TomQ-MAG


pod znakiem szkoly,
mialy wpsac 2 treningi cardio, a niestety obowiazki na uczelni przygniotly mnie do tego stopnia, ze z soboty na niedziele siedzialem po nocach, a w niedziele wrocilem wieczorem i jeszcze musialem szlifowac podyplomowke, bo terminy oddania zblizaja sie wielkimi krokami
zostalo 10 dni aby oddac gotowce wydrukowane w dziekanacie.



na jaki temat piszesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
nic zwiazanego z nasza branza, bo robie z marketingu w administracji publicznej :)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
tak tak kojarzyłem że podyplomówkę robisz z innej branży, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920

21.05.19

PUSH
-wyciskanie hantli skos dodatni rampa 8
-wyciskanie sztanga rampa 8
-rozpietki z hantlami 4x12
-wyciskanie hantli siedzac 4x8
-wznosy bok 4x25
-wyprosty linki 4x20
-wyprosty podchwyt jednoracz 3x12

cardio 35 min


Suple
Śniadanie omega, d3, k2, Liv 52, NAC, Probiotyki, Omega 3
Przed treningiem kreatyna 10g, 10g BA, 15g BCAA,
Po treningu WPC 60g +kasza/ryz
W ciągu dnia magnez, boswellia, MSM, różeniec górski
Do ostatniego posiłku Liv 52, NAC, Prostamol%)
Przed snem ZMA, Play Hard, Ashwagandha


Dieta
Bialko 328
Wegle 267
Tluszcze 56


wczoraj dobry dzien, trening intensywny i czuc bylo wszystko jak nalezy


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2019-05-22 09:57:38

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
BPL-G
tak tak kojarzyłem że podyplomówkę robisz z innej branży, powodzenia


nie dziękuje, bedzie ciezko, ale ogarne%)
tematyka nie ejst trudna, tylko zakres materialow obszerny mocno
a wiadomo jak to mozg przyswaja przepisy prawa%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
To musisz coś dziabnąć na lepsze myslenie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
mam m.in.


Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Startować Czy Nie?

Następny temat

JAK przytyć ??

WHEY premium