SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Budujemy formę z ALLNUTRITION i SFD

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 545762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
enzymów juz dawno nie ma bo sam na nie polowałem , i jaka ostatnio robiem zamówienie to musiałem bez nich skomponowac pake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Robiłem paczkę jakieś 2tygodnie temu i wziąłem enzymy 180kaps i jedna paczka jakieś 2miesiace temu i brałem 120kaps :) i były na stanie także dziwne to :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470107
Z now jest tak ze pewna grupa ludzi wrzuci info ze ten i ten srodek poleca z now na poprawę tego i tego i zaraz jest brak na sklepie tak jest ciagle np z cholesterol pro nie wiem czy nac juz wycofany ale tez szybko znikal po info od tej samej grupy osob. Mysle ze jakby powiedzieli ze mleko w proszku jest git to zapasy w mleczarniach tez by sie ussczuplily mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Ale Enzymów juz dawno nie ma , kapsy skonczyły sie juz chyba z 2 miesiace temu , były tab ale tez juz dawno poszły i nic nie ma . delikatny zapas mam ale wolałbym juz sie zabezpieczyc jak sie pojawią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ogolnie z enzymami jest problem, chyba najlepiej by bylo sciagac samemu spoza PL.


Wczoraj mialem nieco za duzo energii, wiec polecialem wyonac 30 min cardio i 3 szybkie obwody na maszynach, zeby przepompowac wszystkie muscle cardio bylo planowe, obwodowki nie, ale
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
przeciez juz wchodzac na np ceneo wyswietla kilka sklepow z enzymami now, wiec nie czaje w czym problem

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
pewnie macie lepsze ceny na sfd
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak czegoś nie ma zawsze pisze do sklepu za ile i czy będzie w ogóle, jak mówią że neidługo to sobie czekam z zamówienie,m
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Bo Ty taki pomysłowy jestes
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Startować Czy Nie?

Następny temat

JAK przytyć ??

WHEY premium