SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Budujemy formę z ALLNUTRITION i SFD

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 545251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
No to nieźle Ci to idzie, ja akurat pracę mam jak by ot nazwać analityczną i muszę być bardzo skupiony wówczas kicha z dodatkowymi informacjami

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
rion10
No to nieźle Ci to idzie, ja akurat pracę mam jak by ot nazwać analityczną i muszę być bardzo skupiony wówczas kicha z dodatkowymi informacjami


Jak koduję, to też muszę się zmóżdżyć, ale mój mózg zapisuje "biały szum".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80246
Tomek - jaka jest Twoja opinia na temat ekdysteronu. Czytałem trochę artykułów na jego temat i z jednej strony brzmi kusząco, a z drugiej wydaje się być mało przebadany. Stąd się zastanawiam czy inwestować czy po prostu zacząć wciągać kilogram szpinaku tygodniowo

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Powiem tak, jak nie chcesz korzystać ze sram, czy sprobowac peptydow, to jest to jakas posrendia opcja pomiedzy klasycznymi suplami, a mocniejszymi srodkami:)
przegladalem badania itd, zdania sa mocno podzielone, część z nich jest po prostu sponsorowana, druga czesc wykazuje pozytywne dzialanie na ssakach, czy robakach
ciezko znalezc wiarygodne zrodlo na ludziach.

Turkesteron jest takim obecnie najbardziej popularnym srodkiem z grupy ekdysteronów, pojawia sie u nas obencie w sklepach w PL.
Osobiscie lubie testowac rozne zwiazki, wiec pewnie bym zakasil jakbym byl na takim etapie, ze chce ze supli wyjsc na cos ekastra, ale nie tykac jeszcze mocniejszych zabawek. ALe ja juz jestem obencie na tym poziomie, ze nawet jesli to dziala nieco mocniej od kreatyny to nie bede juz w stanie tego obiektywnie ocenic %)
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
A Ty w ogole cos cwiczysz czy praca Cie pochłonęła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
No właśnie pomagałem teraz w związku z sytuacja za granicą i jak nie pandemia to wojna %) wieczorem dam jakiś sensowniejszy wpis %)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
TomQ-MAG
No właśnie pomagałem teraz w związku z sytuacja za granicą i jak nie pandemia to wojna %) wieczorem dam jakiś sensowniejszy wpis %)

to teraz większość teraz tak ma, ja też jak nie działania w kierunku pomocy, to pracy tyle że ciężko przerobić a nie mogę teraz siedzieć nadgodzin przez rodzinę, więc wszystko na 200% prędkości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177


07.03.22
PULL
wiosłowanie sztangą 135x6 110x10
rack pull 230x2 - podrzucilem 10kg na plus i niestety sie zdziwilem %) celowałem w 5
szrugsy ze sztanga 140x8x2
sciaganie wyciag gorny 70x14x3
sciaganie jednoracz wyciag dolny 30x12x3
face pull 3x12

cardio 30 min

Suple
Śniadanie D3 8000 UI, NAC 1,5g, Omega 3, witamina C, MK677 30mg
Przed treningiem Rocky KO2
Na treningu EAA 20g, carbo 40g, kreatyna, cytrulina, glutamina
Po treningu
GHRP6 250 mcg po 30 min 70g WPC z platkami jeczmiennymi
Wieczorem Ashwa 600mg, ZMA,
ALA 300 mg do posiłków bogatych w węglowodany
Berberyna 30 min przed ostatnim posiłkiem w ciągu dnia.

Dieta
B 300g
W 500g
T 65g


Hello:)
obecnie nieco podbite jedzonko w DT na 500g wegla, w dnt zostaje na 350 g
cardio 7x30 w tygodniu

obecnie okolo 112 kg na budziku:)
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
DJ_DoDo
TomQ-MAG
No właśnie pomagałem teraz w związku z sytuacja za granicą i jak nie pandemia to wojna %) wieczorem dam jakiś sensowniejszy wpis %)

to teraz większość teraz tak ma, ja też jak nie działania w kierunku pomocy, to pracy tyle że ciężko przerobić a nie mogę teraz siedzieć nadgodzin przez rodzinę, więc wszystko na 200% prędkości


dokladnie, obecnie zycie leci do przodu z predkoscia swiatla
i trzeba cieszyc sie chwila%) bo nigdy nie wiaodmo kiedy atom poleci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
Szczepieni podobno przeżyją
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Startować Czy Nie?

Następny temat

JAK przytyć ??

WHEY premium