SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rytuał Przejścia by nieraz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 338136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Środa dzień pośredni:

C&P 3x (KB40 + 2x KB36)
OHSwing 4x10 = 80reps/ 5min.

Wczorajsze różności to w zasadzie test podciągnięć: 8 nachwytem i 6 podchwytem oraz 5x nachwytem z KB16.
Dziś pressy spokojnie, coraz dłuższa faza negatywna w singlach. Swingi dość ciężko, oj słaba kondycja ostatnio.
Jutro w planie tureckie i przysiady, może nawet pistolety. Zależy jak zniosę pierwszy dzień w pracy po świętach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
nieraz
.... Zależy jak zniosę pierwszy dzień w pracy po świętach...


Ja ciężko znoszę

A ty wymachy to jakim odważnikiem?

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
40 na razie mi wystarcza, a nawet jest trochę na wyrost, bo jak wylosuje więcej niż 6, to pewnie nie uda się zachować tempa 20 reps/ minuta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
RoP Tydzień 2

Piątek dzień ciężki

C&P 4x (KB40 + KB36 x2 + KB36 x3)
OHS KB40 3x10 = 60/ 3min

Wczoraj jednak nie ogarnąłem. Dziś też było trudno, ale dałem radę. Dodatkowo los się uśmiechnął i kości wskazały tylko 2+1...
Do poniedziałku raczej wolne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Wylosować 2+1 w słaby dzień to jak w totka trafić Drabiny cały czas będziesz robił z trzema odważnikami?

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
adam77
Wylosować 2+1 w słaby dzień to jak w totka trafić

No
adam77
Drabiny cały czas będziesz robił z trzema odważnikami?

Z dwoma: 40 i 36. Z 40 wszystkie single a jak progres będzie większy, niż zakładam, to jeszcze jakieś dwójki. Z 36 reszta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Ciekawe jak tak ciężkie i wysokoobjętościowe C&P przełoży się na wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
No, ciekawe. :) póki objętość mała, pracuje, by clean był jak najlepszy. Poza tym taki C&P powinien chyba przekładać się na LCCJ, przynajmniej w wersji one hand.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Poniedziałek dzień lekki

C&P KB40 4x1
Snatch KB28 3x15 = 90reps/ 6min. EMOM

Single dość pewnie, przerwy ok. 3min.
W rwaniu wylosowałem 6. Zdecydowałem się na wersję EMOM, (wyszło więcej niż 50-60%), bo w sumie od ostatniego treningu sporo czasu minęło.
Zaczynam też się ogarniać z miską, póki co bez gwałtownych ruchów. Ot, węgle w niewielkich ilościach będą pojawiać się popołudniu/ wieczorem. Na początek plan standardowy, czyli:
6:15 jaja + masło
10 twaróg + śmietana
13:30 mięso + warzywa
16:30 omlet (jaja+płatki)
20 ryż/ makaron/ ziemniaki + mięso/ ryba

Jeśli uda się zminimalizować frykasy i weekendowe wybryki, powinno coś tam zacząć lecieć powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Przy tego typu diecie nie potrafiłbym upchać tyle posiłków w ciągu dnia. Przy tłuszczach w ogóle nie miałem apetytu pamiętam. Czasem nawet tylko 2 posiłki dziennie mi starczały + kawa z masłem.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka drazekm

Następny temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

WHEY premium