SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
lukix
Mariusz-mi się podoba,ale z obciążeniem,to lekko ugięte i skrzyżowane nogi byłyby moim zdaniem do zaakceptowania :)

Rozumię - piszcie tam na forum, najwyżej poprawię ten film.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
michaik
mam pytanie z troche innej beczki, jakimi programami konwertujecie pliki na youtube ??
nagrałem dzisiaj swoje dipy i troche się męcze, zeby to poprzekręcać i pokonwertowac bo do tej pory za duzo filmików nie wrzucałem

No i jak z tymi przeróbkami?,napisałem Ci 4 nazwy programów,nie ma też problemu edytować filmik i obrócić w YT więc w czym jeszcze problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Przesyłam obiecany film jednak udalo sie zawalczyc z lokciami.
Problemy byly bo nagrywalem na zewnatrz wczoraj wieczorem i za ciemno sie okazalo musialem drugi nagrac.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Bardzo ładnie ,,włodek''.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
konik506
Bardzo ładnie ,,włodek''.

Fajnie ze sie podobalo.Duża motywacja do dalszych cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie tez sie podobalo :D Technika i ilosc :D Moj rekord sprzed kontuzji to 9, tylko podciagalem sie troche inaczej niz Ty, bo znacznie wolniej sie opuszczam niz podciagam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Icarium , nie potrzebnie tracisz siły przy opuszczaniu , chyba że podchodzisz do sprawy kulturystycznie .

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Dokladnie tak jak konik pisze, jak chcesz osiagac wyniki musisz dosyc szybko sie opuszczac. Chociaz ja nie jestem fanem takiego szybkiego opuszczania ale pomaga osiagnac wiecej powtorzen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zostal mi jeszcze 1 trening na drazku w tym cyklu, ale za 2 tygodnie, sprobuje jak radzicie. Dzieki za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
drazekm
michaik
mam pytanie z troche innej beczki, jakimi programami konwertujecie pliki na youtube ??
nagrałem dzisiaj swoje dipy i troche się męcze, zeby to poprzekręcać i pokonwertowac bo do tej pory za duzo filmików nie wrzucałem

No i jak z tymi przeróbkami?,napisałem Ci 4 nazwy programów,nie ma też problemu edytować filmik i obrócić w YT więc w czym jeszcze problem?


problem był jedynie z tym żeby znaleźć wolną chwilę na obrobienie tego bo przez ostatnie 2 dni było cieżko nawet o trening. Ale cos tam sie udało dodac. Co do poreczy dodam, że są sporo szersze niż na szerokość barków




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium