SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441273

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Wpisz Damian Maniecki w góógle i wyniki ostatniego adcc(mp w szczecnie z ubiegłego roku)

Rewelacji nie ma ale bedzie lepiej

Tak w nawiasie

Puar truskawa mnie zdissował kiedys..Polecam kawałek z pihem padaja tam ostre panczlajny skierowane w moja strone (na majspejsie chyba jest..)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 372 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1380
No fajnie tylko czyjeś nazwisko i imię to ja też mogę podać .Ja też równie dobrze mógłbym podać fałszywe dane .A co to za sztuka walki jest ?


Zmieniony przez - xxxxxx6 w dniu 2011-03-18 21:51:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Okej wyszukaj mine na nk to ci wysle pw z podpisem i buziaczkiem jak tak bardzo tego potrzebujesz
Tylko nie widze sensu ciagniecia tematu mojej osoby bo nie o mnie mowa jest tylko o twoich kolegach i o tym ze nie mozesz sie przemóc zeby im "ZAYEBAC" a gdy ich wkoncu spotykasz to dostajesz syndromu sztokholmskiego(przypominam pisał wczesniej ze nikt mu nie fika w szkole bo jest kozakiem..) i suprawiedliwiasz sie kolegom na forum ze Cie wyrzuca ze szkoły
jak cos komus z nich sie stanie to out z budy nie jest tak :) ?


Zmieniony przez - Manieqq w dniu 2011-03-18 21:58:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Manieq zapodaj linka na e maila.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Ja potwierdzam że Maniek jest Damianem Manieckim
Wierzcie lub nie

Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2011-03-18 22:10:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Boży zawsze w gotowosci...

I tak w pon pierwsza

Puar poszło pw z instrukcjami jak odpisac jesli bedzie potrzeba ;x



Zmieniony przez - Manieqq w dniu 2011-03-18 22:26:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 372 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1380
Chodziło mi o Gimnazjum gdy jeszcze nie trenowałem .Jestem w szkole średniej . Skąd wiem że mnie wywalą ? Otóż była już tam bitka i od razu bez ostrzeżenie wylecieli (przypominam że to był ich pierwszy wybryk ).Nie wiem dlaczego wy się tak upieracie przecież sam wiem najlepiej jak jest w mojej szkole.A jaką sztukę walki uprawiasz ?A tak w ogóle to jeszcze czekam na tłustego_kota

Zmieniony przez - xxxxxx6 w dniu 2011-03-18 23:38:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Foruming/hejting bojowo-distrojowy

Nie tłumacz sie tylko idz to lepiej zgłos jakiejs pedagog albo powiedz rodzicom bo innego rozwiazania nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2426
Oj w ogóle nie wiem o co Ci chodzi..:(
Po pierwsze, wyzwiska w twoją stronę przeżywasz już któryś dzień z kolei.Jak byś takim kozakiem był jak piszesz to albo byś miał to to wyyebane albo byś nie pozwolił, teraz za późno, pjerdolniesz mu gdzieś przy okazji i powiesz że to za to nazywanie w "czwartek dwa tygodnie temu o godzinie 16.22 na linii autobusowej Zabłocie-Koprdołka"? :D

a w sumie wmawiasz sobie że byś go załatwił a ja Ci powiem że chvja byś zrobił. Nie jestem żadnym psychologiem ale każdy wie że na poziomie szkolnym gnoi się ludzi którzy pewność siebie, aparycję i warunki mają poniżej średniej klasowej/szkolnej




Zmieniony przez - GjeEm w dniu 2011-03-19 01:03:29

Umysł chłodny jak łysy mamut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
xxxxxx6, a ode mnie czego kvrwa chcesz? Ja nie jęczę na forum, że jestem/byłem szkolnym gangstamadafaka, ale nie mogę nikogo pobić, bo mnie z bardzo elitarnej szkoły relegują itp Najlepiej idź się wypłakać do psychologa albo do mamusi chłopczyku, innej opcji nie widzę.
P.S. najlepsze na deser:

No fajnie tylko czyjeś nazwisko i imię to ja też mogę podać .Ja też równie dobrze mógłbym podać fałszywe dane .A co to za sztuka walki jest ?
Ty chyba mongolski balet trenujesz, a nie SW, skoro jesteś tak za***iście zorientowany
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium