SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 441582

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
koleś pisze sensownie. Uznałem że nie jest jakimś niedorozwiniętym jp.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Tak czy siak, zgłoszenie tego na policję może go autora postawić w niekorzystnym świetle w oczach całej reszty. Nawet jeżeli to nie są Jestem-Poj.eb'cy tylko normalni ludzie. Bo nie wiemy jak na to zareaguje reszta. Nie, że uliczne zasady jakieś no ale sami wiecie jak to bywa.

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2010-08-22 14:28:22

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Właśnie na policję to jest problem. Ja może i bym zgłosił ale reszta zdecydowanie nie. No i szansa odzyskania pieniędzy jest drastycznie mała (już miałem z 3 podobne sytuacje) - nie oszukujmy się. Każdy ma chyba znajomego policjanta opowiadającego jak jest na komendzie.
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
no to jak masz takich kolegów twardzieli co to nikt im nie podskoczy i honor zabrania zgłosić kradzieży na policję to w czym problem? Niech koledzy odzyskują to co ich i Twoje.

Zasada jest prosta,albo jesteście spokojnymi obywatelami i wtedy od rozwiazywania problemów jest policja,albo jesteście osiedlowymi gangsta i wtedy wiecie co robić.

PS: Randy,to już któraś Twoja,delikatnie mówiac, nieprzemyślana wypowiedź więc sugerowałbym dwukrotne przeczytanie czegoś nim zdecydujesz się znów na wysłanie odpowiedzi.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-08-22 14:55:23

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
QUEBLO to miało być do tego gościa co się boi uderzyć co wcześniej pisał. Wiem że to nie jest do końca dobre, ale próbuje pomóc jakoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Może i racja z tą policją po zastanowieniu... bo facet ma długi w jakiejś "dilerce". Więc sądzę, że jak odda to najpierw im.
Queblo- problem nie leży w tym by znaleźć kogoś kto mu przyłoży ale znaleźć sposób by go złapać. (ps. od dawna się tu udzielasz? Bo na 80str chyba już jesteś:). pzdr. za wytrwałość)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 303
Co byście zrobili w mojej sytuacji ?? Pare dni temu jechalem na dysk busem z moimi 4 kumplami, jak jechalismy juz spowrotem to popatrzylem sie tylko na takiego kozaka i zaraz przyszli w 10 i drugie tyle bylo z tylu autobusu, gadalem z nimi moze z 5 minut i jeden typek mi wy***al strzale na ryj i mi troche polewa z nosa poleciala i zaraz wyskoczyl z autobusu bo mial wlasnie wysiadac, moglem go zaatakowac i mu wpierdo**c, ale dostal bym rowniez od jego kumpli, wiem jak sie on nazywa, gdzie chodzi do szkoly. I tutaj pytanko, czy wy na moim miejscu jak nastepnym razem pojade na dysk tym busem mam do niego podejsc i mu walnac latare na ryj, czy siedziec spokojnie. Z nich sa takie kozaczki, ze jak sa grupa to sa odwazni i wgl, rzucaja w innych puszkami, wydzieraja sie na caly autobus. Albo drugi motyw jest taki ze moge sobie przejsc do jego szkoly i tam z nim pogadac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 303
No i dodam jesli cos to pomoze, ze umial bym sie bic, chodzilem nawet przez pare miesiecy na bjj, czasem bylo mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Ja bym wyjaśnił mu sprawę przy najbliższym spotkaniu
- Powiedz mu, że ma wybierać albo wstanie i oddasz cios albo wychodzicie i się bijecie. W sumie wszystko zależy od tego jak skończy się walka. Jak wygrasz to normalnie daj mu grabę i wyjaśnij, że nic do niego nie masz i zamknij sprawę. Gorzej jak przegrasz. Ale z reguły tacy grupowi kozacy są mocni w grupie i słowach.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

WHEY premium