SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby - konspekt po dzienniku str 283

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 453857

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
w te 65cm w łydce nie wierzę - dawaj foty

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23297
chyba w końcu założę dziennik to będzie motywacja (w końcu najlepsza pora roku by coś ze sobą zarobić. @RafalRRR - tak budowe mam, jak każdemu powiem ile ważę to nikt mi nie wierzy... (misio byłem od urodzenia to i "kości" musiały zrobić się grube żeby to wszystko utrzymać). Przez trzy lata pracowałem na nocki i każdej nocy miałem po 7=8 ton na rękach i nogach (zaznaczam że nie pracowałem w Afryce przy ładowaniu statków :P ) i tam też mi ładnie nogi i kaptury urosły :) Fotki później zrobię i wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IMO nie ma czegoś takiego jak grube kosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23297
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pffff, chudzina. W rok do ogarniecia :). Ale trza zapi....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Bosu - zakładaj dziennik, a fotki zachowaj do porównania. Będziemy kibicować i zobaczysz po wakacjach zupełnie innego faceta. W kupie raźniej i unikniesz wielu błędów.
Autor tego wątku też systematycznie uzupełniał dokumentację foto (przejrzyj - warto), a dzisiaj... Profesjonalni kulturyści proszą go o wspólne zdjęcia

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23297
chyba tak zrobie :) jak pracowałem te 3 lata fizycznie (o których piszę wyżej ) to w ciągu pierwszego miesiąca poszło -10kg :) bo nie byłem przyzwyczajony do fizycznej pracy itp... (poleciało wtedy wszystko: woda, mięso, i troche tłuszczu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor
Bosu - zakładaj a dzisiaj... Profesjonalni kulturyści proszą go o wspólne zdjęcia


I wywiady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no no bez nabijania się, Bosu zakładaj dziennik - sporo pracy przed Tobą, ale pomożemy

ja zaraz śmigam na tenisa, a rano było bieganko - pokochałem aktywność fizyczną jak nic

edit
no i dupa, wyleźliśmy na kort poodbijaliśmy piłki 5 minut i zaczęło padać

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-06-23 10:52:09

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10052 Napisanych postów 30390 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728791
Jak nie ,jak tak.....:)(te zdjecia,wywiady)
Piotrek z kumplami....:)



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja przemiana 36l

Następny temat

bol rak od dluzszego czasu sciegna i miesnie... co pomoze...

WHEY premium