SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby - konspekt po dzienniku str 283

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 452367

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
tak chodziło mi o "krata na lato" 12 miechów to kupa czasu czujesz jakieś negatywne skutki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ogólne przemęczenie, momentami osłabienie, znużenie
ale nie są one w stanie nawet częściowo przysłonić pozytywów

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-06-08 sobota - DT
cykl 6 - dzień 25 (ostatni dzień cyklu)
waga - 88,4kg*
waga tłuszczu 14,4kg


po wczorajszym treningu moje 4'ki czuję tak jakby przejechał przez nie walec, strasznie je wczoraj zmasakrowałem

waga znów najniżej (taką wagę ostatnio to miałem chyba w szkole średniej z 18 lat temu, no i na pewno nie z tak niskim %BF)

dieta - dziś poszło trochę więcej sera (końcówka ostatniej dostawy, a już zaczął być lekko kwaskowy), do tego dodatkowo trochę truskawek -> link do diety

siłownia - klatka, brzuch
klatka - WL siłowo
trening zrobiłem na siłowni pro w godzinach popołudniowych (razem z aerobami)
są filmy
klatka siłowo wg planu który rozpisał mi Masti
po seriach rozgrzewkowych poszło
50kg x 10
65kg x 8
80kg x 6
90kg x 5/5/5
100kg x 2/2 - poszło elegancko i płynnie co mnie troszkę zdziwiło, dopiero podczas przeglądania filmów zaglądnąłem do planu Masti'ego i kapnąłem się że miałem zrobić 3 powtórzenia zamiast 2

brzuch
unoszenie nóg w zwisie do samego drążka + unoszenie kolan - 12+8 / 10+6 / 8 / 6 - to ćwiczenie samo w sobie dewastuje brzuch ja robię je łącząc z unoszeniem kolan, w 3 serii poszło już solo bo nie było sił
allachy skośne - 20/20/20
wahadło - 24kg x 15 / 32kg x 12 / 40kg x 10

aeroby - orbitrek
z tak rozbitymi nogami wlazłem na orbitrek nie chcąc myśleć co się będzie działo bo w planie miałem interwały, po minucie wiedziałem że będzie to mega ciężkie, po 3 minutach stwierdziłem że nie ma sensu bo w siłowni jest słaby zasięg telefonu i nie dał bym rady wezwać erki, a napewno by się to tak skończyło, pokręciłem 40 minut w emeryckim luźnym tempie


po południu złapało mnie jeszcze koszenie trawy, więc popchałem sobie trochę kosiareczke, nogi nic sobie nie odpoczęły, a na jutro na 10 rano jestem ustawiony na tenisa z kolegami, w 4 chłopa mamy 2 korty zarezerwowane, moje nogi mają niewiele czasu żeby dojść jako tako do siebie bo jutro czuję będzie jeszcze większe dowalenie nogom bo będzie się działo

filmiki

unoszenie nóg 2 seria





wyciskanie leżąc

50kg





65kg





80kg





90kg





100kg






KONIEC CYKLU 6

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-06-08 22:55:44

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
PODSUMOWANIE SZÓSTEGO CYKLU

Ze względu na uczestnictwo w teście redukcyjnym Hi Tec'a, kończę obecny 6 cykl i przechodzę z marszu (a w zasadzie w biegu) do kolejnego 7



Cały cykl trwał 25 dni od 2013-05-15 do 2013-06-08

w trakcie tego cyklu dalej uczestniczę w 2 konkursach
krata na lato
wyciskanie leżąć-wytrzymałość siłowa
konkursy jeszcze trwają

harmonogram



Pomiary - jest dobrze
waga - pięknie leciała w dół praktycznie przez cały cykl
w związku z tym że w środku cyklu zaopatrzyłem się w dość dokładną wagę z analizatorem składu ciała zamieszczam dość szczegółowe wykresiki z analizą co i jak i gdzie





po uśrednieniu/wyeliminowaniu błędów dane z pomiarów z Tanity wyglądają tak



a tak wygląda to na wykresach liniowych








dieta
dieta trzymana prawie przez cały okres wg wytycznych, w jeden dzień zdarzył mi się wyskok "w bok" w moim menu





Suplmenetacja
witaminy
BCAA przed siłką i pomiędzy siłką a aerobami (ok. 15g)
białko HiTec'a C6 po aerobach w dni z siłownią

Aeroby
tutaj było bardzo mocno i dobrze
w dni treningowe orbitrek z interwałami bezpośrednio po treningu siłowym 30 minut
w dni bez siłki szło albo bieganie, albo tenis albo rowerek stacjo
Niedziela - tenis ziemny
w bieganiu mocno się wyrobiłem i teraz bieganie 40 minut non stop jest dla mnie bezproblemowe

dane z endomondo




Kontuzje
tutaj elegancko nic się nie działo (choć piszę to po grze w tenisa gdzie delikatnie skręciłem sobie kostkę i mnie napiernicza)

siłownia
trening wg splitu, podział wg harmonogramu - dość dobrze ćwiczy mi się w takim układzie
w sobotę robiłem krótszy trening pod konkursy

Następny cykl
od razu z marszu ruszam z następnym cyklem, będę w trakcie niego uczestniczył w teście redukcyjnym sponsorowanym przez Hi Tec'a

fotki przed / po







KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
CYKL 7 - ZAŁOŻENIA

cykl ten jest zbieżny z testem redukcyjnym Hi Tec'a w którym biorę udział link do testu

waga wyjściowa = ~89,1kg
waga tłuszczu = ~14,4kg
waga mięśni = ~15,2kg

dieta
lekka modyfikacja z cyklu 6 związana z mocnym uruchomieniem supli





suplementacja

Creasteron - potreningówka
DT - porcja 81g + 2 kaps - wg zaleceń producenta.
DNT - brak

BCAA Powder
DT - porcja ~15g - przed siłownią, pomiędzy siłownią a aerobami
DNT - porcja ~15g - pomiędzy aerobami

Hyperfusion - kreatyna - cały cykl zrobię na 2 puszkach (jedna jako nagroda w konkursie krata na lato z działu +35)
DT - 5g z rana (6 kaps) + 2kpas bezpośrednio po siłowni (z Creasteronu będzie szło 3g kreatyny potreningowo)
DNT - 5g z rana

Vitamin A-Z Antioxidant Formula
DT/DNT - 2tab dziennie

Black DEVIL - stymulator hormonów - też nagroda z działu +35
będę stosował troszkę inaczej niż zaleca producent czyli 8kaps na dzień / 3000mg
ja będę stosował troszkę wyższe dawki
w Creasteron'ie znajduje się 3000mg DAA, więc w DT mogę zmniejszyć ilość kaps na rzecz DNT, w sumie będzie szło ~4000mg/dzień
DT - 3kaps przed snem
DNT - 11kaps przed snem

TRENING
trening będzie taki sam jak w cyklu 6, jedynie niedziela przestaje być dniem wolnym

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-06-09 niedziela - DNT
cykl 7 - dzień 1
waga - 89,1kg
waga tłuszczu 15,1kg


zapraszam do śledzenia testu redukcyjnego sponsorowanego przez
Hi Tec'a w którym biorę udział link do testu


dalej czuję po piątkowym treningu nogi

waga
delikatnie do góry

dieta
dziś po nowemu dla cyklu 7, szczegóły -> link do diety

suplementacja
kreatyna Hyperfusion - 6kaps na czczo
witaminki Vitamin A-Z - rano
BCAA Powder - około aerobowo ~10g
Black DEVIL - 11kaps wieczorem

aeroby - tenis ziemny
2 godziny grania, dość męczące dla mnie bo po piątkowym treningu nóg, nie doszły one do siebie, więc większość gry było "na stojąco"
dodatkowo podczas gry skręciłem sobie kostkę i trochę ją teraz czuję

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-06-09 23:16:41

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
kuba miales cos wyjasnic odnosnie wahan wagi tluszczu. Wyjasniles? Jak tak to mnie nakieruj prosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
trzeba dbać o to aby ręce były idealnie suche oraz stopy oczyszczone i też suche
jak popatrzysz na wykresiki parę postów wyżej to można od razu wyłapać błędne odczyty czyli te piki w górę lub w dół i je wyeliminować
na dzień dzisiejszy przyjmuję:
waga mięśni = ~15,2kg
wata tłuszczu = ~14,4kg

na finał kraty pojadę na analizę na profi analizatorze na tym co robiłem wcześniej (też Tanita), w reklamówkę wezmę swoją wagę i sprawdzę jakie są różnice pomiędzy jedną a drugą

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12122 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130953
kuba_n


na finał kraty pojadę na analizę na profi analizatorze na tym co robiłem wcześniej (też Tanita), w reklamówkę wezmę swoją wagę i sprawdzę jakie są różnice pomiędzy jedną a drugą

Świetny pomysł!
Nie za dużo tych DAA? Twój udział w teście diabełka będzie mało miarodajny - chociaż z drugiej strony będzie można się przekonać czy większe dawki dają więcej!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja przemiana 36l

Następny temat

bol rak od dluzszego czasu sciegna i miesnie... co pomoze...

WHEY premium