SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby - konspekt po dzienniku str 283

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 452363

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu na brzuch wybrales scyzoryki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
w wątku Skrzydła przewinęła się rozmowa na temat scyzoryków i tak sobie pomyślałem że zamiast 2 ćwiczeń oddzielnych na brzuch (spinanie, unoszenie nóg) zrobię jedno,
jest to bardzo fajne ćwiczenie, ale wymaga dość sporej koordynacji, a tutaj u mnie na razie słabo

zapomniałem we wczorajszej rozpisce napisać, że po siłowni tak około 1,5 godziny poszły leciutkie aeroby w formie rowerka stacjonarnego, w tym cyklu jest dość sporo aerobów

moja waga zaczyna mnie już troszkę rozbrajać i mocno śmieszyć, praktycznie cały czas stoi pomiędzy 104 a 105kg jak zaklęta,
nie przykładam do niej żadnej szczególnej uwagi, ale codziennie rano ją profilaktycznie sprawdzam
wydaje mi się i mam taką nadzieję, że cały czas spada mi fat i rosną mięśnie, i taka kompensacja powoduje że w cyferkach na wadze tego nie widać
generalnie swoją przepiękną masę tłuszczową budowałem latami więc nie liczę na to że pozbędę się jej w 2 miesiące

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Kuba waga niech sobie stoi zacznie spadać nawet się nie obejrzysz jak będzie 80kg, najważniejszę są pomiary , ja na wagę nie patrzę tylko wykonuje pomiary co 2 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
u mnie na 80kg raczej nie ma szans - jestem mocno grubokościsty czyli klasyczny endo
na razie plan jest taki aby do wakacji zejść na poziom 2 cyfrowy czyli poniżej 100
moja optymalna waga będzie prawdopodobnie gdzieś w okolicach 90kg, żeby zejść niżej musiałbym mocno ciąć fat
ale tak jak pisałem na wagę patrzę tylko profilaktycznie

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dzień 102 / 2013-01-12 sobota - DNT
cykl 3 - dzień 12


dieta wg założeń

w ramach aerobów - spacer na stadion + bieganie - 24 serii biegania po 100 metrów przeplatane 100 metrowym marszem, w sumie 12 okrążeń / 2400m biegu
dziś było mega ciężko, spadło sporo śniegu i dzisiejszy bieg w śniegu był strasznie męczący (miejscami grubość nawet do 5cm), ale założone 12 kółeczek zrobiłem

tak wyglądała moja koszulka po bieganiu



KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Nie ma co patrzeć na wagę ważny jest tylko obwód w pasie .

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
w samej koszulce biegałeś po śniegu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
kuba_n
tak wyglądała moja koszulka po bieganiu


Polecam Ci kolego koszulke termoaktywna czy z innego coolmaxa. Bawelna przy bieganiu to nieporozumienie.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczegolnie w zime
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy na koszulce widac odbicie aktualnej sylwetki :)?

Zaczalbym juz wydluzac bieg nie ma co tak drobic ... 300 - 500 m bieg i 100 m marsz albo nawet marsz wowczas kiedy czujesz ze potrzebujesz zlapac oddech ... nie ma co sie szczypac ...:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja przemiana 36l

Następny temat

bol rak od dluzszego czasu sciegna i miesnie... co pomoze...

WHEY premium