SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby - konspekt po dzienniku str 283

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 452327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
kuba_n

zrzut mojego biegania znów miałem górki i dołki (ktoś mi kiedyś polecał programik sportstracker zamiast endomondo - testowałem ostatnio podczas tenisa i mnie nie przekonał dlatego będę leciał na endo)



Kuba - pewnie to ja polecałem sport trackera, ale jest jedno pytanie czy właściwego testowałeś bo sa dwa o podobnej nazwie . Tego testowałeś?

Jak dla mnie sportstracklive . com w wersji darmowej bije na głowę endomondo. W wersji pro nie mam porównania bo endomondo mam tylko darmowe .
btw. Jutro będę testował uruchomienie paska od pulsometru chodzącego w ant+ ze smartfonem sony, jak mi to pójdzie to ni będę musiał kupować tego na bluetoothie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kabo9
kuba_n

zrzut mojego biegania znów miałem górki i dołki (ktoś mi kiedyś polecał programik sportstracker zamiast endomondo - testowałem ostatnio podczas tenisa i mnie nie przekonał dlatego będę leciał na endo)



Kuba - pewnie to ja polecałem sport trackera, ale jest jedno pytanie czy właściwego testowałeś bo sa dwa o podobnej nazwie . Tego testowałeś?

Jak dla mnie sportstracklive . com w wersji darmowej bije na głowę endomondo. W wersji pro nie mam porównania bo endomondo mam tylko darmowe .
btw. Jutro będę testował uruchomienie paska od pulsometru chodzącego w ant+ ze smartfonem sony, jak mi to pójdzie to ni będę musiał kupować tego na bluetoothie.


tak tego, jakoś nie przypadł mi on do gustu

na razie tego biegania i tak mało u mnie jest bo zrobiła się pogoda na tenisa i często wtedy kiedy wypada mi bieganie a jest pogoda to napierniczamy w tenisa

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-06-05 środa - DT
cykl 6 - dzień 22
waga - 89,6kg


dalej bardzo mocno czuję łydki z poniedziałkowego treningu

waga już na eleganckim poziomie

dieta - 100% wg założeń -> link do diety

siłownia
klatka - dziś zrobiłem trening wytrzymałościowy
wyciskanie leżąc - dziś trening leci na wyliczonym na nowo ciężarze = 45kg
- 1 seria wyciskanie wielokrotne - 62 powtórzeń , poszło elegancko byłem w stanie wycisnąć jeszcze z 2-3 powtórzenia, ale i tak była miazga straszna - klatka spompowana na maksa po takim wielokrotnym wyciskaniu
nie spodziewałem się że zmniejszenie ciężaru da taki piękny wynik
- 2 seria wyciskanie wielokrotne - pierwsza seria niesamowicie mnie wypompowała i w 2 dałem radę zrobić tylko 20 powtórzeń
- 3 seria próbowałem zrobić regresję, ale nie dałem rady poszło 12/11/5 i na tej piątce padłem całkiem
wyciskanie na skosie ujemnym - 60kg x 9/8/8
rozpiętki na maszynie - 10/10/10
barki -
wyciskanie hantelek - docelowo 20kg x 9/8/8/7/6
unoszenie bokiem - 12kg x 12/12
podciąganie sztangi - 3okg x 20/18 - dawno tego ćwiczenia nie robiłem, bardzo fajnie dopompowało barki taką dużą ilością powtórzeń
triceps -
francuz siedząc nad głową oburącz hantla - docelowo 25kg x 12/10/10/10
prostowanie na wyciągu - docelowo 10/10/10
brzuch
dziś w miarę delikatny trening
skłony na maszynie - 4 serie robocze
unoszenie kolan do klatki po skosie - 3 serie robocze

aeroby - orbitrek
obciążenie = 11
9 minut luźno (prędkość 4-5)
8 x 1,5 min interwałów (30s max / 60s luźno) (prędkość ~16/~4)
9 minut luźno (prędkość 4-5)
w sumie 30 minut
dziś nie chciałem wydłużać czasu, trochę po ostatnich szaleństwach czuję kolana i nie chce przesadzać

wrażenia po treningu
bardzo fajnie spompowana klatka tym wielokrotnym, bary oraz brzuch też mocno, triceps średnio

dziś ruch spory na siłce więc filmików nie ma

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
forma z wczoraj z wieczora po siłce




z dziś rana

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
w związku z tym, że zostałem wybrany do 3 miesięcznego testu redukcyjnego Hi Teca'a i za chwilkę ruszamy z testem, obecny cykl 6 kończę prawdopodobnie na weekendzie i z marszu a w zasadzie w biegu przechodzę do cyklu 7 gdzie będę bardzo mocno "dosuplowany" przez Hi Tec'a (żadnych odpoczynków, przerw regeneracyjnych, rozluźnień w diecie nie będzie)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Daj nam wtedy linka do wątku i umieść go w swoim podpisie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
oki
jutro są szanse że dostaniemy suple, więc od poniedziałku pewnie rozpoczynam test
będę miał 4 dzienniki do ogarnięcia na raz
(całe szczęście klata się już kończy, krata też powoli dobiega do końca)

Marek - pytanko mam
czy jesteś zadowolony z kreatyny i BCAA, które dostałeś jako nagrodę ostatnio, zamówiłem taki sam zestaw i jestem ciekaw

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kuba_n

Marek - pytanko mam
czy jesteś zadowolony z kreatyny i BCAA, które dostałeś jako nagrodę ostatnio, zamówiłem taki sam zestaw i jestem ciekaw

Tą kreatynę w proszku brałem kiedyś a teraz na razie jej nie biorę bo mam jeszcze jabłczan,ale ogólnie po monohydratach przybieram na wadze i tracę rzeźbę więc na razie do końca czerwca nie zamierzam brać mono.
Co do tego BCAA 2000 w tabletkach mam mieszane odczucia nie wiem co pierwsze plus czy minus?,bo minus jest a czy plus nie jestem pewny bo może to być efekt placebo :)
minus:
-duże tabletki 2g ogólnie nie mam problemu z łykaniem pigułek ale one są naprawdę dość duże więc jak łykam 3 na raz to stają mi w gardle i mam prawie cofkę więc chcąc nie chcąc muszę łykać po jednej i przez to pije więcej wody a że nigdy tyle nie pijałem to latam często do WC :)
Co do plusa bez BCAA jak robiłem trening codziennie to na koniec tygodnia bylem taki zajechany że nawet po wyglądzie było to widać, gdy zacząłem je łykać od zeszłego piątku i fakt do końca tygodnia jeszcze dwa treningi ale wydaje mi się że chyba lepiej z regeneracją? i siłowo też ok ale to wyjdzie w praniu na sobotnim treningu klatki bo wtorkowy był super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-06-06 czwartek - DNT
cykl 6 - dzień 23
waga - 89,2kg
waga tłuszczu 14,4kg


dalej czuję łydki po poniedziałkowym treningu, po wczorajszym dość dobrze czuję klatę szczególnie górne zewnętrzne części klaty, które chyba one mają największy udział w wyciskaniu wielokrotnym, triceps i brzuch też fajnie spompowany, barki znów słabiutko

waga elegancko
wracam z zapisem wagi tłuszczu bo już rozpracowałem wagę (muszę oczyścić stopy dość dobrze i nie myć rąk przed wejściem na wagę)
waga tłuszczu na ten moment wynosi delikatnie poniżej 14,5kg


dieta - wg założeń + truskawki -> link do diety
dziś doszło do miski troszkę truskawek

aeroby - bieganie
z założenia czwartki mają być tenisowe - niestety z założenia, koledzy nie mogli dziś grać więc poszło bieganie, patrząc od strony aerobów najlepszy wariant
znów emeryckie tempo biegania
zrobiłem w sumie 15 kółek w czasie 41 minut, prędkość śr wg endo = 8,5km/h, ale endo chyba zgubiło gdzieś sygnał bo wycięło mi 200m z biegu

zrzut mojego biegania

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja przemiana 36l

Następny temat

bol rak od dluzszego czasu sciegna i miesnie... co pomoze...

WHEY premium