SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby - konspekt po dzienniku str 283

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 454223

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-04-21 niedziela - DNT
cykl 5 - dzień 14
waga - 95,2


po piątkowym treningu nadal czuję mocno 4'ki i poślady, jednak przysiady są niesamowite, po wczorajszym treningu lekko klatka oraz brzuch

waga - wczoraj było do góry, no to dziś musiało pójść w dół, mam nadzieję że po korektach w diecie teraz już zacznie spadać w dół (szczegóły poprzedni post)

dziś dieta poszła już tak jak powinna iść od początku tego cyklu - szczegóły link

dzisiejszy dzień był dniem całkowitego luzu, miałem zrobić jakiś spacerek, ale nie chciało mi się i nigdzie nie polazłem, tym bardziej że zaczął się sezon żużla to było co robić przed TV

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-04-22 poniedziałek - DT
cykl 5 - dzień 15
waga - 95,6


waga - delikatnie do góry (cały czas oscyluje pomiędzy 95-96)

dieta - wg założeń po korektach - szczegóły link

siłownia
plecy
podciąganie na drążku - 4 serie, w pierwszej poszło 8 czystych + 2 oszukane
ściąganie wyciągu pionowego - 3 serie, poszedł cały stos - słaby ten wyciąg bo brakuję ciężarów
wiosłowanie na maszynie z oparciem o klatkę - zrobiłem 4 serie, bardzo dobrze poczułem pracę grzbietu
obręcz barkowa
unoszenie barków sztanga z przodu - 3 serie (docelowo 90kg)
unoszenie barków smith gryf za plecami - 3 serie na mniejszym ciężarze z większą ilością powtórzeń
po obręczy wrzuciłem jeszcze ściąganie wyciągu górnego na prostych rękach 3 serie
tył barków
unoszenie w opadzie na wyciągu - 3 serie
biceps
uginanie gryf prosty - 4 serie - 30kg
uginanie z hantlami siedząc - 10kg
uginanie z hantlami młotkowe - 10kg
przedramiona
uginanie przedramion ze sztangą za plecami
uginanie hantli nachwytem
łydki
wspięcia siedząc pojedyncze

trening bardzo udany, duży power

po treningu aeroby, orbitrek 40 minut, tutaj było słabo, jakoś brakowało mi energii i weny, trening z pulsem w okolicach 120

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
no i po weekendowych korektach w diecie waga dziś wypluła 94,4kg, jak do tej pory najlepszy wynik, wcześniej nie chciało zejść poniżej 95,

jeśli nie jest to jakiś jednorazowy strzał to okaże się że te 200kcal więcej niż założone w rozpisce na cykl 5 robiło złą robotę

jeśli się to potwierdzi to możliwe że od przyszłego tygodnia wyrzucę z diety całkiem te jabłka i zobaczymy jak to wtedy będzie szło

może uda mi się zrobić na długim weekendzie ponownie analizę komputerową to sprawdziłbym ile poszło tłuszczu w 5kg które udało mi się zrzucić od ostatniej analizy

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-04-23 wtorek - DT
cykl 5 - dzień 16
waga - 94,4*


dziś z założenia miał być DNT z bieganiem, ale z tego względu że jutro mam wyjazd a pojutrze spotkanie po południu

waga - jak już wcześniej wspomniałem, dziś waga pokazała najniższy wynik na redukcji, mam nadzieję że teraz zacznie już systematycznie spadać bo przez ostatnie 2 tygodnie waga oscylowała w zakresie 95-96kg

dieta - wg założeń, brakuje mi tego jednego jabłka przez co mam lekkie ssanie w żołądku - szczegóły diety link

siłownia - na siłkę polazłem godzinę później niż standardowo
klatka
wyciskanie hantelek, płasko - 3 serie główne, 32kg x 8/7/6 powtórzeń
wyciskanie sztangi skos - 3 serie, 60kg
rozpiętki na maszynie - 3 serie
barki
wyciskanie hantelek siedząc - docelowo 22kg
unoszenie przodem - 11kg
unoszenie bokiem - 8kg
triceps
wyciskanie wąski - 60kg, troszkę pobolewało mnie lewe przedramię
prostowanie na wyciągu
francuz oburącz siedząc hantlą - 24kg
brzuch
unoszenie nóg - 3 serie
spięcia na maszynie - 4 serie, duży ciężar, małą ilość powtórzeń

trening udany, choć robiony trochę na szybkiego

po treningu aeroby, orbitrek 40 minut, średnio


coraz bardziej zaczyna mi się robić problem z czasem, nie wiem jak pogodzę wszystkie moje zajęcia i obowiązki, na razie jakoś daję radę, ale jest ciężko, a będzie coraz gorzej

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131207
Ból w przedramieniu przy wąskim wyciskaniu?
Czyżby chodziło o nadgarstek?
Badanie analizy ciała - b.fajna rzecz gdy się ma bezpłatny dostęp do takiej maszyny. Śledzi się postępy w przemianie ciała - lepsze to niż zwykła waga łazienkowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ból pochodzi od kontuzji, która mi dokuczała dość mocno wcześniej, a teraz delikatnie uaktywniła się przy w wąskim

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-04-24 środa - DNT
cykl 5 - dzień 17
waga - 95,4*


waga - znów delikatnie do góry (jak na huśtawce)

dieta - wg założeń, dalej dość mocno ssie w żołądku - szczegóły diety link
zaczynam mieć coraz większe parcie na podjadanie, może być to dobry znak, bo w poprzednim cyklu gdzie były dobre efekty miałem tak cały czas, a w obecnym w początkowej fazie nic nie czułem

zaplanowany na dziś trening na siłowni robiłem wczoraj, dziś po południu wyjazd, oczywiście na wyjeździe małżonka musiała zaliczyć mcdonalda, więc ona jadła a ja załatwiałem sprawy przez telefon

aeroby
dziś miał być DNT z bieganiem, ale z tego względu że dość późno wróciłem i byłem mocno wypruty odpuściłem sobie bieganie i wlazłem na rowerek, zrobiłem tylko 26 minut bo dość mocno ciągnęło mnie już do żarcia

jutrzejszy dzień też mam mocno napięty

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dziś z rana wlazłem na wagę i szok, waga pokazała 93,2kg, pomiar sprawdzam zawsze 2-3 razy, ale wynik się potwierdził
nie mogąc uwierzyć wyczyściłem stopki wagi i wynik na wadze zaczął głupieć, po kilku minutach ustabilizowało się na 94,6kg (też pięknie)

wniosek z tego taki że muszę zmienić wagę, zastanawiam się nad kupnem lepszej wagi z dokładnym pomiarem składu ciała (myślę nad jakąś Tanitą)

odnośnie tematu całych jajek (włącznie z żółtkami) czy jeść na redukcji, czy lepiej nie
wrzuciłem kiedyś to pytanie do kilku proff zawodnikom i takie mam odpowiedzi

OJan - Kiedyś jadłem 30 całych i chudłem - jednak powoli (być może tego tłuszczu było zbyt wiele i organizm nie potrafił skuteczniej korzystać z zapasów tłuszczu).

Mariusz Czerniewicz - jeśli jajka jesz w całości to 10 żółtek dziennie to o 9 na redukcji za dużo link

Karol Małecki - Śmiało możesz jeść całe jajka, to bardzo zdrowe tłuszcze i wzorcowe białko dla naszych mięśni. Nie żałuj sobie link

Andrzej Kołodziejczyk
Jeżeli chodzi o żoltka to jem dziennie 2-3 podczas redukcji,troche tluszczu musi byc w diecie. link
8 żółtek na redukcji to przesada chyba że jestes na diecie low carb link

także co zawodnik to różna opinia

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-04-25 07:58:24

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Kuba, tez mysle o takiej wadze. Modele Tanity mozna kupic za 80 euro i za 200. Czy masz wiedze o tych modelach, czy warto przeplacac, co wybrac ?

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
tak z grubej półki to ten model jest fajny

BC-601
pomiar bierze z nóg i rąk, więc może być dość dokładna, ale cena trochę przeraża (jak trafi się jakaś okazja to pewnie wezmę)



KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja przemiana 36l

Następny temat

bol rak od dluzszego czasu sciegna i miesnie... co pomoze...

WHEY premium