SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby - konspekt po dzienniku str 283

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 452495

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zestawienie dwóch fotek powyżej pozytywnie szokuje. Dowodzi, że to co robisz ma sens. Moje gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23297
kolejny raz szczere gratulacje i mogę sobie wyobrazić jak taka zmiana wagi i takie sukces dobrze wpływają na całe Twoje życie (rodzinne, zawodowe )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Brawo Kuba. Zupelnie szczerze zazdroszcze ! Domyslam sie ile musiales miec radosci z takiego startu. Teraz poloweczka, a na wiosne ? 42,195 ? ;)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dzięki chłopaki
radość z tej dyszki jest taka że do dziś nie schodzi mi banan z gęby (i tak pozostanie pewnie jeszcze przez parę dni)

czy czas jest dobry? ciężko mi powiedzieć bo jest to mój pierwszy taki bieg, ale czułem się w nim super pewnie przez cały dystans (o czym świadczy równe tempo)
kryzysy które przychodziły były bardzo delikatne i szybko mijały
jak tak patrzę z perspektywy dnia dzisiejszego to śmiało mogłem przyśpieszyć na ostatnim kilometrze/dwóch i wyprzedzić kilku konkurentów, a napewno nie dać się kolesiowi który wyprzedził mnie na ostatnich 500m - ale nie o to chodziło w tym biegu
czas w odniesieniu do najlepszego jest słaby bo różnica 25minut to miazga

są jakieś filmiki, na których i ja się znalazłem (nie wiem czy kogoś to zainteresuję ale wrzucam dla siebie)

ja to ten koleś w czerwonej koszulce, czarnych spodenkach oraz w białej czapeczce


start - 2:23 / w trasie 6:48






półmetek 1:42






finisz 2:25







tak dla przypomnienia moja droga do tej dyszki

na początku były spacery/marsze
potem zacząłem robić marsz przeplatany biegiem
potem poszło bieganie ciągłe
(dodam że ja kiedyś bieganie wręcz nienawidziłem - dziś jest to super przyjemność)



KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Jesteś lepszy od Premiera!
Możesz być dumny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobnie jak u Rafała!
Widziałem foty z brzuchem i z kratą.W skali 1-do 10 daje 10
Powiem tylko tyle; jeżeli już kogoś w tym dziale naśladować to Ciebie i Rafała , no i oczywiście Ojana doświadczenie góruje z tym ,ze Jego treningiem bym nie trenował ,bo jest dla mnie za intensywny ,odpadł bym do tygodniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chunga, daj spokój. W moim przypadku siłownia to takie wiesz, bez spinania chodzenie pomachać sobie trochę. Tyle, że trzymam się planu i miski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RafalRRRR
Chunga, daj spokój. W moim przypadku siłownia to takie wiesz, bez spinania chodzenie pomachać sobie trochę. Tyle, że trzymam się planu i miski.


no to tak jak ja zupełnie ,tylko ja miski to tak sie nie trzymam ,tylko tylko raczej białka ,zeby sporo było ,a reszta na wyczucie w miare rozsądku ,chociaz czasami i rozsądek pryska
zwracam tylko uwage ,zeby nie przesadzac z weglami i tluszczami razem ,jak jest tlusto to węgli mało ,albo wcale jak duzo węgli to znowu tluszczu jak najmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Ch-A - podziwiasz tych co trzeba!
Moje doświadczenie jest niewielkie! Trening też nie jest intensywny - jedynie częstszy (był do niedawna).
kuba + Rafal są konsekwentni (zwłaszcza w trzymaniu diety) i mają efekty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, jak piszecie. U mnie jest tylko tak, że muszę pisać wszystko i liczyć. Jak tego nie robię, to leci grupo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja przemiana 36l

Następny temat

bol rak od dluzszego czasu sciegna i miesnie... co pomoze...

WHEY premium