SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby - konspekt po dzienniku str 283

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 451885

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
ojan

Lepiej kupić 2 sztuki - pracujesz jednocześnie dwiema rękami po obu stronach tułowia, na obu udach (oszczędzasz czas - trochę to jednak trwa; 5-10 minut)


I mamy złoty, ba! złoty! platynowy środek! Kuba! Masuj małżonkę, a potem w ramach rewanżu niech ona masuje Ciebie. Nie wiem czy to pomoże na skórę, ale na 90% pani Jakubowa spojrzy na Twoje praktyki łagodniejszym okiem. Istnieje też ewentualność, że odczucia relaksu i przyjemności rozciągną się w czasie Tylko żeby Ci czasu na treningi wystarczyło.
Też zaraz będę zwiedzał Rossmanna i chyba się rozejrzę za takimi kolczastymi walcami

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
kerad37
Cześć Kuba.

Nie ma bata. SOG się należy

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Zacznę jeszcze raz niestety ale nacisnąłem enter i mi zamknęło temat a po edycji napisałem się niesamowicie dużo a gdy chciałem wysłać to pojawił się napis że edytować nie można i zostało tylko cześć Kuba.Sorry ale życie.
Muszę Ci pogratulować tego czego dokonałeś ze swoją sylwetką dla mnie to jest mega samozaparcie i siła woli.Brawo.
Jako ,że rozpoczynam moją pracę nad sylwetką a nie chcę wyważać otwartych drzwi więc od deski do deski przeczytałem Twój dziennik. Z tego dziennika pobrałem dietę dla siebie (miałem podobną ale jak ta sprawdzona to biorę).Mam wiele dylematów które wypisałem na 2 stronach mojego dziennika i bardzo ale to bardzo bym prosił żebyś rzucił okiem i może nasuną Ci się jakieś sugestie dotyczące mojego działania.Nie wiem czy używać spalacza jak on wpływa na ciebie,czy aeroby dały dużo (bieganie czy steper)itp.
Jeszcze raz pozdrawiam i graty za metamorfozę.Poniżej podaję link do mojego tematu.
https://www.sfd.pl/kerad37_Zaczynam_redukcję_z_nową_diet�% 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuba bedzie miał drugi wałek do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
oj tam chłopaki nie róbcie z mojej małżonki takiej anty redukcji, jedynie jej nie pasuje że mocno schudłem na twarzy, ale to i ja odczuwam bardzo mocno bo masa ludzi się mnie pyta co mi się stało lub czy mam to wszystko pod kontrolą
nawet babka w sklepie się ostatnio pytała co zrobiłem

kerad37 - link nie działa
pamiętaj że to co u mnie działa, niekoniecznie zadziała u Ciebie, ja trzymam się takiej diety, ale kto wie może lepsze efekty uzyskałbym lecąc np na LC lub IF, ale jest zasada o której Masti kiedyś tu wspominał nie wkładaj rąk w to co działa bo przedobrzysz
aeroby dały bardzo dużo, ale nie patrz jak ja teraz zapierniczam bo u mnie to już jest końcówka wycinki, a wtedy trzeba naprawdę bardziej niż zapierniczać

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2013-07-28 niedziela - DNT
cykl 8 - dzień 5
waga - 86,6kg
waga tłuszczu - 10,5kg


dieta
szczegółowa rozpiska

tak jak dla DNT
B - 205g
T - 70g
W - 157g
Kcal - 2136

dziś przyczitowałem czekoladkami milki ale za to była lekka nadwyżka wysiłku i aktywności fizycznej jakoś nie mogłem się powstrzymać, im bliżej końca mojej redukcji tym ciężej

fota szamki popołudniowej



dziś wieczorem trafiłem na fileta z kury w promo za 13,99pln, z tydzień temu kupiłem 12kg więc dziś nie szalałem i wziąłem tylko coś ponad 6kg oraz kilo fileta z indora za 14,99pln, poporcjowałem i wrzuciłem do zamrażalki, teraz mam konkret zapasik (później się dowiedziałem że od jutra w lidlu promo na cycki za 13,41 - kiedyś brałem i podobały mi się bo są były ładnie oczyszczone)
o to mój zapasik, starczy na ładnych parę tygodni





suplementacja
spalacz słabszy (SB) - ~30min przed porannym pływaniem (7:00)
spalacz słabszy (SB) - ~30min przed porannym tenisem (10:00)
białko Whey C6 - 20g rano w placku
kreatyna Hyperfusion - 6kaps na czczo
witaminki Vitamin A-Z - rano
BCAA Powder - ~10g przed porannym pływaniem
BCAA Powder - ~10g w trakcie tenisa
Black Devil - 11 kaps wieczorem - tutaj lecę już wg założeń
białko Micelar Casein - 20g wieczorem (strasznie pieni się to białko i do tego średnio się rozpuszcza)

aeroby poranne na czczo - pływanie
7:00
styl pływania - żabka
20 minut pływania
25 minut w jacuzzi (zacząłem gadać z jakimś gościem i tak zeszło)
10 minut pływania
5 minut w jacuzzi
jeden basen przepływam w okolicach 1 minuty, niestety zegar nie posiada sekundnika, a podczas liczenia basenów zawsze się pogubię

aeroby poranne - tenis
10:00
2 godziny grania, w pełnym słońcu i dzisiejszym ukropie, mimo takich warunków na korcie podczas grania nie odczuwam tego ciepła, biegam po korcie jak głupi

aeroby dodatkowe - rowerek
zarówno na basen jak i na tenisa śmigałem rowerkiem - stał się on moim podstawowym środkiem lokomocji
dodatkowo wieczorem pojechałem się przejechać między innymi do kilku sklepów, gdzie udało mi się kupić między innymi w/w filety

jutro ruszam na 100% z treningiem na siłce, trochę boję się tej duchoty bo siłownia ma marną wentykacje
od jutra przesuwam też 3 posiłek z godz. 15:30-16:00 na ~15:00 - biorę do pracy dodatkowe żarcie, już mam wszystko poorganizowane
taki manewr pozwoli mi na pójście na siłkę w okolicach ~17godz

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
w konkursie "Men's Disco Physique czyli Konkurs na Lato z SFD 2013" wrzuciłem takie foto



było jeszcze takie, ale zdecydowałem się na poprzednie
(w ogóle te fotki zrobiłem w bardzo sprytny sposób)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kuba_n
w konkursie "Men's Disco Physique czyli Konkurs na Lato z SFD 2013" wrzuciłem takie foto

Gdzie ten konkurs jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
drazekm
kuba_n
w konkursie "Men's Disco Physique czyli Konkurs na Lato z SFD 2013" wrzuciłem takie foto

Gdzie ten konkurs jest?


trzymaj linkę

https://www.sfd.pl/_Men_s_Disco_Physique_czyli_Konkurs_na_Lato_z_SFD_2013-t939440-s8.html#post8

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Z tego co widzę teraz nie ma wymogu kartki z napisem SFD,i chyba juz po konkursie?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-07-29 10:43:37
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moja przemiana 36l

Następny temat

bol rak od dluzszego czasu sciegna i miesnie... co pomoze...

WHEY premium