SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Aga - Sama jesteś MAKARON, to jest najprawdziwszy CYPRYJSKI wąż

Bartek - Nie ma za co ;)

Paula - W Polsce też jest pięknie - np w Zakopcu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Ejj, mega video,mega wypad, zazdroszczę. Ja zawsze miałem zajawke na zwiedzanie różnych ciekawych miejsc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Mega , powtórka z rozrywki , pewnie na następny rok. Co przeżyłaś , tego nikt Tobie nie zabierze.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Fuun/Wnc - dziekuje za mile slowa. Podroze sa cudowne - zwlaszcza te zwiazane z przyroda a nie przechodzeniem jedynie z kosciola do kosciola w' wyscigu szczurów '. Nie moge doczekac sie kolejnego wyjazdu aczkolwiek jak slucham dzisiejszych wiadomosci nasuwa sie jedna mysl - trzeba sie dobrze zastanowic zanim sie wybierze jakis kraj. Masakra, ręce opadają :/
W zyciu bym nie pojechala do zadnego 'islamskiego' regionu - nawet jakby za darmo mi ktos taka wycieczke zaoferowal a ludzie jeszcze sami się decyduja na pseudo odpoczynek w takim miejscu. Chyba brakuje im wrazen w zyciu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Filmik rewelacja :D Cudownie spędzony czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Filmik mega :) ciekawy, dynamiczny , dużo się dzieje, nawet jak tylko chodzicie

Miniatura zachęca do oglądania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Elagancko :) takie wczasy wg mnie to najlepsza forma wypoczynku :) Pokój posprzątają, wszystko ugotują, pozmywają i wszystko pod nos podadzą :) raz na jakiś czas można sobie pozwolić na takie lenistwo :) na szczęście urlop przede mną;P

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seven, Rokko, Popori - Dzięki

Kamil - Wszystko się zgadza ;) Jakiś plan na ten swój urlop już masz?

Z góry przepraszam za brak rozpisek treningowo, miskowych. Niestety przywiozłam jaką cypryjską zarazę. Od poniedziałku z nią walczyłam i próbowałam w tygodniu coś tam nawet ćwiczyć. Dziś niestety przegrałam i zostałam w łóżku. Jak tylko poczuję się nieco lepiej, nadrobię wszelkie zaległości. Tymczasem pozostaje mi zabijać nudę Waszymi dziennikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Tak najprawdopodobniej Grecja chyba że trafi się coś bardziej egzotycznego w rozsądnej cenie.
No niestety przy takich zmianach klimatu łatwo o jakiegoś wirusa. Zdrowiej :)

UNS Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium