SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boksero - Wygrana redukcja / podsumowanie str. 205

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 160180

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
ajj marudzicie, mi sie sesja zaczeła panowie

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
No to porządnie pojadłeś:)
Marshall mi się pod koniec kwietnia zaczyna dopiero:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
troche głowa mnie boli po śnie i średnio się czuje:/ nie wiem dlaczego tak mam że po śnie w dzień tak się czuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
bo za duża ilość snu nie jest dobra:) ja mam tak samo gdy pośpię za długo. A no i w poprzednim poscie pomyliłem bo sesja pod koniec czerwca a nie kwietnia. Nie znasz Boksero jakichś supli na naukę?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
coś ty:) systematyczna nauka i tyle:P
start ~~14:30
koniec~~22:20









2 posiłku nie ma ale tam było 15g musztardy i troche rzodkiewek;)
i nie mam włoskich, bd laskowe najbliższe 10dni szamał

DZISIAJ DZIEŃ BARDZO WPORZĄDKU, NIE LICZĄC WŁASNIE ZŁEGO SAMOPOCZUCIA PO SNIE!! jutro waga, mam nadzieje że wpisując tu wynik, będę bardzo zadowolony;)


musze ogarnąć krążki większe.. wyczytałem że 21cm powinna być od ziemii sztanga, moja jest 14cm jakieś

-------
jutro dzień treningowy
plan nr 2 wezme;)

bd robił te przysiady tylko troche ponizej lini kolan;)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-05-20 22:56:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
ja tak jak shitman_xD - jak wcinałem 3,6g b/kgmc to rosłem jak na drożdżach,aczkolwiek to było przy wadze ~70-75kg

Janusz-Koniu jechał przed maturą na clenburexin z Treca. Ogółem ludzie polecają mocne przedtreningówki(raczej mózgo***y,niż stacki pompujące).

Poza tym-systematyczność,jakiś system zarządzania sobą w czasie-np.GTD. i WYŁĄCZONY KOMPUTER!
http://produktywnie.pl/page/10/ 

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Boksero, ja siady robie tak głęboko jak tylko moge... no i dzisiaj mi spodnie w kroku trzasły

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja starałem się robic do ziemii samej no ale jednak nie bd tak robił:) nie pamiętam jak Autopsy to napisał, Powertlifting? jakoś tak xD;P
strasznie gorąco mi;)

czyli jednak białko w duzej ilości nie zabija;D




----
tak czytam też dziennik 90packer
no i dobre efekty siłowe ma na 5/3/1:)
mam nadzieje że jak bilans będzie na + to będzie ta siła coś szła:)

i doszedlem do wniosku że inaczej rozłoże na rekompie wszystko
bo miałem dnt -200kcal dt +300kcal a zrobie dnt -100kcal dt +250kcal żeby mie było takiego rozrzutu:)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-05-20 23:45:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
o no ładnie ta miska wygląda
pewnie bym zglodniał, jakby nie J-NJ

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
power squat boksero, powerlifting to trójbój.

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

stagnacja, stoje w miejscu już pół roku nic nie idzie :/

Następny temat

Plan na masę do oceny

WHEY premium