SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczmy razem!-wyskok vol.3

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 243908

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Dythican czyli wnioskuje że w czasie tych 6 tygodni mam dojść do ostatniej serii 5x100kg? A potem znów sprawdzić max, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
nie no 6treningów zaczynając od 70kg w ostatniej serii to da Ci 5x95kg w ostatniej serii ostatniego treningu:) nie sprawdzaj maxa, tylko zrób tydzień regeneracji i zacznij ten sam trening tyle że +5kg (czyli 1 trening 5x 55/60/65/70/75kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
No tak, sorry źle policzyłem. Okej dzięki za podpowiedzi. Sog
I jeszcze jedno pytanie Brzuch to może być przyciąganie nóg do klatki piersiowej w zwisie? Jakie jeszcze polecasz ćwiczenia i ile seri tego zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
unoszenie nóg w zwisie z obciążeniem przy kostkach (proste nogi) 3x10 twistery (czy jak im tam) ze sztangą na barkach 3x10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
polecacie mi założyć jakieś stabilizatory czy ściągacze na nadgarstki jak już mi gips zdejmą??
pewnie wtedy nie trudno będzie o kolejną kontuzje przedramion więc dla pewności potrzebuje dodatkowej ochrony


Zmieniony przez - florek27666 w dniu 2012-05-10 18:09:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Shaman, rolowanie Ab Wheela też jest dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042
florek > Ja po złamaniu ręki (też w nadgarstku) po dwóch tygodniach zacząłem nią kozłować , a wcześniej starałem się ją jakoś tam rozruszać.Ogólnie żadnego sprzętu dodatkowego nie używałem , ale to tylko ja ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6042
florek > Ja po złamaniu ręki (też w nadgarstku) po dwóch tygodniach zacząłem nią kozłować , a wcześniej starałem się ją jakoś tam rozruszać.Ogólnie żadnego sprzętu dodatkowego nie używałem , ale to tylko ja ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 804
ale złamałeś 1 rękę w nadgarstku czy 2 tak jak ja??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 709 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8818
A jakie to ma znaczenie ? Jeden czy dwa tak samo wracają do zdrowia i trzeba je odpowiednio rehabilitować. Usztywnienia zbędne, bardzo trudno jest złamać nadgarstek, to że Tobie akurat się przytrafiło to czysty niefart...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zabieg - Spadek Kondycji Fizycznej... ? ? ?

Następny temat

[szukam] trzy podstawowe ćwiczenia na brzuch

WHEY premium