Szacuny
0
Napisanych postów
35
Wiek
44 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1244
jak zrobisz tylko 3 serie (tak jak to napisałeś) to znaczy że albo nie wykonywałeś planu treningowego zgodnie z opisem - albo wybrałeś za dużą ilość powtórzeń w serii dla dnia 3 i 4 (jeśli wybrałeś dobrą ilość to dnia 4-go spokojnie powinieneś zrobić te 9 serii - nie ma innej opcji - chyba że kontuzja Cie dotknie - ale wtedy to raczej wogóle nie powinno się kontynuować niż kontynuować niepoprawnie). Powiem tak - trening tym planem przynosi spodziewane efekty i jak się solidnie przyłożysz to nie będzie takich sytuacji o których napisałeś (że zrobisz zaledwie max 3 serie dnia 4-go). Co do dnia 2-go to nie jest to klasyczna "piramida" - bardziej to przypomina piramidę w jedną stronę - jak spalisz to następną serię robisz max powtórzeń i koniec treningu na ten dzień (i to nie jest bez sensu - takie są założenia). Co do kołysania - to takie wykonywanie prowadzi do nikąd - no ale Twoja wola - jakie będzie wykonanie - taki będzie efekt końcowy :) - powodzenia w treningu
Szacuny
1
Napisanych postów
712
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3230
dobrze Fanie Tomkóf.
masz soga na zachętę.
przetestuje ten plan kiedyś w końcu.
(mam nadzieję)
na początek lutego postaram sie zacząć. Tego ARMSTROnGa
hyhyh
zdr.
Szacuny
0
Napisanych postów
34
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1770
Ja się uzależniłem od tego podciągania . Mam w tygodniu przerwę od ćwiczeń ale nie mogę wytrzymać i muszę się zawiesić na drążku i dwie seryjki pyknąć Te podciąganie uzależnia jak narkotyk
Szacuny
0
Napisanych postów
3
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
28
Witam!!! Bardzo chętnie zacznę stosować ten program. Czy są po nim jakieś przyrosty w obwodach ? Chodzę jeszcze 2 razy w tygodniu na boks czy nie bedzie to przeszkadzać? Pozdrawiam
Szacuny
0
Napisanych postów
8
Wiek
35 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
184
witam, na forum jestem nowy, dziś zaczalem ten trening. wychodze o 9 powtórzeń pełnych do wyprostowanych rąk, podchwytem i technicznie, bez wybijania nogami.mysle ze bedzie dobry, bo rece po pierwszym dniu już pękają..
Szacuny
0
Napisanych postów
34
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1770
Tutaj jest mowa o nachwycie a nie podchwycie :D. Podchwyt to przede wszystkim pracuje bicpes. A nachwytem to mięśnie pleców:D. Podsumowując rób nachwyt bo jest bardziej popularny,buduje szybko mięśnie pleców i stosuje się go do rekrutacji ludzi do wojska,straży etc...
Nie wiem ile masz lat i ile ważysz etc , jak ja zaczynałem to podchwytem robiłem 10 razy a nachwytem 1 przy wadze 75kg... a teraz 12 razy w 2 miesiące przy wadze 73kg:D. Masz tutaj atlas ćwiczeń na plecy też z tego korzystałem ;). Wprowadź do tego dietę i będzie git.
Tylko się nie przetrenuj http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp
Zmieniony przez - Ishias w dniu 2011-01-17 14:06:27
Szacuny
0
Napisanych postów
8
Wiek
35 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
184
wiem o tym wiem, mam 185 cm i 80 kg. po prostu zaczalem od poczatku, i chce dojsc do jak najwiekszej ilosci powtórzen, gdyz wlasnie mam zamiar startowac do straży i podciaganie jest wymagane, obojetne jakim sposobem. mysle że za jakis czsa zmienie na nachwyt.