SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 416356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52768
widzę, że Wuchta jeszcze nie pisał więc... (wtrące się jak można )
RC Gold w smaku podobny do xtra...dobry... mi smakuje... rozpuszczalność podobna jak w TST (czyli niezbyt dobra)- zostaję trochę tego proszku dlatego zamiast w shakerze normalnie robie w szklance żeby wszystko spożyć...
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
to co możemy zacząć zrzutkę?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56805
Co do suplementów doustnych na stawy - uśmiechnął się i stwierdził skuteczność działania na ok 5-10%


dokładnie tak jest,bo takie suple można brać jeszcze na początku,ale nie w stadium zaawansowania urazu,bo żadna kapsułka nie odbuduje tego co wytarte/uszkodzone.

Dobrze,ze jest jakieś wyjście z tej sytuacji i można chociaż po części to zniwelować

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 35209 Napisanych postów 66749 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 920923
z suplami na stawy a raczej ich dzialaniem to niestety mit i moj lekarz mowil mi to samo, jedyne na co zwrocil uwage ze moze dzialac to kolagen i jezeli mam cos wybrac to wlasnie on bedzie najlepszym wyborem pozatym jest tani.

Wuchta jezeli zdecydujesz sie na zastrzyki bierz synocrom forte jest sporo drozszy ale duzo mocniejszy od zwyklego i z tego co czytalem zbieral naprawde rewwelacyjne opinie.o tym zastrzyku za 800 nie slyszalem ale warto dokladnie przeanalizowac sklad zeby nie zostac nabitym w butelke.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
wuchta-z tym zastrzykiem z kolagenu to pamietaj zeby isc do jakiegos sprawdzonego fachowca.

Slyszalem o dziewczynie ktorej cos strzykalo w kolanie, poszla wlasnie do lekarza, ten zrobil jej taki zastrzyk tylko ponoc wbij sie w kosc.

ponoc kolano jak pilka do siatki i pol roku z życiorysu.

Aha i moze wlasnie warto nastawic sie na rekreacje i trening dla przyjemnosci?
Jest juz kilka lat na karku, trzeba myslec o rodzinie.

pozdro i zdrowia!!

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
dadadu - sam jestem ciekaw jak będzie smakowało i działo BCAA z rx golda. Pożyjemy, zobaczymy

Mariusz - jeszcze nie pora Jakby co będę pisał

vena - dał nadzieję na lepsze jutro. Warto spróbować zastrzyków w kolano a nóż może pomoże Wprawdzie tanie to nie jest ale spróbować trzeba.

Mumin - będzie synocrom forte. Faktycznie same dobre opinie to tylko brać i się kłóć

Krawat - tak jak piszesz, tylko doświadczonemu ortopedzie powierzę nogę bo jeśli spapra robotę to i tak go znajdę

Rekreacja - hm... nie tak dawno jeden z moderatorów powiedział mi "Rafał czas dorosnąć" i od tego czasu siedzi mi to w głowie. Masz rację teraz tylko rekreacja i co najważniejsze chcę aby trening to była przyjemność i nie ważne czy macham 100kg czy 20kg grunt aby z bananem na twarzy. Tak jest od tego tygodnia. Plecy przestały boleć z barkiem coraz lepiej. Zostało tylko kolano ale i ono super się goi. A po zastrzykach będzie prawie jak nowe.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Chwile zajmie zanim sie przyzwyczaje do tytulu dziennika

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Po pewnym czasie każdy się przyzwyczai

Trening to musi być przyjemność i trwać max 75minut bo dłużej mija się z celem (jak dla mnie).

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295








Opiszę może ogólnie:

ciężary nie powalają ale co tam. Przerwy między seriami krótkie, jak dla mnie nawet bardzo krótkie ale taki jest cel. Ćwiczenia będę se zmieniał w zależności od nastroju Bazowe zostawię ale resztą będę żonglował, zmieniał, zamieniał itp.

Trening trwał z rozgrzewką i rozciąganiem 75minut.


Cel jak na załączonych obrazkach:











- 50gram vitargo przed + 20gram BCAA

- 30gram vitargo + 40gram carbo + 20gram BCAA Kaizen + 20aminokwasów FA 5400

- po godzinie szejk 7 jaj + 50gram Izolatu 95 Olimp + 50gram Dymatize Whey Protein


Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2010-10-08 22:43:27

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37378
Rafał
Rekreacja
Chyba nie dasz się w to wplątać

Triceps ciężko, no ale w Twojej mocy to powinno coś tam być przypięte do pasa przy poręczach żeby było ciężko

Trening dla przyjemności hmm , czemu a wcześniej nie był

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

electro
Polecane artykuły