SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478198

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 176 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1374
co to da? bd ocenia szanse człowieka na podstawie masy i wzrostu? ma to sens ale jesli ktoś przesle swoje zdjecie i zdjecie przeciwnika ( na nk jest przeciesz kilkanascie mln ludzi..) wtedy można na tzw "oko" ocenić szanse....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14919
przefukany, dobry pomysł!
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
żadnego linkowania z naszej klasy. Żadnych zdjęć itp.
Nie ma to nic wspólnego z tematem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14919
heh, luzik - żartowałem. Choć nie powiem, że pomysł przefukanego nie wydał mi się zabawny
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 176 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1374
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13811
Dlatego jestem za aborcją wtórną i odstrzałem prewencyjnym.
Trzeba być idiotą, aby publicznie przyznać sie do popełnienia przestępstwa.
No, ale wystarczy przeczytać wypowiedz powyżej...tego nie trzeba komentować.

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14919
Ja *******e, swiadectwo w ręku i wija . Nie mam pytań.

A co ten "wożący" się gościu robił, że tak Was w****ił? Tym, że się na Was spojrzał?

Wogóle czytając Twoje wypowiedzi to myślę, że prędzej ty tego chopa starszego zbarowałeś, niż on Ciebie.

Zmieniony przez - TSEL w dniu 2009-06-19 15:06:31

Zmieniony przez - TSEL w dniu 2009-06-19 15:06:48
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13811
Przecież pisał ze był z kolegą. Sam by nawet głowy nie podniósł.
Kocham takich gówniarzy.

Zmieniony przez - Puchatek83 w dniu 2009-06-19 15:07:45

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14919
ide dzis ok 8 40 do szkoły po swiadectwo po drodze jakiś stary koles jakies 40 lat mnie zbarował odrazu wyłapał tube w pysk i kopa w kolano , kolega poprawił łokciem i koleś był na glebie

Ja *******e, ale bieda...

Jak Puchatek pisze, ciekawe czy byś bez kolegi był taki kozak. Takich plastusi co w grupie są mądrzy to bym powystrzelał. Uważaj bartekSW, bo traficie kiedyś na jakiegoś ulicznego świra i z kolegą dostaniecie taki w*******, że odechce Wam się takich akcji na całe życie.

Zmieniony przez - TSEL w dniu 2009-06-19 15:16:05
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bartekSW jesteś moim idolem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Co sądzicie??

Następny temat

Pierwszy sparing po tygodniu??

electro
Polecane artykuły