Hm, może podam mój przykładowy jadłospis, żebyście mogli mnie zjechać za niego :)
śniadanie: 2 jaja na miękko
drugie śniadanie: 4 parówki (małe koktajlowe) + 2 plasterki sera żóltego
obiad: placki z otrebow (ćwiartka kostki sera białego tłustego, dwie garści otrębow kukurydzianych, jajo, oliwa, olej) + kefir
po treningu: serek wiejski, kilka gryzów pieczonej piersi indyczej
do tego podjadam orzeszki ziemne w ciągu dnia(solone niestety)
suple: omega-3, l-karnityna, hmb, żeń-szeń, wapń, kawa, herbata (zielona/czerwona)
Jak bardzo źle jest? :)
Zaraz zupdateuje info w profilu...
pozdr,
śniadanie: 2 jaja na miękko
drugie śniadanie: 4 parówki (małe koktajlowe) + 2 plasterki sera żóltego
obiad: placki z otrebow (ćwiartka kostki sera białego tłustego, dwie garści otrębow kukurydzianych, jajo, oliwa, olej) + kefir
po treningu: serek wiejski, kilka gryzów pieczonej piersi indyczej
do tego podjadam orzeszki ziemne w ciągu dnia(solone niestety)
suple: omega-3, l-karnityna, hmb, żeń-szeń, wapń, kawa, herbata (zielona/czerwona)
Jak bardzo źle jest? :)
Zaraz zupdateuje info w profilu...
pozdr,
Łukasz "Dragilla" Sacha
WSM Chełmiec Racing Team
